Osocze bogatopłytkowe Wampirzy lifting – ujędrnianie skóry

Jak wygląda oryginalny zabieg REGENERIS?

Oryginalny zabieg REGENERIS wykonuje się za pomocą szwajcarskich zestawów RegenACR. Jest to procedura bezpieczna i szybka. W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (8-24 ml) Twojej krwi do specjalnych próbówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do strzykawki, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

REGENERIS można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Jeden zestaw zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry, a przy tym po zabiegach medycyny estetycznej, jak peelingi, mikrodermabrazja czy laser.

REGENERIS a inne techniki rewitalizacji skóry

W przypadku REGENERIS pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o REGENERIS daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Czy wiesz jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój własny organizm?

Kolagen zwłóknieniowy typu I, znajdujący się m.in. w bliznach, odpowiedzialny jest za procesy odbudowy. Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu typu I – zwłóknieniowego do kolagenu typu III – siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy.

Terapia REGENERIS, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki, do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry.

Czym jest REGENERIS?

Regenlab, szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne i lider w medycynie regeneracyjnej, stworzyło RegenACR – innowacyjne zestawy służące do biostymulacji komórek skóry. Za pomocą RegenACR wykonuje się zabiegi znane jako – REGENERIS.

REGENERIS, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny „eliksir młodości”

Zastosowanie REGENERIS

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 15 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie pomocna jest w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. W medycynie estetycznej REGENERIS stosowany jest od 2003 roku (we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii).

Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takim miejsc jak:

  • policzki
  • fałdy nosowo-wargowe
  • okolice oczu (kurze łapki, cienie)
  • powieki
  • usta, podbródek, czoło
  • fałdy na szyi i karku
  • dekolt
  • dłonie
  • wypełnianie blizn po trądziku
  • łysienie typu męskiego

REGENERIS przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty. REGENERIS przywraca skórze: młodość i witalność, poprawia gęstość i napięcie skóry, odżywia ją i regeneruje a także poprawia jej fakturę i koloryt.

W naszej klinice wykonujemy dwa rodzaje zabiegów REGENERIS, tj. REGENERIS Classic, REGENERIS Plus One