Personel

Z ogromną satysfakcją mam przyjemność przedstawić Państwu zespół specjalistów, prowadzących Klientów Beauty Center Medical Wellness & SPA. Te wybrane przeze mnie osoby, które obdarzam ogromnym zaufaniem, mają nie tylko dużą wiedzę i doświadczenie z intensywnej pielęgnacji skóry, doskonalenia sylwetki, rehabilitacji, dietetyki ale przede wszystkim tworzą zespół o wysokiej etyce zawodowej i wspólnym celu, jakim jest osiągnięcie wymarzonego rezultatu dla każdego Klienta, który pojawia się w Beauty Center każdego dnia.

Jolanta Zajunc – właściciel firmy

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do mojego Salonu Urody oraz Klubu fitness, który mieści się w małym mieście Pabianice przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 6a. Jestem szczęśliwa, że moje losy potoczyły się tak, że mogłam spełnić marzenie mojego życia i stworzyć własny Salon Urody. Pragnę aby to miejsce kojarzyło się Państwu z relaksem i odpoczynkiem od obowiązków dnia codziennego. Abyście Państwo mogli zapomnieć o troskach, zrelaksować się i nabrać sił do kolejnego dnia pracy. Abyście mogły Panie, a także Panowie zadbać o swoją urodę. Abyście czuli się Państwo dobrze w atmosferze życzliwości i dbałości o każdy szczegół. Angażując się całym sercem, wykorzystując swoje zdolności w aranżacji pomieszczeń oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności, stworzyłam Salon Urody z Klubem fitness Beauty Center Medical Wellness & SPA

Do zobaczenia w Beauty Center, Jolanta Zajunc

dr Katarzyna Rozmus-Kurczewska – medycyna estetyczna

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Studiów Podyplomowych Medycyna Estetyczna na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada certyfikaty licznych kursów i szkoleń praktycznych z zakresu podstawowych oraz zaawansowanych technik korekcji zmarszczek i poprawy kondycji skóry. Poprzez zestawienie różnych technik oraz dzięki zdolnościom plastycznym i manualnym przywraca piękno twarzy. Nowoczesne metody dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta sprawiają, że efekty zabiegów bardzo satysfakcjonują.

CERTYFIKATY
Katarzyna-Rozmus-BC

dr Krystian Rozmus – medycyna estetyczna

Miło Nam poinformować, iż do Naszego grona lekarzy medycyny estetycznej dołączył dr Krystian Rozmus. Lek. med. jest młodym i ambitnym lekarzem specjalizującym się w zakresie medycyny estetycznej i laryngologii. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych kursach, szkoleniach, oraz sympozjach medycznych. W zakresie usług oferowanych przez lek.med. Krystiana Rozmusa znajdują się konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej oraz laryngologii. Zajmuje się poprawą wyglądu i kondycji skóry, walczy z jej niedoskonałościami, jak również przeprowadza zabiegi regenerujące i wyszczuplające. Wykonuje badanie dermatoskopowe, umożliwiające wykrycie zmian nowotworowych.

CERTYFIKATY
Dr Krystian Rozmus

dr Katarzyna Wasyliszyn – medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medynczym w Łodzi. Odbyła staże zagraniczne w Ain Shams University w Egipcie, Kings College w Londynie oraz w Klinice Dermatologicznej Szpitala Siriraj przy Mahidol University w Tajlandii. Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne zdobywając kwalifikacje w dziedzinie medycyny estetycznej. Obejmują one szeroki zakres zabiegów od stosowania toksyny botulinowej (botox) poprzez podawanie wypełniaczy (kwas hialuronowy), implantację nici PDO, wykonywanie mezoterapii oraz peelingów chemicznych. Uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych nieustannie wzbogacając oraz poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej. Kompleksowo i indywidualnie podchodzi do problemów każdego pacjenta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów zastosowanej terapii mając na uwadze przede wszystkim jego zadowolenie. Posiada doskonały kontakt z pacjentem – starając się spełnić oczekiwania estetyczne jednocześnie przedstawiając realne możliwości uzyskania pożądanego efektu.

Katarzyna Hans – fizjoterapeuta, kosmetolog

Magister Pedagogiki i Promocji Zdrowia o specjalizacji Masaż klasyczny i Odnowa biologiczna. Dyplomowana kosmetyczka, specjalistka SPA & Wellness. Posiada wieloletnie doświadczenie jako terapeutka SPA, uczestniczka wielu konferencji naukowych i kongresów. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu masażu: gorącymi kamieniami, stemplami, bambusami, tajskiego stóp i wielu innych. Praca to jej pasja, do każdego Klienta podchodzi indywidualnie łącząc różne techniki zabiegowe. Nieustanie poszerza wiedzę aby móc sprostać oczekiwaniom Klientów. Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Saint Malo, peelingi medyczne marek Sesderma, Inno Peel; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, Zaffiro, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, zabiegi laserowe: laser frakcyjny Co2, zamykanie naczynek krwionośnych oraz depilacja laserowa laserem X-lase Plus.

Małgorzata Kiljańska – kosmetolog, trycholog, szkoleniowiec

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie nauczyło ją pełnego pasji, świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych i dermo-trychologicznych, pomagając pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu prawidłowej pielęgnacji domowej. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem, przeprowadzając dodatkowo szkolenia pracownicze. Bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia.

Specjalizuje się w diagnostyce trychologicznej oraz w zabiegach kosmetologicznych: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Saint Malo, peelingi medyczne; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, Zaffiro, New Midas, EAT SkinShock; zabiegi laserowe X-Lase (depilacja laserowa, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie: blizn, rozstępów, tatuaży).

Aneta Witczak – kosmetolog

Kosmetolog z ośmioletnim stażem. Posiada wiele znaczących certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających zawodowe umiejętności. Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, peelingi medyczne marek Sesderma, Inno Peel; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, de Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, zamykanie naczynek krwionośnych oraz depilacja laserowa X-Lase.

Ewa Szymańska – kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia magisterskie ukończyła z wyróżnieniem. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o najwyższy poziom usług. Ceni sobie kontakt z ludźmi. Specjalizuje się w zabiegach Mesotherm, Intraceuticals, Plasma IQ, CoaxMed, pielęgnacji twarzy i ciała preparatami marki Diego Dalla Palma, Saint Malo, Selvert Thermal, w peelingach medycznych oraz urządzeniach modelujących sylwetkę: Icoone, EAT SkinShock, Zaffiro, New Midas ICE RF+IR, a także w zabiegach laserem X-Lase: zamykaniu naczynek, depilacji laserowej, laserowym odmładzaniu skóry, usuwaniu blizn i rozstępów.

Katarzyna Cieślak – fizjoterapeutka, trener medyczny

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Swoją wiedzę zawodową pogłębiała również podczas praktyk w wielu łódzkich przychodniach i szpitalach. W czasie trwania studiów uczestniczyła w kursach z zakresu masażu, terapii manualnej, kinesiotapingu oraz prozdrowotnych zajęć fitness. Poprzez swój udział w szkoleniach i kongresach chętnie podnosi swoje kwalifikacje i uzupełnia wiedzę z zakresu zabiegów kosmetycznych oraz leczniczych, aby skutecznie pomóc każdemu pacjentowi. Dzięki świadomej pracy z ciałem pacjenta, systematyczności oraz odpowiedniej motywacji można skutecznie zapobiegać postępującym zmianom w organizmie, usuwać dolegliwości oraz poprawiać nasze samopoczucie i sprawność ruchową.

Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, De Saint Malo, Selvert Thermal, Sothys; pielęgnacja ciała markami: De Saint Malo, Diego Dalla Palma, Sothys; masaże relaksacyjne, lecznicze oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, Zaffiro ; zabiegi laserowe – laser XLASE.

Agnieszka Kulawiecka – kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Swoją wiedzę i pasję pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta tworzy programy zabiegowe odpowiednie do rodzaju i problemu skóry. W szczególności interesuje się tematyką trądziku pospolitego. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologicznych firm: Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Sesderma oraz zabiegach aparaturowych Mesotherm, CoaxMed, Zaffiro, Plazma, x-lase (depilacja laserowa, Zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie blizn i rozstępów, leczenie trądziku pospolitego i różowatego), Sono Queen, Icoone, EAT Skin Sock.

Katarzyna Kowalska – manager ds sprzedaży

Ukończyła Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, uzyskując tytuł magistra. Lubi ludzi i pracę z nimi, zawsze chętnie służy radą i pomocą przy doborze odpowiednich zabiegów, kosmetyków lub zajęć fitness. Zdrowie, uroda i sport zawsze były w kręgu jej zainteresowań, dlatego praca w salonie Spa & Wellness na stanowisku managera ds. sprzedaży stała się jej pasją.

Katarzyna Kowalska

Dorota Walczak – specjalista ds sprzedaży

Studentka pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego. Osoba niezwykle ambitna, pogodna i kochająca kontakt z ludźmi, dzięki czemu praca na stanowisku specjalista ds. sprzedaży daje jej ogromną satysfakcję. Do każdego zadania podchodzi z pasją. Perfekcjonistka uwielbiająca świat kosmetyczny, ciągle pogłębiająca swoją wiedzę. Podążając za zainteresowaniami uczestniczy w profesjonalnych kursach wizażu. Pasje zamieniła w pracę, twarz traktuje jak płótno malarskie, na którym można dać wyraz swojej kreatywności… lecz to uśmiech jej zdaniem jest najpiękniejszym makijażem każdej kobiety.

Dorota Walczak

Karolina Rubajczyk – specjalista ds sprzedaży

Studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Interesuje ją zdrowie, uroda, kosmetyka oraz pielęgnacja twarzy i ciała. Cały czas pogłębia swoją wiedzę na zaocznych studiach kosmetycznych. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, lubiącą ludzi, dlatego zawsze chętnie pomoże i doradzi.

Karolina Rubajczyk

Agnieszka Komorowska – dietetyk medyczny

Z zawodu jest dietetykiem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przed rozpoczęciem studiów ukończyła 2-letnie Studium Dietetyczne w Łodzi. Dietetyka jest jej autentycznym zainteresowaniem i cieszy się z efektów osiąganych przez pacjentów z którymi współpracuję, choć wie, że utrzymanie właściwej masy ciała jest prawdziwym wyzwaniem. Oprócz odchudzania, specjalizuję się w dietetyce medycznej przy wszelkich jednostkach chorobowych. Specjalizuje się w dietetyce przy: – wszelkiego rodzaju jednostkach chorobowych, – otyłości, – nadwadze, – niedowadze, – odżywianiu kobiet w ciąży, – odżywianiu kobiet karmiących, – odżywianiu dzieci powyżej 6 roku życia