Kasia fitness Beauty Center


Katarzyna TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR FITNESS

Ze sportem związana jestem od 16 roku życia i jest to moja wielka pasja.
Jestem instruktorem sportu ze specjalizacją z kulturystyki. Jestem również zawodniczką PZKFiTS i IFBB i mistrzynią Euroby w Bikini Fitness.
Siłowo trenuje ponad 25 lat i uważam, że jest to najlepszy sposób, by ukształtować piękną i zdrowa sylwetkę.
Posiadam wiedzę z zakresu żywienia i dietetyki. W swojej pracy kładę nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń i preferuje holistyczne podejście do zdrowia.

Beauty Center fitness Pabianice


Angelika – TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR FITNESS

Absolwentka filologii rosyjskiej – specjalizacja przekładoznawstwo i języki specjalistyczne. Uwielbiam podróże, bo dzięki nim poznaje nową kulturę, języki oraz lokalna kuchnie. Lubię spędzać czas wolny aktywnie – jeżdżąc na rowerze lub biegając w okolicznościach przyrody. Doceniam tez momenty leniuchowania i wtedy lubię poczytać sobie książki, które uwielbiam.

Niemniej jednak większa cześć mojego życia od zawsze zajmuje sport – miałam okazje przejść własna „metamorfozę” sylwetkowa.

W życiu zawodowym: od 6 lat pracuję jako instruktor fitness. Prowadzę zajęcia interwałowe (tabata, shape) oraz siłowe (obwodowy, TRX). Od 3 lat pracuję również jako trener personalny – zbudowałam już portfolio kilkunastu klientów, którzy z moją pomocą osiągnęli (lub nadal osiągają) swój cel i ruszyło się z przysłowiowej kanapy.

img 20230412 wa0010 BEAUTY CENTER


Ania – Trener personalny, instruktor fitness

Sport to moja pasja i moje hobby
Od ponad 16 lat jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym.
Moja wiedza to ukończone z wyróżnieniem studia medyczne na wydz. lekarskim oraz bardzo wiele szkoleń zarówno fitnessowych jak i z kształtowania sylwetki. Mam także ukończone szkolenia dietetyczne co wszytko razem daje mi bardzo solidne podstawy w mojej pracy trenerskiej.
Kładę ogromny nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń a także na pracę z oddechem.
Jestem utytułowaną zawodniczka sportów sylwetkowych.
Jestem MISTRZYNIĄ ŚWIATA 2018 kat MISS FIGURĘ
Na swoim koncie mam także
MISTRZOSTWO POLSKI I WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA W PARACH
WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA, EUROPY I POLSKI kat ATHLETIC HARD oraz kat MISS BIKINI +35
TOP 6 na ogólnoświatowych zawodach BODY POWER
Moje motto to
OGRANICZENIA MAMY TYLKO W GŁOWIE

Boks Pabianice Beauty Center


Łukasz – Trener boksu

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i zawsze tłumaczy na czym polega dany trening. Dlatego na jego zajęciach nudzić się nie będziesz. Dużo pracy w parach, sporo zadań sparingowych.

Sporty walki uprawia od 10 roku życia. Zaczął od Karate następnie boks, Muay Thai, zapasy, Brazylijskie Jiu Jitsu, MMA.

Trenował w klubach: RTS Widzew Łódź, Gracie Barra, Shark Łódź

Jego osiągnięcia:
– 2007 r / 2 miejsce w zawodach BJJ  Universal Fight
– 2009 r / 3 miejsce Mistrzostw Polski BJJ
– 2012 r / 3 miejsce w zawodach Ring

Trener Łukasz na zajęciach które prowadzi stara kłaść duży nacisk na świadome wykonywanie ćwiczeń, doskonalenie sprawności ogólnej oraz kondycji.

Na trening zapraszamy osoby początkujące oraz z doświadczeniem.

Iza Fitness klub Beauty Center

Iza – Trener personalny, instruktor fitness

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się 11lat temu i trwa z niezmienioną energią do dzisiaj. Jestem trenerem personalnym, instruktorem rekreacji ruchowej spec. fitness, oraz instruktorem kulturystyki. Kwalifikacje zdobywałąm pod okiem profesjonalnych szkoleniowców z polskiej sceny kulturystyki i fitness. Brałam udział w wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach fitness a także dietetyki i suplementacji. Prowadze zajęcia pilates, zdrowy kręgosłup, body shape, abs, bup, streching. Nie potrafie długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które mnie kształtują, dzięki temu zdobywam kolejne doświadczenia.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z ludźmi. Świadomość, że mogę pomóc im osiągać marzenia jest nieoceniona. Na moich zajęciach dowiesz się jak bezpiecznie pracować z ciałem, poprawisz elastyczność i gibkość swego ciała, wzmocnisz siłę mięśni i nabierzesz energii wyzwalajac moc endorfin.

Aneta fitness klub Pabianice

Aneta – Trener personalny, instruktor fitness, nauczyciel JOGI

Przygodę ze sportem rozpoczęłam krótko po tym jak zaczęłam chodzić. Okazało się żłobek do którego chodziłam, wyczynowo uczy jazdy figurowej na lodzie. I tak zaczęłam od układów grupowych, aby nie upaść , indywidualnych a następnie w parach. Od tamtej pory tak się rozpędziłam, że ciężko mnie zatrzymać. W wieku 9 lat łyżwy zamieniłam na baletki, a następnie salę baletową Teatru Wielkiego w Łodzi na salę fitness. W zajęciach związanych z ruchem najbardziej cenię sobie możliwości wpływania na poprawę zdrowia i jakości życia moich podopiecznych oraz możliwość osiągania z nimi wspólnych celów treningowych.

Ukończyłam Łódzką Ogólnokształcącą Szkołę Baletową, następnie Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną na kierunku grafika komputerowa, Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku grafika i malarstwo oraz w 2018 r. Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji. Jestem byłą tancerką Teatru Wielkiego w Łodzi, certyfikowanym instruktorem fitness Szkoły Open Mind w Szczecinie, trenerem gimnastyczek artystycznych, dyplomowanym instruktorem jogi oraz technik relaksacyjnych. Brałam udział w licznych szkoleniach i konwencjach fitness, zarówno w kraju jak i za granicą. Ze światem fitness związana jestem od 2002r.

Michał fitness klub Beauty Center


Michał – Instruktor fitness

Instruktor active bike od ponad 10 lat, prowadził grupy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w klubach fitness w Pabianicach, Łodzi i okolicach. Podczas zajęć stawia na całościowy rozwój kondycyjny i motoryczny Uczestników poprzez ćwiczenia koordynacji w rytm muzyki i na różnych intensywnościach wysiłku, czemu towarzyszą urozmaicenia multimedialne, takie jak np. projekcje filmów z wyścigów i tras kolarskich. Michał szlifuje swoją formę, uprawiając regularnie ojcostwo dwójki usportowionych synków i w pozostałym czasie (nocami ) kolarstwo, między innymi podczas ulubionych wyjazdów do Hiszpanii. Gdy tego mu za mało, wówczas wsiada na rower w Gdyni i po czterech dniach melduje się z nim na Gubałówce, tak jak ostatnio w trakcie urlopu.


Magda fitness klub Beauty Center


Magdalena – Trener personalny, instruktor fitness

Przygodę z fitnessem zaczęłam ze względów zdrowotnych, jednak początkowy przymus szybko przerodził się w pasje. Z uczestniczki zajęć zostałam instruktorem łącząc pasje z pracą. Kwalifikacje zdobywałam pod okiem międzynarodowych szkoleniowców, brałam udział w różnych fitnessowych warsztatach i wciąż się rozwijam.Jestem tez mamą i wiem jak ważne jest zrobienie czegoś tylko dla siebie, a moje treningi to nie tylko ćwiczenia, to konkretna praca ale też dawka pozytywnej energii, którą staram się przekazywać, by z sali wyjść zmęczonym i zadowolonym jednocześnie, rozładować stres dnia codziennego i po prostu się uśmiechnąć.

Agata fitness Beauty Center

Agata – Instruktor fitness

Zawsze marzyłam o karierze sportowca. W 2000 roku porzuciłam swoją pierwszą miłość – siatkówkę – dla szkoleń na instruktora fitness. Prowadziłam wiele form: step, TBC, latino, rowery. Treningi traktuję jako formę relaksu, oderwania się od spraw dnia codziennego, dobrą zabawę. Odpoczywam przez zmęczenie. Na zajęciach chcę przekazać kawałek dobrej energii dla każdego. Moje motto: nie obiecuj – udowodnij. Teraz marzę, aby moje chłopaki Bartek i Tomek zaszczepiony w genach mieli sport – to świetna sprawa i styl życia.

Beauty Center Medical Wellness & SPA 01

EWA


Nauczyciel JOGI

Joge praktykuję od 16 lat pod kierunkiem Konrada Kocota i Michala Szczepanika, od 11 uczę na rożnych poziomach, jestem dyplomowanym nauczycielem według metody BKS Iyengara w stopniu Introductory II. Uczestniczyłam w warsztatach najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, ks.Joe Pereira, Ewy Wardzaly. Od 11 lat prowadzę zajęcia z całym sercem i pełnym zaangażowaniem. Joga jest moją pasją, ciagle znajduje w niej coś nowego, to sposób na życie.