-20%

Accent Prime MicroPlazma - nowy zabieg!

redukcja blizn, rozstępów i zmarszczek

-20%

Plasma IQ

niechirurgiczny lifting powiek

Wyjątkowy pomysł na Prezent w postaci relaksu?

Masaz-pabianice-30-zl
  • DRUGI MASAŻ za kwotę 30 zł

    Akcją promocyjną objęte są masaże klasyczne i masaże relaksacyjne dostępne w ofercie Beauty Center Medical Wellness & SPA

PlasmaIQ
  • 20% taniej niechirurgiczny lifting powiek Plasmą IQ

    Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym zauważalnym dowodem na starzenie się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Trening-personalny
  • Trening personalny 59 zł zamiast 80 zł

    Każdy z nas jest inny więc wymaga indywidualnego podejścia do swoich zamiarów i planów treningowych. Celem jednych będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, inni będą chcieli zbudować masę mięśniową, a kolejni zwiększyć aktywność i odzyskać energię czy też wrócić do formy po rehabilitacji. Dlatego klub Beauty Center gwarantuje tzw. trening personalny, dostosowany do Twoich potrzeb. Jakiekolwiek są Twoje cele, nasi indywidualni trenerzy przygotują programy umożliwiające ich realizację. Ma to wymierny i bezpośredni wpływ na osiągnięcie formy w zdecydowanie krótszym czasie niż podczas przypadkowych i nieregularnych ćwiczeń.

Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych promocjach?

Zostaw nam swój kontakt na >> http://beauty-center.com.pl/rodo-kosmetyka/

Beauty Center zaprasza na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem
Umów się pod numerem tel.
T: 42 212 16 35 M: 502 503 524