Mezoterapia peptydowa biomimetyczna Dermaheal

hit inżynierii genetycznej

Peptydy biomimetyczne  to uzyskiwane syntetycznie krótkie łańcuchy aminokwasków identyczne z czynnikami wzrostu znajdującymi się w naszej skórze. Dzisiejsza medycyna wykorzystuje ponad 300 peptydów, a kolejnych 100 jest w fazie badań i w trakcie rejestracji. Peptydy to prawdziwy hit nowoczesnych produktów kosmetycznych. Dostarczane bezpośrednio do skóry podejmują pracę i pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów estetycznych. Najskuteczniejszą metodą aplikacji peptydów jest mezoterapia, transportuje ona składniki aktywne aż do skóry właściwej.

dermaheal łódź, dermaheal Pabianice, medycyna estetyczna Pabianice, salon medycyny estetycznaj

1. Dermaheal HSR – zmarszczki

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający.

Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.

Wskazania:

– działa przeciwzmarszczkowo
– zapobiega starzeniu się skóry
– skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Cena zabiegu 300-600 zł

 

2. Dermaheal HL – włosy

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii regenerująco, zapobiegający wypadaniu włosów. Skutecznie ogranicza wypadanie i łysienie, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Wskazania:

– zapobiega wypadaniu włosów
– alopecja

Cena zabiegu 250 zł