Warsztaty makijażu dziennego oraz wieczorowego

Makijaż inaczej make-up – oznacza nakładanie kosmetyków upiększających na skórę, ma celu wyeksponować naszą urodę oraz zamaskować niedoskonałości widoczne na twarzy. Sztuka makijażu jest znana od dawna, już w starożytnym Egipcie kobiety malowały twarz barwnikiem, używały pudru różu i szminki.

Prowadząca: Magdalena Marcinek

„Jestem makijażystką z powołania. Już jako młoda dziewczyna pasjonowało mnie wspieranie koleżanek przed ich wielkimi wydarzeniami takimi jak pierwsze randki, studniówki a nawet egzaminy, gdy trzeba było zasłonić zmęczoną i szarą od nieprzespanych nocy twarz. Każda z nich dziękowała mi później za to, że dzięki makijażowi czuły się pewniej, bezpieczniej i w końcu piękniej. Chcąc wzmocnić swoje umiejętności i bardziej wspomóc barwny świat kobiet rozpoczęłam naukę w profesjonalnej szkole.
Pogłębiona tu wiedza plus pasja i dusza artystki zaowocowały szybko nawiązaną współpracą z gwiazdami, organizacjami, czy też firmami takimi jak TVN (TVN 24, Dzień dobry TVN, Taniec z Gwiazdami), telewizją Polsat Cafe.

Na stałe współpracuję z fundacją Omenaa Foundation oraz ze Stowarzyszeniem 100 Kobiet Pomaga Poznań, w których realizuję się również jako wolontariuszka. Prekursorka spotkań dla kobiet Kreatorzy Wizerunku by MM. Płótnem dla moich pędzli były twarze takich gwiazd jak Jessie Ware, Kasia Bujakiewiewicz, Omenaa Mensah, Joannna Przytakiewicz, Paulina Smaszcz Kurzajewska, Karolina Pisarek czy Michał Żebrowski.”

Poznaj sztukę makijazu w Beauty Center

Nadchodzące terminy warsztatów:

Makijaż DZIENNY 20.03.2020 (kliknij tutaj)

Makijaż WIECZOROWY 21.03.2020 (kliknij tutaj)