Beauty-Center-Fitness-Klub

MAGDALENA


Trener personalny, instruktor fitness

Uwielbia pracę z drugim człowiekiem i przekazuje pozytywną energię, wszystkim tym, którzy chcą zdrowo żyć i szukają źródła motywacji. Uważa, że to właśnie odpowiednio ukierunkowana motywacja w połączeniu z wytrwałością i systematycznością stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.
Właśnie w tej „drobnej” kobiecie są niezliczone pokłady energii. Potrzebujesz motywacji do pracy? Dobrze trafiłeś, bo nikt Cię tak nie zmotywuje jak Ona. Pasja i profesjonalizm, a do tego moc pełną parą i pozytywne szaleństwo w jednym. Za swój nieustanny rozwój w połowie 2014, wyróżniona została przez Szkołę Open Mind stypendium OM TALENT 2014/ 2015.

Joga-w-Pabianicach

EWA


Nauczyciel JOGI

Joge praktykuję od 16 lat pod kierunkiem Konrada Kocota i Michala Szczepanika, od 11 uczę na rożnych poziomach, jestem dyplomowanym nauczycielem według metody BKS Iyengara w stopniu Introductory II. Uczestniczyłam w warsztatach najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, ks.Joe Pereira, Ewy Wardzaly. Od 11 lat prowadzę zajęcia z całym sercem i pełnym zaangaowaniem. Joga jest moją pasją, ciagle znajduje w niej coś nowego, to sposób na życie.

beauty-center-fitness-klub-pabianice03

JOANNA


Instruktor fitness

Studentka Politechniki Łódzkiej. Od dziecka związana ze sportem, głównie z tańcem towarzyskim i nowoczesnym. Obecnie pasjonuje sie zdrowym odżywianiem oraz aktywnością fizyczna. Swoją postawa i zaanagażowanie motywuje innych do pracy oraz realizacji swoich celów.

ELEONORA


Instruktor fitness

Przez 16 lat była związana z zespołem tańca nowoczesnego Ganesz. Szkolenie fitness ukończyła w Szkole Open Mind w 2010 roku i od tamtej pory nieustannie prowadzi zajęcia. Uczestniczyła w warsztatach jak również Konwencjach Fitness (organizowaną przez Międzynarodową Akademię Fitnessu i Aerobiku IFAA). Na swoich zajęciach wprowadza miłą atmosferę, motywując i zachęcając do ćwiczeń.

boks-pabianice

PAWEŁ

beauty-center-fitness-klub-pabianice06

KATARZYNA


Trener personalny, instruktor fitness, fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuje podczas prozdrowotnych zajęć Zdrowy Kręgosłup oraz Stretching. Prowadząc tego typu zajęcia uczy świadomości własnego ciała oraz precyzji w wykonywaniu każdego z ćwiczeń. Dobierając odpowiedni trening, przekonuje jak ważna jest aktywność fizyczna, wpływająca na stan naszego samopoczucia i zdrowia.

beauty-center-fitness-klub-pabianice02

GRZEGORZ


Trener personalny, instruktor fitness, szkoleniowiec

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o kierunku nauczycielskim ze specjalnością gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, którą ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Uczelniany Mistrz Polski w piłce siatkowej uznany najlepszym rozgrywającym. Od 15 lat trener personalny.

beauty-center-fitness-klub-pabianice05

MARTA


Trener personalny, instruktor fitness

Aktywność fizyczna towarzyszy jej od najmłodszych lat o wyborze szkół zawsze decydowała możliwość uczęszczania do klas o profilu sportowym. Absolwentka UŁ oraz Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu kierunków Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Pedagogika Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego.Praca trenera sprawia jej wielką radość Zaangażowanie uśmiech oraz pochwały podopiecznych sprawią że nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Podczas zajęć grupowych przekaże wszelkie wskazówki dotyczące świadomej pracy ciała oraz poprawi rozwój fizyczny psychiczny jak i duchowy. Posiada szerokie kwalifikacje zdobyte na licznych szkoleniach m. in. z zakresu Treningu Personalnego, Treningu Funkcjonalnego, Stretchingu, Aeroboksu, Kettlebells, TRX, Kamagon, Ball oraz Aktywności fizycznej kobiet w ciąży i Mam z dziećmi a także wiele innych (nie zaprzestając dalszego rozwoju).

Beauty-Center-Fitness-Klub

DOMINIKA


Trener personalny

Od zawsze związana ze sportem, każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie. Nie wyobraża sobie życia bez treningów i dbania o sylwetkę. Już od najmłodszych lat związana była z tańcem nowoczesnym. Obecnie jej pasją jest zdrowy styl życia i poprawa kondycji fizycznej swojej i swoich podopiecznych, których z wielką chęcią zarazi zapałem i energią. Jej motto to „Chcieć to móc”

Beauty Center Medical Wellness & SPA

MICHAŁ


Instruktor fitness

Od wielu lat jestem aktywnym amatorskim kolarzem szosowym, jak również instruktorem jazdy na rowerze spinningowym. Zapraszam na moje zajęcia odbywające się w poniedziałki i środy o godzinie 19 w klubie Beauty Center.

Paulina_Komorowska_trener_personalny_BeautyCenter

PAULINA


Instruktor fitness, instruktor tańca

Z fitnessem związana od kilkunastu lat. Pierwsze zajęcia aerobiku poprowadziła w wieku 16 lat i do tej pory niezmiennie sprawia Jej to równie dużą frajdę. Specjalizuje się w zajęciach choreograficznych, „morderczych” cardio, formach wzmacniających uwzględniających szereg złożonych ćwiczeń, które według Pauliny, najlepiej kształtują sylwetkę, a także treningach interwałowych. Uważa, że podczas treningu, oprócz techniki wykonywanych ćwiczeń, niezwykle ważna jest ich różnorodność, dynamika i… uśmiech! Bo to przecież nieodłączny element wyposażenia instruktora 🙂

Zuzanna Beauty Center Medical Wellness & SPA

ZUZANNA


Trener personalny, instruktor fitness

Dyplomowany Instruktor Fitness od 2011 roku, Trener Personalny, Specjalista ds Zywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie (AWF Warszawa).  Szkoliła się pod okiem światowej klasy trenerów. Uwielbia i wierzy w moc treningu interwałowego, który często wykorzystuje podczas swoich zajęć.  Każdy trening z nią jest inny, a każdy ruch przemyślany i dopasowany do potrzeb podopiecznych. Nuda na zajęciach? Nigdy! Kocha biegać w plenerze, tańczyć, a w każdej wolnej chwili ćwiczy mięśnie brzucha 🙂

Karolina_trener_Beauty_Center_Medical_Wellness_SPA

KAROLINA


Trener personalny, instruktor fitness

Zamiast projektowania ogrodów i tworzenia nowych dań zajęłam się projektami dobrego samopoczucia ludzi i przeniesienia pięknego obrazu marzeń na płótno rzeczywistości. Budowa Wersalu zaczęła się od przyłożenia ołówka do kartki, to Ty jesteś designerem swojego życia i sylwetki, a ja chce Ci w tym pomóc.

Jeśli znudziły Cię ciągłe treningi na bieżni i maszynach, a Twój trener patrzy w sufit, spotkajmy się, otwórz się na wyzwania i przekroczenie własnych granic.