Nowy harmonogram

poranny-fitness-pabianice

Myślisz, że fitness da większego "kopa" od porannej kawy?

A może spróbujmy to połączyć?

Zajęcia poranne, Pn i Śr godz. 8:15

Zumba-Pabianice

Zapraszamy od 2 września

Zajecia-na-trampolinach-Pabianice

Zapraszamy od 6 września

TRAMPOLINA DO DOBREGO WEEKENDU 🙂

Trening personalny

ZAPRASZAMY CIĘ DO TWOJEJ „JESIENNEJ METAMORFOZY”

Co obejmuje metamorfoza? Kliknij tutaj >>

przygotowanie-do-sezonu-narciarskiego

PRZYGOTOWANIE

DO SEZONU

- narciarskiego

- snowboardowego

Kliknij tutaj >>

-20%

Depilacja laserowa, wszystkie okolice

z promocji możesz skorzystać do 30.11.2019

-15%

Powiększanie i modelowanie ust

z promocji możesz skorzystać do 30.11.2019

Rezerwuj zajęcia ON-LINE

DUŻA SALA – (harmonogram obowiązuje od 2 września 2019)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
8:15 – 9:10WSTAWAJ SZKODA CIAŁA + kawa GRATIS!

Martyna


WSTAWAJ SZKODA CIAŁA + kawa GRATIS! Martyna
9:00 – 9:55
10:00 – 10:55ZDROWY KRĘGOSŁUP z fizjoterapeutą

Aneta

ZDROWY KRĘGOSŁUP z fizjoterapeutą

Aneta

PŁASKI BRZUCH

Magdalena

11:00 – 11:55PILATES

Magdalena

WSTAWAJ SZKODA CIAŁA

Martyna

17:00 – 17:55SMUKŁA SYLWETKA

(dla początkujących)

Paulina

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Zuzanna

ZGRABNE POŚLADKI

Magda Kr.

TURBO SPALANIE

Zuzanna

SPALANIE I MODELOWANIE

Magda Kul.

18:00 – 18:55ZUMBA

Paulina

BODY BAR

Magda Kul.

PILATES

Magdalena

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Magda Kr.

TRAMPOLINY

Magda Kul.

19:00 – 19:55PŁASKI BRZUCH

Magdalena

SPALANIE I MODELOWANIE

Magda Kul.

INTERVAŁ + PŁASKI BRZUCH

Magdalena

STRETCHING

Magda Kr.

BRZUCH + POŚLADKI

Valerii

20:00 – 20:55STRETCHING

Magdalena

SUPER FIGURA

Paulina Cz.

SMUKŁA SYLWETKA

(dla początkujących)

Paulina

ZDROWY KRĘGOSŁUP z fizjoterapeutą

Aneta

21:00 – 21:55

MAŁA SALA – (harmonogram obowiązuje od 2 września 2019)

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
16:00 – 16:55KARATE (6-12 lat)

Valerii

KARATE (6-12 lat)

Valerii

17:30 – 18:25ZGRABNE POŚLADKI

Magda Kr.

JOGA (1,5h)

17:00 – 18:25

Ewa

ROWERY

Michał

18:30 – 19:25CROSS BEAUTY

Valerii

CROSS BEAUTY

Valerii

TRX

Valerii

CROSS BEAUTY

Valerii

19:30 – 20:25ROWERY

Michał

ROWERY

Valerii

ROWERY

Michał

SUPER FIGURA

Paulina Cz.

JOGA (1,5h)

19:00 – 20:25

Ewa

20:30 – 21:25ROWERY
Michał