Dietetyk-Małgorzata-Kluch-BeautyCenter

MAŁGORZATA


Dietetyk

Ukończyła studia wyższe magisterskie na kierunku Dietetyka o specjalności Dietetyka Kliniczna w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka. Staż doszkalający odbywała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz w poradniach dietetycznych. Jest również dyplomowaną pielęgniarką. Posiada uprawnienia do wykonywania badań i testów na nietolerancje pokarmowe. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Partner Cambridge Diagnostics Polska. Do opracowania diety wykorzystuje zalecenia żywieniowe Instytutu Żywności i Żywienia. Posiada licencję do programu informatycznego dla dietetyków ww. instytucji. Wykonuje badania analizy składu ciała technologią BIA certyfikowanym urządzeniem medycznym.

Paulina_trener_Beauty_Center

PAULINA


Instruktor fitness

Instruktor sportu o specjalności fitness, licencjonowany instruktor Zumba & Zumba Kids, JumpIt & JumpIt Kids. Nauczycielka wychowania przedszkolnego i rytmiki z pasją upowszechniającą wśród dzieci postawy prozdrowotne i zamiłowanie do sportu oraz aktywnego spędania czasu wolnego. Od dziecięcych lat kocha muzykę, taniec oraz różne formy aktywności fizycznej. Z pasją prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Magdalena-fitness-beauty-center

MAGDALENA KUL.


Instruktor fitness

Od kilku lat regularnie trenuje, jednak dopiero zeszły rok stał się dla niej przełomowy i z uczestniczki zajęć stała się Instruktorką – bo jak sama mowi „Na zmiany nigdy nie jest za późno”. Po ukończeniu kursu Instruktora fitness, oraz zdobyciu wspólnie z grupą 2 miejsca w I Ogólnopolskich Mistrzostwach w Grupowych Zajęciach Fitness #FITNESSEXTRAVAGANZA, które odbyły się podczas Targów Sportowych #GOACTIVESHOW, przyszedł czas na jej największą fitnessową miłość – trampoliny. Ale, że miłości nigdy za wiele to wzmacnia i kształtuje sylwetkę. Od kilku miesięcy wyciska siódme poty z uczestników zajęć! Motto które motywuje Magdę do rozwijania się: „każdy dzień jest druga szansa by stać się kim chcesz, jedyne co Cię powstrzymuje to Ty” tak więc rozwija się na różnych płaszczyznach bierze udział w konwencjach szkoleniach oraz jest certyfikowanym konsultantem programu redukcji wagi.

Magdalena-instruktor-Beuty-Center

MAGDALENA KR.


Instruktor fitness

Przygodę z fitnessem zaczęłam ze względów zdrowotnych, jednak początkowy przymus szybko przerodził się w pasje. Z uczestniczki zajęć zostałam instruktorem łącząc pasje z pracą. Kwalifikacje zdobywałam pod okiem międzynarodowych szkoleniowców, brałam udział w różnych fitnessowych warsztatach i wciąż się rozwijam.Jestem tez mamą i wiem jak ważne jest zrobienie czegoś tylko dla siebie, a moje treningi to nie tylko ćwiczenia, to konkretna praca ale też dawka pozytywnej energii, którą staram się przekazywać, by z sali wyjść zmęczonym i zadowolonym jednocześnie, rozładować stres dnia codziennego i po prostu się uśmiechnąć.

Beauty-Center-Fitness-Klub

MAGDALENA


Trener personalny, instruktor fitness

Uwielbia pracę z drugim człowiekiem i przekazuje pozytywną energię, wszystkim tym, którzy chcą zdrowo żyć i szukają źródła motywacji. Uważa, że to właśnie odpowiednio ukierunkowana motywacja w połączeniu z wytrwałością i systematycznością stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.
Właśnie w tej „drobnej” kobiecie są niezliczone pokłady energii. Potrzebujesz motywacji do pracy? Dobrze trafiłeś, bo nikt Cię tak nie zmotywuje jak Ona. Pasja i profesjonalizm, a do tego moc pełną parą i pozytywne szaleństwo w jednym. Za swój nieustanny rozwój w połowie 2014, wyróżniona została przez Szkołę Open Mind stypendium OM TALENT 2014/ 2015.

Trener Martyna

MARTYNA


Trener personalny, instruktor fitness

Instruktorka fitness i trenerka personalna. Długo żyła w przekonaniu, że sport i astma nie idą razem w parze, ale kiedy zaczęła regularnie trenować, szybko zmieniła zdanie. Nie lubi nudy, zawsze pełna energii, nakręcona do działania. Jej największym motywatorem są ludzie! Dlatego wstaje z samego rana i pędzi na swoje zajęcia żeby, jak mówi: „dać wycisk”. Jej życiowe motto to: Jak szaleć to szaleć, niech dusza wie, że ma Panią!

Paulina_Komorowska_trener_personalny_BeautyCenter

PAULINA


Instruktor fitness, instruktor tańca

Z fitnessem związana od kilkunastu lat. Pierwsze zajęcia aerobiku poprowadziła w wieku 16 lat i do tej pory niezmiennie sprawia Jej to równie dużą frajdę. Specjalizuje się w zajęciach choreograficznych, „morderczych” cardio, formach wzmacniających uwzględniających szereg złożonych ćwiczeń, które według Pauliny, najlepiej kształtują sylwetkę, a także treningach interwałowych. Uważa, że podczas treningu, oprócz techniki wykonywanych ćwiczeń, niezwykle ważna jest ich różnorodność, dynamika i… uśmiech! Bo to przecież nieodłączny element wyposażenia instruktora 🙂

Zuzanna Beauty Center Medical Wellness & SPA

ZUZANNA


Trener personalny, instruktor fitness

Dyplomowany Instruktor Fitness od 2011 roku, Trener Personalny, Specjalista ds Zywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie (AWF Warszawa).  Szkoliła się pod okiem światowej klasy trenerów. Uwielbia i wierzy w moc treningu interwałowego, który często wykorzystuje podczas swoich zajęć.  Każdy trening z nią jest inny, a każdy ruch przemyślany i dopasowany do potrzeb podopiecznych. Nuda na zajęciach? Nigdy! Kocha biegać w plenerze, tańczyć, a w każdej wolnej chwili ćwiczy mięśnie brzucha 🙂

Joga-w-Pabianicach

EWA


Nauczyciel JOGI

Joge praktykuję od 16 lat pod kierunkiem Konrada Kocota i Michala Szczepanika, od 11 uczę na rożnych poziomach, jestem dyplomowanym nauczycielem według metody BKS Iyengara w stopniu Introductory II. Uczestniczyłam w warsztatach najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, ks.Joe Pereira, Ewy Wardzaly. Od 11 lat prowadzę zajęcia z całym sercem i pełnym zaangaowaniem. Joga jest moją pasją, ciagle znajduje w niej coś nowego, to sposób na życie.

ANETA


Fizjoterapeutka, instruktor fitness

Ukończyła Studia Magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Prowadzi zajęcia „Zdrowy Kręgosłup” na których skupia się na stabilizacji centralnego kręgosłupa lędźwiowego (CORE STABILITY). Trening ten ma na celu poprawę kontroli nerwowo-mięśniowej w odcinku lędźwiwo-krzyżowo-biodrowym. Centralna stabilizacja jest ważna, ponieważ każdy ruch w ciele rozpoczyna się od „centrum”. Oznacza to, że jako pierwsze podczas ruchu aktywują się głębokie mięśnie stabilizujące, a dopiero później mięśnie danej części ciała. Rolą treningu jest utrzymanie stabilnego tułowia (CORE) podczas ćwiczeń na niestabilnym podłożu.

PAULINA


Instruktor fitness

Kontakt z fitnessem zaczął się w 2008 roku właśnie w klubie Beauty Center. W 2014 zrobiła kurs instruktora i od tamtej pory regularnie prowadzi zajęcia jak i uczestniczy w szkoleniach gdzie zdobywa kolejne certyfikaty. W prowadzących zajęciach najważniejsza jest dla niej prawidłowa technika, bezpieczeństwo jak i radość Klientów z wysiłku.

Trener-personalny-Beauty-Center

VALERI


Trener personalny, instruktor fitness

Dogłębna wiedza i doświadczenie w dziedzinie fitnessu siłowego, ćwiczeń grupowych, zajęć z dziećmi i młodzieżą. Potwierdzone certyfikatami uprawnienia trenera karate kyokushinkai oraz dietetyki. Od wielu lat trener personalny.

Michał-indoorcycling-rowery-Pabianice

MICHAŁ


Instruktor fitness

Od wielu lat jestem aktywnym amatorskim kolarzem szosowym, jak również instruktorem jazdy na rowerze spinningowym. Zapraszam na zajęcia!