Peelingi chemiczne / oczyszczanie

MANDELAC PEEL

Idealny zabieg anti-age dla cer mieszanych i tłustych. Bazuje na kwasie migdałowym, którego penetracja przez warstwę rogową jest wolniejsza i nie wywołuje szczypania ani podrażnienia. Obecność kwasu migdałowego zwiększa penetrację pozostałych składników aktywnych: witaminy C, oleju z róży muszkatołowej, kwasu hialuronowego. Zabieg nawilża, odżywia i rozświetla cerę. Przywraca jej zdrowy wygląd i młodzieńczą sprężystość. Przeciwdziała wolnym rodnikom, redukuje zmarszczki. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozświetlona, odświeżona i napięta.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

SALIPEEL LIC

Zabieg przeciwtrądzikowy, również w przypadku trądziku w fazie aktywnej, z cystami i bliznami potrądzikowymi. Wykorzystuje keratolityczne i komedolityczne właściwości kwasy salicylowego. Działa od nabłonka mieszka włosowego, aż do gruczołu łojowego. Ponadto posiada silne działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwświądowe. Redukuje populację bakterii, wywołujących stany zapalne. Inicjuje odnowę i regenerację skóry. Zmniejsza blizny potrądzikowe i reguluję sebum.

Stosowanie: Raz na 21-28 dni. Ilość zabiegów to minimum 3

Złuszczanie: płatkowe

AZELAC PEEL

Zabieg oczyszczający dla skór naczyniowych, również z trądzikiem różowatym. Wykorzystuje kwas azelainowy o działaniu normalizującym proces keratynizacji, seboregulującym, bakteriostatycznym oraz hamującym reaktywne formy tlenu.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

PEELING ANTY- TRĄDZIKOWY 

Mieszanka 2 kwasów (15%  15%): migdałowego i salicylowego. Wykazuje silne właściwości normalizujące nadmierną aktywność gruczołów łojowych. Działanie przeciwbakteryjnie w stosunku do bakterii Propinebacterium acnes, odpowiedzialnych za tworzenie stanów zapalnych.

Cele:

– leczenie trądziku, również w fazie aktywnej

– redukcja zaskórników, wykwitów zapalnych i powierzchniowych blizn potrądzikowych

– zwężenie i oczyszczenie porów

WHITENING

Zabieg w postaci półokluzyjnej maski. Kombinacja składników aktywnych, w postaci retinolu, kwasu mlekowego, salicylowego, kojowego, fitowego i arbutyny, intensywnie regeneruje skórę, spłyca linie i zmarszczki, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz rozjaśnia powierzchowne przebarwienia. Zabieg, pozwala nam uzyskać efekt ,,nowej skóry”. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask, koloryt cery zostaje wyrównany.

Stosowanie: raz w miesiącu; seria: 3-4 zabiegi

Złuszcznie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe

RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg z dużą dawką witaminy C i retinolu. Przyśpiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. Peeling można łączyć z innymi zabiegami antiaging, regenerującymi lub depigmentującymi ( peelingi chemiczne, laser, IPL )

Stosowanie: co 14 – 28 dni, w serii 3-5 zabiegów

Złuszczanie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe

SALIPEEL LIC

Zabieg przeciwtrądzikowy, również w przypadku trądziku w fazie aktywnej, z cystami i bliznami potrądzikowymi. Wykorzystuje keratolityczne i komedolityczne właściwości kwasy salicylowego. Działa od nabłonka mieszka włosowego, aż do gruczołu łojowego. Ponadto posiada silne działanie przeciwzapalne, antyspetyczne i przeciwświądowe. Redukuje populację bakterii, wywołujących stany zapalne. Inicjuje odnowę i regenerację skóry. Zmniejsza blizny potrądzikowe i reguluję sebum.

Stosowanie: Raz na 21-28 dni. Ilość zabiegów to minimum 3

Złuszczanie: płatkowe