Martyna P – Instruktor ZUMBY

Cześć, mam na imię Martyna. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiałam na zajęciach hip-hopu w Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach. Następnie zakochałam się w połączeniu rytmów latino oraz fitnessu. Miłość do ZUMBY zakorzenił u mnie niesamowity Paweł Kasznicki. Jestem pozytywnie zakręcona na tym punkcie. Obecnie studiuję dietetykę w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Wiążę swoją przyszłość ze światem fitness. Jako zodiakalny bliźniak lubię, kiedy wokół mnie dzieje się wciąż coś nowego. Uwielbiam wywoływać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Na zajęciach będziesz mógł/a poczuć się jak gwiazda sceny tanecznej. Spalone kalorie oraz wydzielające się endorfiny poprawią Twój nastrój oraz pomogą uwolnić Ci się od otaczającego stresu.


Michał – Instruktor fitness

Instruktor active bike od ponad 10 lat, prowadził grupy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w klubach fitness w Pabianicach, Łodzi i okolicach. Podczas zajęć stawia na całościowy rozwój kondycyjny i motoryczny Uczestników poprzez ćwiczenia koordynacji w rytm muzyki i na różnych intensywnościach wysiłku, czemu towarzyszą urozmaicenia multimedialne, takie jak np. projekcje filmów z wyścigów i tras kolarskich. Michał szlifuje swoją formę, uprawiając regularnie ojcostwo dwójki usportowionych synków i w pozostałym czasie (nocami 😉) kolarstwo, między innymi podczas ulubionych wyjazdów do Hiszpanii. Gdy tego mu za mało, wówczas wsiada na rower w Gdyni i po czterech dniach melduje się z nim na Gubałówce, tak jak ostatnio w trakcie urlopu.


Magdalena – Trener personalny, instruktor fitness

Przygodę z fitnessem zaczęłam ze względów zdrowotnych, jednak początkowy przymus szybko przerodził się w pasje. Z uczestniczki zajęć zostałam instruktorem łącząc pasje z pracą. Kwalifikacje zdobywałam pod okiem międzynarodowych szkoleniowców, brałam udział w różnych fitnessowych warsztatach i wciąż się rozwijam.Jestem tez mamą i wiem jak ważne jest zrobienie czegoś tylko dla siebie, a moje treningi to nie tylko ćwiczenia, to konkretna praca ale też dawka pozytywnej energii, którą staram się przekazywać, by z sali wyjść zmęczonym i zadowolonym jednocześnie, rozładować stres dnia codziennego i po prostu się uśmiechnąć.


Iza – Trener personalny, instruktor fitness

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się 11lat temu i trwa z niezmienioną energią do dzisiaj. Jestem trenerem personalnym, instruktorem rekreacji ruchowej spec. fitness, oraz instruktorem kulturystyki. Kwalifikacje zdobywałąm pod okiem profesjonalnych szkoleniowców z polskiej sceny kulturystyki i fitness. Brałam udział w wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach fitness a także dietetyki i suplementacji. Prowadze zajęcia pilates, zdrowy kręgosłup, body shape, abs, bup, streching. Nie potrafie długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które mnie kształtują, dzięki temu zdobywam kolejne doświadczenia.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z ludźmi. Świadomość, że mogę pomóc im osiągać marzenia jest nieoceniona. Na moich zajęciach dowiesz się jak bezpiecznie pracować z ciałem, poprawisz elastyczność i gibkość swego ciała, wzmocnisz siłę mięśni i nabierzesz energii wyzwalajac moc endorfin.

Beauty Center Medical Wellness & SPA

ANETA


Trener personalny, instruktor fitness, nauczyciel JOGI

Przygodę ze sportem rozpoczęłam krótko po tym jak zaczęłam chodzić. Okazało się żłobek do którego chodziłam, wyczynowo uczy jazdy figurowej na lodzie. I tak zaczęłam od układów grupowych, aby nie upaść 😉, indywidualnych a następnie w parach. Od tamtej pory tak się rozpędziłam, że ciężko mnie zatrzymać. W wieku 9 lat łyżwy zamieniłam na baletki, a następnie salę baletową Teatru Wielkiego w Łodzi na salę fitness. W zajęciach związanych z ruchem najbardziej cenię sobie możliwości wpływania na poprawę zdrowia i jakości życia moich podopiecznych oraz możliwość osiągania z nimi wspólnych celów treningowych.

Ukończyłam Łódzką Ogólnokształcącą Szkołę Baletową, następnie Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną na kierunku grafika komputerowa, Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku grafika i malarstwo oraz w 2018 r. Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji. Jestem byłą tancerką Teatru Wielkiego w Łodzi, certyfikowanym instruktorem fitness Szkoły Open Mind w Szczecinie, trenerem gimnastyczek artystycznych, dyplomowanym instruktorem jogi oraz technik relaksacyjnych. Brałam udział w licznych szkoleniach i konwencjach fitness, zarówno w kraju jak i za granicą. Ze światem fitness związana jestem od 2002r.

beauty center medical wellness spa 003 BEAUTY CENTER

ANNA


Fizjoterapeuta, instruktor fitness

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją wiedzę pogłębiała podczas pracy w łódzkich placówkach medycznych oraz na licznych kursach z zakresu diagnostyki i terapii narządu ruchu. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju masażach oraz zabiegach na ciało. Jest niezwykle pogodną i uśmiechniętą osobą, lubiącą kontakt z ludźmi. Dzięki holistycznemu spojrzeniu, jest w stanie dotrzeć do sedna i rozwiązać problem. Priorytetem Ani jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dołożenie wszelkich starań, aby opuścił gabinet w pełni odprężony i zrelaksowany.

Ania poprowadzi dla Państwa zajęcia Zdrowy kręgosłup.

Martyna trener personalny Beauty Center

MARTYNA


Trener personalny, instruktor fitness

Instruktorka fitness i trenerka personalna. Długo żyła w przekonaniu, że sport i astma nie idą razem w parze, ale kiedy zaczęła regularnie trenować, szybko zmieniła zdanie. Nie lubi nudy, zawsze pełna energii, nakręcona do działania. Jej największym motywatorem są ludzie! Dlatego wstaje z samego rana i pędzi na swoje zajęcia żeby, jak mówi: „dać wycisk”. Jej życiowe motto to: Jak szaleć to szaleć, niech dusza wie, że ma Panią!

AGATA


Instruktor fitness

Zawsze marzyłam o karierze sportowca. W 2000 roku porzuciłam swoją pierwszą miłość – siatkówkę – dla szkoleń na instruktora fitness. Prowadziłam wiele form: step, TBC, latino, rowery. Treningi traktuję jako formę relaksu, oderwania się od spraw dnia codziennego, dobrą zabawę. Odpoczywam przez zmęczenie. Na zajęciach chcę przekazać kawałek dobrej energii dla każdego. Moje motto: nie obiecuj – udowodnij. Teraz marzę, aby moje chłopaki Bartek i Tomek zaszczepiony w genach mieli sport – to świetna sprawa i styl życia.

Beauty Center Medical Wellness & SPA 01

EWA


Nauczyciel JOGI

Joge praktykuję od 16 lat pod kierunkiem Konrada Kocota i Michala Szczepanika, od 11 uczę na rożnych poziomach, jestem dyplomowanym nauczycielem według metody BKS Iyengara w stopniu Introductory II. Uczestniczyłam w warsztatach najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, ks.Joe Pereira, Ewy Wardzaly. Od 11 lat prowadzę zajęcia z całym sercem i pełnym zaangaowaniem. Joga jest moją pasją, ciagle znajduje w niej coś nowego, to sposób na życie.

Dietetyk-Małgorzata-Kluch-BeautyCenter

MAŁGORZATA


Dietetyk

Ukończyła studia wyższe magisterskie na kierunku Dietetyka o specjalności Dietetyka Kliniczna w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka. Staż doszkalający odbywała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz w poradniach dietetycznych. Jest również dyplomowaną pielęgniarką. Posiada uprawnienia do wykonywania badań i testów na nietolerancje pokarmowe. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Partner Cambridge Diagnostics Polska. Do opracowania diety wykorzystuje zalecenia żywieniowe Instytutu Żywności i Żywienia. Posiada licencję do programu informatycznego dla dietetyków ww. instytucji. Wykonuje badania analizy składu ciała technologią BIA certyfikowanym urządzeniem medycznym.