Złoty zabieg 24k Soin D`or marki Selvert Thermal

Złoto zawsze wyższe sfery uważały za drogocenny metal oraz symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Selvert thermal wprowadził złoto do kosmetyki po to, by stało się dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadać jej wieczną młodość i dobre samopoczucie.

Dawno temu, lekarze na dworze cesarskim w Chinach używali arkuszy ze złota, pokruszonych i rozsypanych po ciele, jednocześnie dla jego ochrony przed agresjami zewnętrznymi oraz dla odżywienia i witalizacji krwi.

Cesarska medycyna oraz niezliczone  badania technologiczne na polu kosmetyki profesjonalnej udowodniły, że czyste złoto – wspaniały, szlachetny, łagodny i drogocenny metal – daje ciału ogrom luksusowych, terapeutycznych i kosmetycznych właściwości.

Selvert Thermal wybiera złoto jako zasadniczy składnik linii 24k Soin D`or  z  szeregu powodów. Pierwszym i najważniejszym  jest to, że złoto stymuluje witalną energię, wspomaga przedłużanie życia komórkowego skóry i wzmacnia działanie towarzyszących mu nowych składników aktywnych.

selvert-thermal-24k