Nici hialuronowe

Stretching Pabianice Beauty Center

Nici hialuronowe to rozwiązanie medycyny estetycznej pozwalające wykorzystać kwas do modelowania twarzy. Polega na stworzeniu specjalnego „rusztowania” dla skóry poprzez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów. Kwas ma silne działanie nawilżające. Poza tym zawsze poprawia napięcie skóry i elastyczność. Wypełnia braki w objętości tkanki, podnosi i uwypukla skórę.

Nici hialuronowe zapewniają najbardziej precyzyjne wykorzystanie kwasu w zabiegach modelujących owal twarzy. Lekarz wprowadza produkt specjalną techniką w wybrane miejsca na twarzy – w okolicę policzków, podbródka i brody. Stosuje do tego zabiegu mikrokaniulę, która dostarcza preparat do obszarów poddawanych zabiegowi w postaci nici hialuronowych wypełniających linię wzdłuż twarzy. Wszczepiany kwas od razu liftinguje skórę i modeluje owal twarzy. Zabieg jest bezbolesny – znieczulenie jest podawane jednocześnie z wprowadzaniem nici w strukturę skóry. Zabieg trwa ok 30 min.

Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu. Policzki wypełniają się, owal twarzy podnosi się i ujędrnia. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach.

 

Cena zabiegu 1600 zł