konkurs pabianice

Odbierz 2-dniową wejściówkę za FREE!!!

(darmowa wejściówka dotyczy zajęć grupowych, a także trening na siłowni)

Poszukujesz klubu fitness? Znalazłeś nas w internecie lub dowiedziałeś się o nas od Twoich znajomych, przyjaciół? Chciałbyś nas odwiedzić i zapoznać się z ofertą zajęć, sprawdzić siłownię a także poznać doświadczoną, najsilniejszą kadrę instruktorów?

Wypełnij formularz na 2-dniową bezpłatną wejściówkę:

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej RODO, informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BEAUTY CENTER MEDICAL WELLNESS & SPA S C z siedzibą w Pabianicach (95-200), ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 6a zwana dalej Spółką.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez BEAUTY CENTER MEDICAL WELLNESS & SPA S.C. informacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (na podany numer telefonu) przez BEAUTY CENTER MEDICAL WELLNESS & SPA S.C. w celu marketingu bezpośredniego.

 

* z zaproszenia może skorzystać osoba nie posiadająca wcześniej/aktualnie karty członkowskiej BC ,jak również niekorzystająca w obiekcie z kart partnerski /Benefit/Fitprofit/Ok system.
* jedna osoba może wykorzystać tylko 1 raz zaproszenie
* po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania!

Ochrona danych osobowych RODO >>

Tematy: klub fitness Pabianice, Beauty Center fitness, fitness Piłsudskiego, darmowe wejściówki, dni otwarte Pabianice