BRAZYLIJSKIE POŚLADKI


To trening dla każdego bez względu na stopień wytrenowania, kto chciałby zadbać o jędrne pośladki. Na zajęciach angażuje się przede wszystkim trzy obszary mięśnia pośladkowego, ale także mięśnie ud i brzucha. Regularne ćwiczenia pozwolą na uzyskanie kształtnych, krągłych i jędrnych pośladków bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu.

BODY BAR


To zajęcia, na których wzmocnisz i wyrzeźbisz sylwetkę przy użyciu lekkiej sztangi. Metody zastosowane w tym programie oparte są na ogólnych zasadach treningu siłowego, zmodyfikowane do potrzeb zajęć grupowych.

COMBAT FITNESS


Zajęcia łączące w sobie aktywność i dynamikę treningu fitness z elementami boksu i sztuką kopania. Zajęcia odbywają się bezkontaktowo z zachowaną odpowiednią odległością pomiędzy uczestnikami. Na zajęciach angażujemy całe ciało dzięki czemu możesz spalić nadmiary tkanki tłuszczowej, poprawić kondycje i samopoczucie w tym samym czasie dobrze się bawiąc wymachując nogami i rękoma.

STRESS OUT


Oddech… równowaga… relaksacja… świadomość ciała i umysłu…
Te zajęcia różnią się od innych ponieważ nacisk kładziony jest na równowagę naszego ciała i umysłu. Połączenie technik oddechowo-ruchowych „Kozo Nishino” wizualizacji i ćwiczeń uwalniających napięcia z naszego ciała pozwalają na wprowadzenie równowagi psychofizycznej w nasze życie. Wszyscy dobrze wiemy, że tylko przez wprowadzenie wewnętrznej harmonii uwalniamy się od stresu, potrafimy podejmować odpowiednie decyzje, nasze myśli przestają chaotycznie kłębić się w naszej głowie, czujemy się pewnie i bardziej zrelaksowani. Zajęcia zaprogramowane na redukcję stresu, uwolnienie od złych emocji oraz odzyskanie wewnętrznej równowagi.

RELAX


Relaksująca sesja przy świecach, w towarzystwie olejków zapachowych na siłowni? Czemu nie! Zajęcia Relax, które prowadzić będzie Martyna, to połączenie stretchingu, ćwiczeń oddechowych oraz nauka wyciszenia i odprężenia w przyjemnej atmosferze. To idealne zajęcia dla wszystkich, którzy na co dzień nie dają sobie czasu na wytchnienie, ciągle pędzą i zapominają jak ważna jest chwila relaksu, która ukoi ciało i umysł. Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i poczuj jak ulatuje z Ciebie napięcie.

SAMOOBRONA DLA KOBIET


Zajęcia z samoobrony to nauka technik, które pomogą ci w odpowiedni sposób zareagować w czasie fizycznego ataku agresora. Pomimo mniejszej siły fizycznej, gorszej sprawności, podwyższonej adrenaliny, jesteś w stanie zapobiec lub powstrzymać atak ale tylko wtedy gdy potrafisz w odpowiedni sposób zareagować i opanować stres.

FIRE BEAUTY


FIRE beauty to trening mieszany, obejmujący ćwiczenia zarówno siłowe, funkcjonalne jak i wytrzymałościowe. Intensywność treningu jest dla każdego inna – każdy ćwiczy na miarę swoich możliwości, potrzeb i kondycji

ZUMBA


To niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii. Łączy ona w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi, wykonywanymi w doborowym towarzystwie. Zumba to zajęcia fitness poprawiające sylwetkę i pozwalające na zrzucenie zbędnych kilogramów w bardzo atrakcyjny, miły i wdzięczny sposób.

PILATES


Pilates to zajecia na których: wzmacnisz mięśnie brzucha, pośladków, ud, pleców; wzmocnisz mięśnie głębokie, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy; rozciągniesz mięśnie kręgosłupa zwiększając gibkość i świadomość swojego ciała.
Pilates to dobry trening uzupełniający dla osób odchudzających się, które na co dzień stosują różne rodzaje ćwiczeń na spalanie tkanki tłuszczowej.

PELIKANY


Autorskie zajęcia Martyny, na których wysmuklisz i ujędrnisz swoje ramiona. Aktywują do pracy bicepsy i tricepsy, dzięki czemu pozbędziesz się nieatrakcyjnej zwisającej skóry – pelikanom mówimy „bye bye”. Trening skupi uwagę nie tylko na ramionach, nie zabraknie również stretchingu i wzmocnienia górnych partii. Ćwiczenia na mięśnie ramion powinny być nieodłącznym elementem trenowania i dbania o sylwetkę, zapobiegają urazom oraz wspierają skuteczne spalanie tłuszczu, a także poprawią kondycję całego ciała.

ROWERY


Trening wytrzymałościowo – siłowy przy muzyce na rowerach stacjonarnych dla każdego niezależnie od wieku, płci, czy sprawności fizycznej, dzięki możliwości regulacji obciążenia wg indywidualnych potrzeb. Niezapomniane wrażenia a przy tym spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu.

WSTAWAJ SZKODA CIAŁA


to zajęcia, które pobudzą Cię do działania jak niejedna kawa! Zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające kondycję fizyczną. Obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń z użyciem przyborów tj. ciężarków, taśm, piłek itd.

JOGA


zajęcia dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć świadomość ciała, poprawić samopoczucie, popracować nad postawą ciała, zredukować stres. Łącząc ćwiczenia fizyczne – asany –  z kontrolowanym oddechem joga działa odprężająco.

ZDROWY KRĘGOSŁUP


Zajęcia dla wszystkich, którzy odczuwają napięcie lub ból w obrębie kręgosłupa, prowadzą siedzący tryb życia. Ćwiczenia na każdym poziomie zaawansowania, zawierają elementy wzmacniające, uelastyczniające, rozciągające ciało.

TABATA


Tabata, czyli intensywny trening interwałowy to sposób na szybkie pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawę wydolności organizmu. Dzięki krótkim ale intensywnym 4 minutowym sesjom składających się z 20 sekund pracy/ 10 sekund przerwy trening jest szybki, kompletny i w ani sekundzie nudny. Przeplatamy ćwiczenia cardio ze wzmacniającymi, poza zauważalnym zwiększenia kondycji oraz wydolności organizmu przyspieszamy nasz metabolizm, który działa na zwiększonych obrotach jeszcze długo długo po zakończonym treningu – nawet do 48 h .

2 h tego rodzaju treningu w tygodniu i można zapomnieć o zadyszce na schodach.

BRZUCH, UDA, POŚLADKI


Zajęcia ukierunkowane na wyszczuplanie, ujędrnianie oraz kształtowanie dolnych partii ciała. Każdy trening odbywa się z wykorzystaniem innych przyborów, co znacznie uatrakcyjnia formę zajęć.

TRENING OBWODOWY


Nowy wymiar dotychczasowych lekcji wzmacniających ciało, poprawiających koordynację, równowagę, stabilizację, elastyczność i dynamikę. Podstawową zasadą treningu jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość wykorzystywania go w życiu codziennym. Dzięki imitacji często wykonywanych ruchów, trening funkcjonalny zmniejsza ryzyko kontuzji i urazów. Dużą zaletą treningu jest wzmacnianie często zaniedbanych przez nas mięśni głębokich odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy.

STRETCHING


Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych. Umożliwiają one zwiększenie zakresu ruchu, zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz poprawę koordynacji ruchowej. Zwiększenie elastyczności i sprężystości mięśni zapobiega kontuzjom i uszkodzeniom włókien mięśniowych. Stretching doskonale przygotowuje ciało do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Ćwiczenia te można polecić każdemu, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej.

PŁASKI BRZUCH


Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii.

SUPER FIGURA


Super figura to zajęcia, których celem jest wyrzeźbienie mięśni całego ciała. Pozwalają w stosunkowo krótkim czasie ukształtować sylwetkę, przyspieszyć metabolizm i spalić tłuszcz. Zajęcia poprawiają kondycję i wydolność fizyczną organizmu, a także regulują metabolizm i przyspieszają krążenie, dzięki czemu skóra staję się jędrniejsza i ładniejsza. Staniesz się silniejsza i sprawniejsza, a już po kilkunastu treningach, a żeby porządnie się zmęczyć, będziesz musiała zastosować większe obciążenie. Na tych zajęciach wykorzystasz różnego rodzaju przybory, jak: ciężarki, gumy, stepy, piłki i sztangi. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, również dla osób zaczynających swoją przygodę z fitness.