Sonoqueen-hifu

Sonoqueen HIFU

*rabat obowiązuje w dniach 17-22 stycznia

-50%

w styczniu promocje

 • ACCENT PRIME

  -30% dowolna ilość zabiegów

  Accent Prime to zaawansowana technologia do zabiegów ujędrniania skóry i modelowania sylwetki. Skuteczność Accent Prime jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. (czytaj więcej)

 • ICOONE modelowanie

  12 zabiegów w cenie 10

  ICOONE to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. (czytaj więcej)

 • SONOQUEEN królowa liftingu

  -50% w dniach 17-22 stycznia

  Prawdziwie królewski zabieg. Lifting skóry bez skalpela. Bez bólu i bez okresu rekonwalescencji. Sonoqueen to zabieg wykorzystujący skoncentrowaną dawkę ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Technologia HIFU wywołuje termiczną koagulację na trzech poziomach: w skórze właściwej, tkance tłuszczowej i powięzi mięśniowej, prowadząc do obkurczenia tkanek i wielowymiarowego ujędrnienia. (czytaj więcej)

 • BOTOX DAY

  5.02 lek. med. Katarzyna Rozmus-Kurczewska

  Zabieg polega na czasowym zablokowaniu przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego i rozluźnieniu poszczególnych mięśni. Wstrzyknięcie odpowiednich dawek preparatu likwiduje i zapobiega zmarszczkom mimicznym wywołanym przez kurczenie się mięśni twarzy. (czytaj więcej)

 • PROFHILO DAY

  13.01 lek. med. Krystian Rozmus

  Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, stosowany do bioremodelingu, wykorzystujący stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości. Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, (czytaj więcej)

 • Dr Cyj leczenie łysienia

  3 zabiegi + fibryna wartości 700 zł GRATIS

  Dr.CYJ Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia PRZEDŁUŻONEGO UWALNIANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH – „Sustained Release Technology” – działa jeszcze 14 dni po aplikacji. (czytaj więcej)

WCZORAJSZY DZIEŃ PRZYNIÓSŁ KILKA NOWYCH THRILLERÓW…

a zdecydowanie filmów akcji

Kochani, Magdalena zaprasza Was na zajęcia w każdy:
– poniedziałek 19:00 TABATA
– poniedziałek 20:00 STRETCHING
– środa 19:00 TABATA
– środa 20: 00 STRETCHING

Video z dedykacją dla Was od Magdy i do zobaczenia na sali

Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych promocjach?

beauty center medical wellness spa rodo BEAUTY CENTER

Zostaw nam swój kontakt na >> https://beauty-center.com.pl/rodo-kosmetyka/

Beauty Center zaprasza na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem
Umów się pod numerem tel.
T: 42 212 16 35 M: 502 503 524