Korekcja zmarszczek mimicznych

Zabieg którym możemy odmłodzić twarz poprzez czasowe zablokowanie przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego i rozluźnienie poszczególnych mięśni. Wstrzyknięcie odpowiednich dawek preparatu likwiduje i zapobiega zmarszczkom minicznym wywołanym przez kurczenie się mięśni twarzy.

Jak działa?

Po wprowadzeniu przez lekarza niewielkich dawek preparatu w okolice zmarszczek mimicznych następuje neutralizacja działania neuronów, które odpowiadają za przesyłanie do mięśni impulsu do skurczu. Dzięki neutralizacji mięśnie nie pracują przez okres od 6 do 8 miesięcy. W tym czasie skóra odpoczywa, zmarszczki wygładzają się, a mięsień oducza się skurczu – dając naturalny wygląd.

Na jakie obszary jest polecany?

Preparat doskonale sprawdza się w eliminacji zmarszczek mimicznych twarzy tzw. kurzych łapek wokół oczu, zmarszczek palacza, zmarszczek na czole i bruzd między brwiami. Można także uzyskać efekt podniesienia opadających powiek oraz uniesienia opadających kącików ust, łagodzi także bruzdy na dekolcie oraz szyi. Wykorzystywany jest również w leczeniu nadmiernej potliwości.