siłownia Pabianice

1 marca, dzień z toksyną botulinową dr n. med. Ewa Jaźwiecka

Trening personalny

Sekret Twojej atrakcyjnej sylwetki

Każdy z nas jest inny więc wymaga indywidualnego podejścia do swoich zamiarów i planów treningowych. Celem jednych będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, inni będą chcieli zbudować masę mięśniową, a kolejni zwiększyć aktywność i odzyskać energię czy też wrócić do formy po rehabilitacji. Dlatego klub Beauty Center gwarantuje tzw. trening personalny, dostosowany do Twoich potrzeb.

Jakiekolwiek są Twoje cele, nasi indywidualni trenerzy przygotują programy umożliwiające ich realizację. Ma to wymierny i bezpośredni wpływ na osiągnięcie formy w zdecydowanie krótszym czasie niż podczas przypadkowych i nieregularnych ćwiczeń. Każdy program treningowy jest dopasowany i ułożony specjalnie dla Ciebie. Każdy trening pozwoli Ci zbliżyć się do celu. Unikalne metody i doświadczeni trenerzy sprawią, że poczujesz się mocniejszy, sprawniejszy, pełen energii i sił by osiągać coraz to wyższe cele!

Jest to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Podczas sesji treningowej Trener Personalny zagwarantuje Wam bezpieczeństwo, odpowiedni program treningowy oraz zadba o poprawność wykonywanych przez Was ćwiczeń. Ściśle określone składowe treningu tj. plan treningowy, dobór ćwiczeń, liczba serii, powtórzeń, przerw między seriami, technika, oddychanie są przez trenera starannie dobrane do Waszych potrzeb.

Jak wygląda pierwsze spotkanie
Podczas pierwszego spotkania Trener Personalny wysłucha wszystkiego co masz do powiedzenia. Chciałby wiedzieć w czym może Ci pomóc. Wspólnie wypełnicie formularze dotyczące stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej. W zależności od Twoich potrzeb Trener Personalny ułoży Ci kompleksowy program, przeprowadzany jest również pomiar składu i obwodów Twojego ciała aby móc na bieżąco rejestrować postępy współpracy.

Dlaczego potrzebuję treningu personalnego?

  • Bo nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na bezproduktywne działania.
  • Spędzasz wiele godzin na siłowni, wydajesz ciężko zarobione pieniądze, a wciąż nie masz zadowalających efektów. Trener personalny nauczy Cię jak dobrze zagospodarować Twój czas spędzony na siłowni.
  • Ponieważ chcesz się czuć bezpiecznie.
  • Trener personalny opiekuje się Tobą i troszczy się byś nie odniósł/a kontuzji przy nieumiejętnym wykonywaniu ćwiczeń.
  • Aby czuć się dobrze w swoim ciele.
  • Trening personalny pozwoli Ci wyeksponować walory Twojego ciała. Nadmiar tkanki tłuszczowej zasłania Twoje, piękne oblicze. Pod okiem trenera odkryjesz swoje lepsze ja, a w lustrze ujrzysz silną, pewną siebie osobę.
  • By cieszyć się zdrowiem!
  • Liczne badania naukowe potwierdzają iż wysiłek fizyczny usprawnia organizm. Systematyczny trening podnosi wydolność między innymi układu krwionośnego i oddechowego. Trener personalny pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem i oddychać pełną piersią.
  • Bo chcesz się odstresować!
  • Trening personalny to znakomity sposób na rozładowanie napięć dnia codziennego. Sala do ćwiczeń to miejsce gdzie zapomnisz o problemach nękających Cię np. w pracy / domu.

Twoje ciało to piękna i skomplikowana biomaszyna przystosowana do wykonywania wysiłku. Zaskocz je więc nowymi bodźcami, które skutecznie rozwiną drzemiące w Tobie możliwości. Zaufaj naszym Trenerom Personalnym