Martyna trener personalny Beauty Center

MARTYNA


Trener personalny, instruktor fitness

Instruktorka fitness i trenerka personalna. Długo żyła w przekonaniu, że sport i astma nie idą razem w parze, ale kiedy zaczęła regularnie trenować, szybko zmieniła zdanie. Nie lubi nudy, zawsze pełna energii, nakręcona do działania. Jej największym motywatorem są ludzie! Dlatego wstaje z samego rana i pędzi na swoje zajęcia żeby, jak mówi: „dać wycisk”. Jej życiowe motto to: Jak szaleć to szaleć, niech dusza wie, że ma Panią!

Magdalena-instruktor-Beuty-Center

MAGDALENA KR.


Trener personalny, instruktor fitness

Przygodę z fitnessem zaczęłam ze względów zdrowotnych, jednak początkowy przymus szybko przerodził się w pasje. Z uczestniczki zajęć zostałam instruktorem łącząc pasje z pracą. Kwalifikacje zdobywałam pod okiem międzynarodowych szkoleniowców, brałam udział w różnych fitnessowych warsztatach i wciąż się rozwijam.Jestem tez mamą i wiem jak ważne jest zrobienie czegoś tylko dla siebie, a moje treningi to nie tylko ćwiczenia, to konkretna praca ale też dawka pozytywnej energii, którą staram się przekazywać, by z sali wyjść zmęczonym i zadowolonym jednocześnie, rozładować stres dnia codziennego i po prostu się uśmiechnąć.

Iza trener Beauty Center

IZA


Trener personalny, instruktor fitness

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się 11lat temu i trwa z niezmienioną energią do dzisiaj. Jestem trenerem personalnym, instruktorem rekreacji ruchowej spec. fitness, oraz instruktorem kulturystyki. Kwalifikacje zdobywałąm pod okiem profesjonalnych szkoleniowców z polskiej sceny kulturystyki i fitness. Brałam udział w wielu konwencjach, szkoleniach i warsztatach fitness a także dietetyki i suplementacji. Prowadze zajęcia pilates, zdrowy kręgosłup, body shape, abs, bup, streching. Nie potrafie długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które mnie kształtują, dzięki temu zdobywam kolejne doświadczenia.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z ludźmi. Świadomość, że mogę pomóc im osiągać marzenia jest nieoceniona. Na moich zajęciach dowiesz się jak bezpiecznie pracować z ciałem, poprawisz elastyczność i gibkość swego ciała, wzmocnisz siłę mięśni i nabierzesz energii wyzwalajac moc endorfin.

PAULINA


Instruktor fitness

Kontakt z fitnessem zaczął się w 2008 roku właśnie w klubie Beauty Center. W 2014 zrobiła kurs instruktora i od tamtej pory regularnie prowadzi zajęcia jak i uczestniczy w szkoleniach gdzie zdobywa kolejne certyfikaty. W prowadzących zajęciach najważniejsza jest dla niej prawidłowa technika, bezpieczeństwo jak i radość Klientów z wysiłku.

Beauty Center Medical Wellness & SPA 01

EWA


Nauczyciel JOGI

Joge praktykuję od 16 lat pod kierunkiem Konrada Kocota i Michala Szczepanika, od 11 uczę na rożnych poziomach, jestem dyplomowanym nauczycielem według metody BKS Iyengara w stopniu Introductory II. Uczestniczyłam w warsztatach najbardziej doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Rity Keller, ks.Joe Pereira, Ewy Wardzaly. Od 11 lat prowadzę zajęcia z całym sercem i pełnym zaangaowaniem. Joga jest moją pasją, ciagle znajduje w niej coś nowego, to sposób na życie.

Dietetyk-Małgorzata-Kluch-BeautyCenter

MAŁGORZATA


Dietetyk

Ukończyła studia wyższe magisterskie na kierunku Dietetyka o specjalności Dietetyka Kliniczna w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Dietetyka. Staż doszkalający odbywała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie oraz w poradniach dietetycznych. Jest również dyplomowaną pielęgniarką. Posiada uprawnienia do wykonywania badań i testów na nietolerancje pokarmowe. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Partner Cambridge Diagnostics Polska. Do opracowania diety wykorzystuje zalecenia żywieniowe Instytutu Żywności i Żywienia. Posiada licencję do programu informatycznego dla dietetyków ww. instytucji. Wykonuje badania analizy składu ciała technologią BIA certyfikowanym urządzeniem medycznym.