Personel

Z ogromną satysfakcją mam przyjemność przedstawić Państwu zespół specjalistów, prowadzących Klientów Beauty Center Medical Wellness & SPA. Te wybrane przeze mnie osoby, które obdarzam ogromnym zaufaniem, mają nie tylko dużą wiedzę i doświadczenie z intensywnej pielęgnacji skóry, doskonalenia sylwetki, rehabilitacji, dietetyki ale przede wszystkim tworzą zespół o wysokiej etyce zawodowej i wspólnym celu, jakim jest osiągnięcie wymarzonego rezultatu dla każdego Klienta, który pojawia się w Beauty Center każdego dnia.

Jolanta Zajunc – właściciel firmy

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do mojego Salonu Urody oraz Klubu fitness, który mieści się w małym mieście Pabianice przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 6a. Jestem szczęśliwa, że moje losy potoczyły się tak, że mogłam spełnić marzenie mojego życia i stworzyć własny Salon Urody. Pragnę aby to miejsce kojarzyło się Państwu z relaksem i odpoczynkiem od obowiązków dnia codziennego. Abyście Państwo mogli zapomnieć o troskach, zrelaksować się i nabrać sił do kolejnego dnia pracy. Abyście mogły Panie, a także Panowie zadbać o swoją urodę. Abyście czuli się Państwo dobrze w atmosferze życzliwości i dbałości o każdy szczegół. Angażując się całym sercem, wykorzystując swoje zdolności w aranżacji pomieszczeń oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności, stworzyłam Salon Urody z Klubem fitness Beauty Center Medical Wellness & SPA

Do zobaczenia w Beauty Center, Jolanta Zajunc

Jolanta Zajunc

dr Joanna Kowalska-Brocka – dermatolog, medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła specjalizację z dziedziny Dermatologii i Wenerologii oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej. Od 2008 roku pracuje w Klinice Dermatologii Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Biegańskiego w Łodzi.Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.
,,Dostosowuję pacjentowi zabiegi zapewniające jak najbardziej naturalny efekt wyglądu, który będzie harmonizował z wiekiem, urodą i jego oczekiwaniami. Szczególną uwagę przykładam do konsultacji dermatologicznych przed włączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej”.

Joanna-Kowsalska-Brodzka-Beauty-Center

dr Katarzyna Rozmus-Kurczewska – medycyna estetyczna

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Studiów Podyplomowych Medycyna Estetyczna na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej. Posiada certyfikaty licznych kursów i szkoleń praktycznych z zakresu podstawowych oraz zaawansowanych technik korekcji zmarszczek i poprawy kondycji skóry. Poprzez zestawienie różnych technik oraz dzięki zdolnościom plastycznym i manualnym przywraca piękno twarzy. Nowoczesne metody dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta sprawiają, że efekty zabiegów bardzo satysfakcjonują.

Katarzyna-Rozmus-BC

dr Krystian Rozmus – medycyna estetyczna

Miło Nam poinformować, iż do Naszego grona lekarzy medycyny estetycznej dołączył dr Krystian Rozmus. Lek. med. jest młodym i ambitnym lekarzem specjalizującym się w zakresie medycyny estetycznej i laryngologii. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych kursach, szkoleniach, oraz sympozjach medycznych. W zakresie usług oferowanych przez lek.med. Krystiana Rozmusa znajdują się konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej oraz laryngologii. Zajmuje się poprawą wyglądu i kondycji skóry, walczy z jej niedoskonałościami, jak również przeprowadza zabiegi regenerujące i wyszczuplające. Wykonuje badanie dermatoskopowe, umożliwiające wykrycie zmian nowotworowych.

Dr Krystian Rozmus

Katarzyna Hans – fizjoterapeuta, kosmetolog

Magister Pedagogiki i Promocji Zdrowia o specjalizacji Masaż klasyczny i Odnowa biologiczna. Dyplomowana kosmetyczka, specjalistka SPA & Wellness. Posiada wieloletnie doświadczenie jako terapeutka SPA, uczestniczka wielu konferencji naukowych i kongresów. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu masażu: gorącymi kamieniami, stemplami, bambusami, tajskiego stóp i wielu innych. Praca to jej pasja, do każdego Klienta podchodzi indywidualnie łącząc różne techniki zabiegowe. Nieustanie poszerza wiedzę aby móc sprostać oczekiwaniom Klientów. Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Saint Malo, peelingi medyczne marek Sesderma, Inno Peel; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, Zaffiro, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, zabiegi laserowe: laser frakcyjny Co2, zamykanie naczynek krwionośnych oraz depilacja laserowa laserem X-lase Plus.

Katarzyna-Hans-Beauty-Center-weight

Małgorzata Chrzanowska – kosmetolog, trycholog, szkoleniowiec

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie nauczyło ją pełnego pasji, świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych i dermo-trychologicznych, pomagając pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu prawidłowej pielęgnacji domowej. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem, przeprowadzając dodatkowo szkolenia pracownicze. Bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia.

Specjalizuje się w diagnostyce trychologicznej oraz w zabiegach kosmetologicznych: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Saint Malo, peelingi medyczne; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, Zaffiro, New Midas, EAT SkinShock; zabiegi laserowe X-Lase (depilacja laserowa, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie: blizn, rozstępów, tatuaży).

Małgorzata-Chrzanowska-Beauty-Center-weight

Aneta Witczak – kosmetolog

Kosmetolog z ośmioletnim stażem. Posiada wiele znaczących certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających zawodowe umiejętności. Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, peelingi medyczne marek Sesderma, Inno Peel; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, de Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, zamykanie naczynek krwionośnych oraz depilacja laserowa X-Lase.

Ewa Szymańska – kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia magisterskie ukończyła z wyróżnieniem. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o najwyższy poziom usług. Ceni sobie kontakt z ludźmi. Specjalizuje się w zabiegach Mesotherm, Intraceuticals, Plasma IQ, CoaxMed, pielęgnacji twarzy i ciała preparatami marki Diego Dalla Palma, Saint Malo, Selvert Thermal, w peelingach medycznych oraz urządzeniach modelujących sylwetkę: Icoone, EAT SkinShock, Zaffiro, New Midas ICE RF+IR, a także w zabiegach laserem X-Lase: zamykaniu naczynek, depilacji laserowej, laserowym odmładzaniu skóry, usuwaniu blizn i rozstępów.

Katarzyna Gorządek – fizjoterapeutka, trener medyczny

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Swoją wiedzę zawodową pogłębiała również podczas praktyk w wielu łódzkich przychodniach i szpitalach. W czasie trwania studiów uczestniczyła w kursach z zakresu masażu, terapii manualnej, kinesiotapingu oraz prozdrowotnych zajęć fitness. Poprzez swój udział w szkoleniach i kongresach chętnie podnosi swoje kwalifikacje i uzupełnia wiedzę z zakresu zabiegów kosmetycznych oraz leczniczych, aby skutecznie pomóc każdemu pacjentowi. Dzięki świadomej pracy z ciałem pacjenta, systematyczności oraz odpowiedniej motywacji można skutecznie zapobiegać postępującym zmianom w organizmie, usuwać dolegliwości oraz poprawiać nasze samopoczucie i sprawność ruchową.

Specjalizuje się w zabiegach: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, De Saint Malo, Selvert Thermal, Sothys; pielęgnacja ciała markami: De Saint Malo, Diego Dalla Palma, Sothys; masaże relaksacyjne, lecznicze oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, New Midas ICE RF + IR, EAT SkinShock, Zaffiro ; zabiegi laserowe – laser XLASE.

Katarzyna-Gorządek-weight-Beauty-Center

Jarosław Grala – fizjoterapeuta, masażysta

Joanna Borek-Nawrot – specjalista ds sprzedaży

Ukończyła Politechnikę Częstochowską na wydziale Marketingu i Zarządzania, uzyskując tytuł inżyniera. Lubi ludzi, dlatego też satysfakcjonuje ją praca w charakterze specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta. Posiada wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie, w salonach kosmetycznych i SPA. Kosmetyka, uroda, pielęgnacja ciała, zdrowie to jej pasja. Zawsze chętnie służy radą i pomocą.

Katarzyna Kowalska – manager ds sprzedaży

Ukończyła Wyższą Szkołę Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, uzyskując tytuł magistra. Lubi ludzi i pracę z nimi, zawsze chętnie służy radą i pomocą przy doborze odpowiednich zabiegów, kosmetyków lub zajęć fitness. Zdrowie, uroda i sport zawsze były w kręgu jej zainteresowań, dlatego praca w salonie Spa & Wellness na stanowisku managera ds. sprzedaży stała się jej pasją.

Agnieszka Komorowska – dietetyk medyczny

Z zawodu jest dietetykiem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przed rozpoczęciem studiów ukończyła 2-letnie Studium Dietetyczne w Łodzi. Dietetyka jest jej autentycznym zainteresowaniem i cieszy się z efektów osiąganych przez pacjentów z którymi współpracuję, choć wie, że utrzymanie właściwej masy ciała jest prawdziwym wyzwaniem. Oprócz odchudzania, specjalizuję się w dietetyce medycznej przy wszelkich jednostkach chorobowych. Specjalizuje się w dietetyce przy: – wszelkiego rodzaju jednostkach chorobowych, – otyłości, – nadwadze, – niedowadze, – odżywianiu kobiet w ciąży, – odżywianiu kobiet karmiących, – odżywianiu dzieci powyżej 6 roku życia