Nasz zespół powiększa się

o kolejnego lekarza specjalistę z zakresu zabiegów medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam również Studia Podyplomowe „Medycyna estetyczna dla lekarzy” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując tytuł certyfikowanego lekarza Medycyny Estetycznej. Na co dzień pracuję w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzroku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne.

lek. med. Aleksandra Michalak
w Beauty Center Medical Wellness & SPA

Zadzwoń i umów się na zabieg
tel. 502 503 524

Personel

Z ogromną satysfakcją mam przyjemność przedstawić Państwu zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki. Te wybrane przeze mnie osoby, które obdarzam ogromnym zaufaniem, mają nie tylko dużą wiedzę i doświadczenie z intensywnej pielęgnacji skóry, doskonalenia sylwetki, dietetyki ale przede wszystkim tworzą zespół o wysokiej etyce zawodowej i wspólnym celu, jakim jest osiągnięcie wymarzonego rezultatu dla każdego Klienta. 

Beauty Center Medical Wellness & SPA powstało dla tych Państwa, którzy oczekują profesjonalnych, najlepszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i pielęgnacji twarzy i ciała.

Do zobaczenia w Beauty Center, Jolanta Zajunc