BOTOX day 26 stycznia dr Krystian Rozmus

* jedna okolica 299 zł / * dwie okolice 550 zł / * trzy okolice 800 zł

Zapraszamy na WARSZTATY - 16 stycznia 2019

TEMAT: ŻYWIENIE W OKRESIE CIĄŻY I LAKTACJI

Nowy Rok z gładką skórą…

 • 1. Depilacja laserowa dowolna okolica -20%

  Laser diodowy XLASE PLUS zapewnia trwałe usunięcie owłosienia przy zastosowaniu nowatorskiej technologii diody wysokiej mocy. Gwarantuje to przeprowadzenie szybkiej i nieinwazyjnej procedury, bez przestojw, na wszystkich rodzajach skóry (fototyp I-VI) także na opalonej skórze, oraz w przypadku PFB (pseudofolliculitis barbae – rzekome zapalenie okołomieszkowe brody). Użyto końcówki szafirowej o powierzchni 1 cm kwadratowego, która aktywnie chłodzi przed, w trakcie i po zabiegu.

 • 2. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym -20%

  Szybka, dobrze tolerowana metoda, 100% substancji autologicznych. Podczas iniekcji stosowane są bardzo cienkie igły, przez co niemal nie występuje krwawienie. Ponieważ metoda wykorzystuje substancje autologiczne pobrane od pacjenta, zabieg jest bezpiecny. 

 • 3. SELVERT zabieg soin D’or z 24 karatowym złotem -20%

  Złoto zawsze wyższe sfery uważały za drogocenny metal oraz symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Selvert thermal wprowadził złoto do kosmetyki po to, by stało się dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadać jej wieczną młodość i dobre samopoczucie.

 • 4. Trening personalny 59 zł zamiast 80 zł

  Każdy z nas jest inny więc wymaga indywidualnego podejścia do swoich zamiarów i planów treningowych. Celem jednych będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, inni będą chcieli zbudować masę mięśniową, a kolejni zwiększyć aktywność i odzyskać energię czy też wrócić do formy po rehabilitacji. Dlatego klub Beauty Center gwarantuje tzw. trening personalny, dostosowany do Twoich potrzeb. Jakiekolwiek są Twoje cele, nasi indywidualni trenerzy przygotują programy umożliwiające ich realizację. Ma to wymierny i bezpośredni wpływ na osiągnięcie formy w zdecydowanie krótszym czasie niż podczas przypadkowych i nieregularnych ćwiczeń.

Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych promocjach?

Zostaw nam swój kontakt na >> http://beauty-center.com.pl/rodo-kosmetyka/

Beauty Center zaprasza na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem
Umów się pod numerem tel.
T: 42 212 16 35 M: 502 503 524