Personel

Z ogromną satysfakcją mam przyjemność przedstawić Państwu zespół specjalistów, prowadzących Klientów Beauty Center Medical Wellness & SPA. Te wybrane przeze mnie osoby, które obdarzam ogromnym zaufaniem, mają nie tylko dużą wiedzę i doświadczenie z intensywnej pielęgnacji skóry, doskonalenia sylwetki, rehabilitacji, dietetyki ale przede wszystkim tworzą zespół o wysokiej etyce zawodowej i wspólnym celu, jakim jest osiągnięcie wymarzonego rezultatu dla każdego Klienta, który pojawia się w Beauty Center każdego dnia.

Jolanta Zajunc – właściciel firmy

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do mojego Salonu Urody oraz Klubu fitness, który mieści się w małym mieście Pabianice przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 6a. Jestem szczęśliwa, że moje losy potoczyły się tak, że mogłam spełnić marzenie mojego życia i stworzyć własny Salon Urody. Pragnę aby to miejsce kojarzyło się Państwu z relaksem i odpoczynkiem od obowiązków dnia codziennego. Abyście Państwo mogli zapomnieć o troskach, zrelaksować się i nabrać sił do kolejnego dnia pracy. Abyście mogły Panie, a także Panowie zadbać o swoją urodę. Abyście czuli się Państwo dobrze w atmosferze życzliwości i dbałości o każdy szczegół. Angażując się całym sercem, wykorzystując swoje zdolności w aranżacji pomieszczeń oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności, stworzyłam Salon Urody z Klubem fitness Beauty Center Medical Wellness & SPA

Do zobaczenia w Beauty Center, Jolanta Zajunc

dr Katarzyna Rozmus-Kurczewska – medycyna estetyczna

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Studiów Podyplomowych Medycyna Estetyczna na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada certyfikaty licznych kursów i szkoleń praktycznych z zakresu podstawowych oraz zaawansowanych technik korekcji zmarszczek i poprawy kondycji skóry. Poprzez zestawienie różnych technik oraz dzięki zdolnościom plastycznym i manualnym przywraca piękno twarzy. Nowoczesne metody dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta sprawiają, że efekty zabiegów bardzo satysfakcjonują.

CERTYFIKATY

dr Krystian Rozmus – medycyna estetyczna

Miło Nam poinformować, iż do Naszego grona lekarzy medycyny estetycznej dołączył dr Krystian Rozmus. Lek. med. jest młodym i ambitnym lekarzem specjalizującym się w zakresie medycyny estetycznej i laryngologii. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych kursach, szkoleniach, oraz sympozjach medycznych. W zakresie usług oferowanych przez lek.med. Krystiana Rozmusa znajdują się konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej oraz laryngologii. Zajmuje się poprawą wyglądu i kondycji skóry, walczy z jej niedoskonałościami, jak również przeprowadza zabiegi regenerujące i wyszczuplające. Wykonuje badanie dermatoskopowe, umożliwiające wykrycie zmian nowotworowych.

CERTYFIKATY

dr Katarzyna Wasyliszyn – medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medynczym w Łodzi. Odbyła staże zagraniczne w Ain Shams University w Egipcie, Kings College w Londynie oraz w Klinice Dermatologicznej Szpitala Siriraj przy Mahidol University w Tajlandii. Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne zdobywając kwalifikacje w dziedzinie medycyny estetycznej. Obejmują one szeroki zakres zabiegów od stosowania toksyny botulinowej (botox) poprzez podawanie wypełniaczy (kwas hialuronowy), implantację nici PDO, wykonywanie mezoterapii oraz peelingów chemicznych. Uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych nieustannie wzbogacając oraz poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej. Kompleksowo i indywidualnie podchodzi do problemów każdego pacjenta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów zastosowanej terapii mając na uwadze przede wszystkim jego zadowolenie. Posiada doskonały kontakt z pacjentem – starając się spełnić oczekiwania estetyczne jednocześnie przedstawiając realne możliwości uzyskania pożądanego efektu.

dr Jarosław Krotowski – medycyna estetyczna

Absolwent Wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i estetyczną. Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń indywidualnych m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, terapii osoczem bogatopłytkowym
Wykonuje badanie dermatoskopowe oraz przeprowadza zabiegi z zakresu elektrochirurgii oraz kriochirurgii w tym usuwanie znamion, włókniaków i brodawek.

Małgorzata Kiljańska – kosmetolog, trycholog, szkoleniowiec

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie nauczyło ją pełnego pasji, świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych i dermo-trychologicznych, pomagając pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu prawidłowej pielęgnacji domowej. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem, przeprowadzając dodatkowo szkolenia pracownicze. Bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia.

Specjalizuje się w diagnostyce trychologicznej oraz w zabiegach kosmetologicznych: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Saint Malo, peelingi medyczne; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, Zaffiro, New Midas, EAT SkinShock; zabiegi laserowe X-Lase (depilacja laserowa, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie: blizn, rozstępów, tatuaży).

Aneta Witczak – kosmetolog

Kosmetolog z ośmioletnim stażem. Posiada wiele znaczących certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających zawodowe umiejętności. Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, peelingi medyczne marek Sesderma, Inno Peel; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, de Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, zamykanie naczynek krwionośnych oraz depilacja laserowa X-Lase.

Ewa Szymańska – kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia magisterskie ukończyła z wyróżnieniem. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o najwyższy poziom usług. Ceni sobie kontakt z ludźmi. Specjalizuje się w zabiegach Mesotherm, Intraceuticals, Plasma IQ, CoaxMed, pielęgnacji twarzy i ciała preparatami marki Diego Dalla Palma, Saint Malo, Selvert Thermal, w peelingach medycznych oraz urządzeniach modelujących sylwetkę: Icoone, EAT SkinShock, Zaffiro, New Midas ICE RF+IR, a także w zabiegach laserem X-Lase: zamykaniu naczynek, depilacji laserowej, laserowym odmładzaniu skóry, usuwaniu blizn i rozstępów.

Katarzyna Cieślak – fizjoterapeutka, trener medyczny

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Swoją wiedzę zawodową pogłębiała również podczas praktyk w wielu łódzkich przychodniach i szpitalach. W czasie trwania studiów uczestniczyła w kursach z zakresu masażu, terapii manualnej, kinesiotapingu oraz prozdrowotnych zajęć fitness. Poprzez swój udział w szkoleniach i kongresach chętnie podnosi swoje kwalifikacje i uzupełnia wiedzę z zakresu zabiegów kosmetycznych oraz leczniczych, aby skutecznie pomóc każdemu pacjentowi. Dzięki świadomej pracy z ciałem pacjenta, systematyczności oraz odpowiedniej motywacji można skutecznie zapobiegać postępującym zmianom w organizmie, usuwać dolegliwości oraz poprawiać nasze samopoczucie i sprawność ruchową.

Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, De Saint Malo, Selvert Thermal, Sothys; pielęgnacja ciała markami: De Saint Malo, Diego Dalla Palma, Sothys; masaże relaksacyjne, lecznicze oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, Zaffiro ; zabiegi laserowe – laser XLASE.

Liliana Kina – kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, poszerzający swoje kwalifikacje zawodowe na specjalizacji podologia na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Dodatkowo posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie technika farmaceutycznego. Dzięki połączonej wiedzy kosmetologicznej i farmaceutycznej potrafi dobrać prawidłowy program zabiegowy w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej, zawsze kieruje się dobrem drugiej osoby.
Specjalizuje się w zabiegach Mesotherm, Intraceuticals, CoaxMed, pielęgnacji twarzy i ciała preparatami marki Diego Dalla Palma, Saint Malo, Selvert Thermal, w peelingach medycznych oraz urządzeniach modelujących sylwetkę: Icoone, EAT SkinShock, Zaffiro, Accent Prime.

Katarzyna Kowalska – manager ds sprzedaży

Ukończyła Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, uzyskując tytuł magistra. Lubi ludzi i pracę z nimi, zawsze chętnie służy radą i pomocą przy doborze odpowiednich zabiegów, kosmetyków lub zajęć fitness. Zdrowie, uroda i sport zawsze były w kręgu jej zainteresowań, dlatego praca w salonie Spa & Wellness na stanowisku managera ds. sprzedaży stała się jej pasją.

Dorota Walczak – specjalista ds sprzedaży

Studentka pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego. Osoba niezwykle ambitna, pogodna i kochająca kontakt z ludźmi, dzięki czemu praca na stanowisku specjalista ds. sprzedaży daje jej ogromną satysfakcję. Do każdego zadania podchodzi z pasją. Perfekcjonistka uwielbiająca świat kosmetyczny, ciągle pogłębiająca swoją wiedzę. Podążając za zainteresowaniami uczestniczy w profesjonalnych kursach wizażu. Pasje zamieniła w pracę, twarz traktuje jak płótno malarskie, na którym można dać wyraz swojej kreatywności… lecz to uśmiech jej zdaniem jest najpiękniejszym makijażem każdej kobiety.

Anita Cyndecka – specjalista ds. sprzedaży

Studentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Swoją pasję do kosmetologii, marketingu i psychologii sprzedaży połączyła w jedność i tak znalazła się w Beauty Center. Uwielbia poznawać nowych ludzi jest otwarta i komunikatywna. Każdego dnia w pracy pomaga jej wrodzone pozytywne nastawienie do świata i życzliwość. Podczas pracy dba o najmniejszy szczegół oraz komfort klienta. Wolny czas spędza z przyjaciółmi, dla których uwielbia organizować niespodzianki oraz zabawne rozgrywki. Jej świat wypełnia kreatywność, ambicja i profesjonalizm.

Jolanta Nita – specjalista ds. sprzedaży

Absolwentka filologii angielskiej. Osoba ambitna, profesjonalna, nie bojąca się nowych wyzwań. Urodzona optymistka, miłośniczka podróży, biegania, jazdy na rowerze oraz zdrowego stylu życia. Od siedmiu lat towarzyszy jej w pracy kontakt z ludźmi, a w salonie spa znalazła się nie przez przypadek. Tajniki kosmetologii zawsze budziły jej zainteresowanie.

Chętnie służy pomocą i radą, dba o rzetelną informację, profesjonalną obsługę oraz komfort każdego Klienta. Z przyjemnością dzieli się własną wiedzą, udzielając wyczerpujących informacji dotyczących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Choć podejmowała się wielu zajęć, choć ma wiele pasji i zainteresowań to praca w salonie spa sprawia jej wiele radości.

Jedna z najbardziej  pogodnych, miłych i empatycznych osób w naszym zespole. Rozpoznacie Ją zawsze po serdecznym uśmiechu.