Selvert-Thermal

Sprawdzone i polecane

Tylko gabinetowe zabiegi
zagwarantują Ci świetne efekty.
Dlatego polecamy nasze ulubione
marki, dzięki którym odżywisz
skórę po zimie i przygotujesz ją
do lata...

Selvert Thermal

-25%

SonoQueen-maj

SonoWEEK

* obowiązuje w dniach 20 - 26 maja

Okolica twarzy

-50%

Technologia HIFU - SonoQueen to prawdziwa Królowa liftingu!

Dowolna okolica na ciało 1500 zł

konsultacja-łysienie-wypadanie-wlosow

Problem łysienia o różnym stopniu nasilenia dotyka prawie 60% kobiet i ponad 80% mężczyzn.

17 kwietnia

JOGA

Harmonia ciała, serca i umysłu

Kto prowadzi zajęcia Jogi?

EWA – Joge praktykuję od 16 lat pod kierunkiem Konrada Kocota i Michala Szczepanika, od 11 uczę na rożnych poziomach, jestem dyplomowanym nauczycielem według metody BKS Iyengara w stopniu Introductory II. Uczestniczyłam w warsztatach najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, ks.Joe Pereira, Ewy Wardzaly. Od 11 lat prowadzę zajęcia z całym sercem i pełnym zaangaowaniem. Joga jest moją pasją, ciagle znajduje w niej coś nowego, to sposóob na życie.

Czym jest Joga?

Jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju kultywowaną przez człowieka. Słowo joga ma wiele znaczeń.

I) opanowanie własnego ciała i umysłu
II) droga, czyli podjęcie pewnych działań, nałożenie samodyscypliny w podążaniu do celu
III) zjednoczenie, czyli działania prowadzące człowieka ku osiągnięciu doskonałości, wewnętrznej spójności, poznaniu swej prawdziwej Natury, jedności z Najwyższym, połączenia z Bogiem. Joga oznacza tą właśnie jedność.


Klasyczna joga opisana przez Patańdżalego ma osiem stopni. Dwa pierwsze stopnie są praktykami wstępnymi, przygotowującymi do właściwej praktyki – yamy i niyamy pomagają opanować namiętności i kontrolować emocje, a także zachować harmonię ze wszechświatem. Trzy kolejne związane są z poszukiwaniami zewnętrznymi – asany oddziaływają na ciało, tworząc je silnym i zdrowym, pranayama i pratyahara uczą regulacji oddechu, a przez to kontroli zmysłów i umysłu. Dharana, dhyana oraz samadhi to praktyki wewnętrzne – poszukiwania duszy, pozwalające na odnalezienie harmonii ze sobą i światem.

Akceptujemy systemy Partnerskie tj. Benefit, MultiSport, FitProfit, Ok System.