Selvert thermal

ZABIEG NA TWARZ Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA
- regeneracja i nawilżenie marki Selvert Thermal

250 zł zamiast 400 zł

Ostatnie wolne miejsce! BOTOX DAY 24 października

lek. med. Krystian Rozmus

w październiku PROMOCJE

 • Zabieg na twarz z 24k złotem marki SELVERT THERMAL

  700 zł zamiast 900 zł

  Dawno temu, lekarze na dworze cesarskim w Chinach używali arkuszy ze złota, pokruszonych i rozsypanych po ciele, jednocześnie dla jego ochrony przed agresjami zewnętrznymi oraz dla odżywienia i witalizacji krwi. Cesarska medycyna oraz niezliczone  badania technologiczne na polu kosmetyki profesjonalnej udowodniły, że czyste złoto – wspaniały, szlachetny, łagodny i drogocenny metal – daje ciału ogrom luksusowych, terapeutycznych i kosmetycznych właściwości.

  (KLIKNIJ TUTAJ)

 • Zabieg na twarz z wyciągiem z białka ślimaka - regeneracja i nawilżenie SELVERT THERMAL

  250 zł zamiast 400 zł

  Z upływem czasu skóra traci zdolność samo-regeneracji. Kiedy procesy złuszczania oraz odpowiedzi na uszkodzenia w warstwie rogowej nie przebiegają poprawnie, skóra nabiera szarego, zmęczonego i bladego wyglądu. Selvert Thermal dostarcza rozwiązanie dla najbardziej wymagających i dojrzałych rodzajów skóry, którym jest Ligne Regeneration Absolue – kombinacja zaawansowanych składników aktywnych (ProRenew Complex oraz wyciąg z białka ślimaka), która pobudza w skórze naturalną samo-regenerację, zwiększając ją o 20% w ciągu zaledwie 4 dni. Ligne Regeneration Absolue przywraca skórze zdrowy koloryt, młodzieńczy wygląd, poprawia jej teksturę oraz zwiększa ochronę. Działa na komórki skóry, przywracając im energię oraz aktywizując je. W rezultacie Regeneracjia Absolutna zwiększa syntezę podstawowego białka, jakim jest kolagen, poprawia strukturę włókien kolagenowych i elastynowych, zdecydowanie wzmacniając skórę.

  (KLIKNIJ TUTAJ)

 • Pozostałe zabieg na twarz i ciało marki SELVERT THERMAL

  -20%

 • Królowa liftingu SonoQueen HIFU

  -50%

  Prawdziwie królewski zabieg. Lifting skóry bez skalpela. Bez bólu i bez okresu rekonwalescencji. Sonoqueen to zabieg wykorzystujący skoncentrowaną dawkę ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Technologia HIFU wywołuje termiczną koagulację na trzech poziomach: w skórze właściwej, tkance tłuszczowej i powięzi mięśniowej, prowadząc do obkurczenia tkanek i wielowymiarowego ujędrnienia.

  (KLIKNIJ TUTAJ)

 • BOTOX DAY, lek. med. Krystian Rozmus

  24 października

  Korekcja zmarszczek mimicznych to niezwykle popularny w ostatnich latach zabieg, a użyty preparat botox jest wykorzystywany w medycynie estetycznej i przeznaczony do całkowitego eliminowania zmarszczek. (KLIKNIJ TUTAJ)

 • -20% PRODUKTY MARKI SELVERT THERMAL

  20 października

  Wszystkie kosmetyki Selvert Thermal, oprócz zestawów świątecznych

achyal

Mezoterapia ACHYAL, kwas hialuronowy 100% nawilżenia - NOWOŚĆ!

700 zł

 • Trwałe usuwanie owłosienia dioda XLASE

  -30%

  Laser diodowy zapewnia trwałe usunięcie owłosienia. Barwnik włosa pochłania światło lasera, dzięki czemu włos jest bezpowrotnie niszczony i zablokowana jest możliwość jego odrostu. Nowoczesna głowica silnie chłodzi skórę, a sam zabieg jest praktycznie bezbolesny.

  (KLIKNIJ TUTAJ)

 • Wolumetria RESTYLANE 2ml

  1400 zł

  Lifting wolumetryczny twarzy. Do wykonania tego zabiegu stosowane są wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego o gęstej konsystencji. Zabieg daje możliwości modelowania zmienionego wiekiem kształtu twarzy. Najlepsze rezultaty osiąga się po wypełnieniu takich części twarzy jak: policzki, broda, bruzdy nosowo-wargowe a także unoszenie kącików ust.

  (KLIKNIJ TUTAJ)

Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych promocjach?

Zostaw nam swój kontakt na >> http://beauty-center.com.pl/rodo-kosmetyka/

Beauty Center zaprasza na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem
Umów się pod numerem tel.
T: 42 212 16 35 M: 502 503 524