Pomysl na prezent

czytaj więcej >>

Odbierz 2-dniową wejściówkę za FREE!!!

(darmowa wejściówka dotyczy zajęć grupowych, a także trening na siłowni)

Poszukujesz klubu fitness? Znalazłeś nas w internecie lub dowiedziałeś się o nas od Twoich znajomych, przyjaciół? Chciałbyś nas odwiedzić i zapoznać się z ofertą zajęć, sprawdzić siłownię a także poznać doświadczoną, najsilniejszą kadrę instruktorów?

Wypełnij formularz na 2-dniową bezpłatną wejściówkę:

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej RODO, informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BEAUTY CENTER MEDICAL WELLNESS & SPA S C z siedzibą w Pabianicach (95-200), ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 6a zwana dalej Spółką.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez BEAUTY CENTER MEDICAL WELLNESS & SPA S.C. informacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (na podany numer telefonu) przez BEAUTY CENTER MEDICAL WELLNESS & SPA S.C. w celu marketingu bezpośredniego.

 

* z zaproszenia może skorzystać osoba nie posiadająca wcześniej/aktualnie karty członkowskiej BC ,jak również niekorzystająca w obiekcie z kart partnerski /Benefit/Fitprofit/Ok system.
* jedna osoba może wykorzystać tylko 1 raz zaproszenie
* po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania!

Ochrona danych osobowych RODO >>

Tematy: klub fitness Pabianice, Beauty Center fitness, fitness Piłsudskiego, darmowe wejściówki, dni otwarte Pabianice

Ciężko dostać się na zajęcia CROSS beauty?

Odpowiedź jest PROSTA, bo to dobrze wykonany TRENING

Spróbuj teraz, DOKŁADAMY następną i nie ostatnią godzinę 🙂

Zapraszamy w każdą:
 środę 17:30 (nowa godzina)
 poniedziałek 18:30
 wtorek 18:30
 czwartek 18:30


CROSS beauty

Zajęcia o dużej intensywności oraz zmienności, idealne dla osób średnio-zaawansowych i zaawansowanych, ktore chcą poprawić ogólną sprawność organizmu i nauczyć sie bezpiecznie podnosić ciężary. Trenując CROSS beauty zadbasz o swoją wydolność, kondycję, dynamikę, a co najważniejsze pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Pracujemy z przyrządami oraz obciążeniem własnego ciała.

BONUSEM JEST TO, ŻE zajęcia świetnie redukują stres i wpływają na dobre samopoczucie

cross beauty