Redensity II – korekcja powiek górnych i dolnych

Czym są podkrążone oczy?

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca. To właśnie oczy w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem efekt widoczny jest na całym konturze oka. W rezultacie nasze oczy są smutne i zmęczone, a twarz wygląda o kilka lat starzej.

Czym jest to spowodowane?

Przyczyn powstawania cieni pod oczami jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocyrkulacja, niezdrowy styl życia. Często cienie są dziedziczne.

Czy istnieją skuteczne terapie?

Na podstawie szczegółowego badania, lekarz wskaże najbardziej odpowiednie leczenie okolicy oka. Rodzaj zabiegu powinien być indywidualnie dobrany i dopasowany do kondycji skóry z uwzględnieniem przyczyny powstania cieni.

Czym jest TEOSYAL PureSense Redensity [II] Okolica Oka?

Jest to żel do iniekcji oparty na kwasie hialuronowym, specjalnie zaprojektowany do delikatnej okolicy oka. Kwas hialuronowy naturalnie obecny w skórze nawilża, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry. Ten unikalny produkt został stworzony przy zastosowaniu wiedzy, umiejętności i badań prowadzonych w departamencie rozwoju Laboratorium TEOXANE

Dla kogo jest przeznaczony TEOSYAL PureSense Redensity [II] Okolica Oka?

Dla kobiet i mężczyzn z podkrążonymi oczami. Produkt nie jest wskazany do przebarwień pigmentacyjnych oraz dla osób z dużymi workami pod oczami – te wymagają ingerencji chirurgicznej.

Przywrócenie blasku oczom jest teraz możliwe! Problem cieni pod oczami dotyka 50% kobiet powyżej 30 roku życia.
„Wyglądam smutno, wyglądam na zmęczoną, wyglądam jakbym nie spała”

Czy rezultat jest widoczny?

Tak, efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu. Utrzymuje się średnio przez 12 miesięcy (badania kliniczne)

Czy iniekcje w okolicy oka są bolesne?

Formuła TEOSYAL PureSense Redensity [II] zawiera lidokainę, środek znieczulający, co zapewnia optymalny komfort podczas całego zabiegu.

Czy po zabiegu są ślady na skórze?

W miejsu iniekcji mogą pojawić się zaczerwienienie oraz lekki obrzęk, które zanikają po przyłożeniu „lodowego” opatrunku.