Coaxmed – ujędrnianie skóry

Najlepszy na świecie termolifting twarzy. Widoczna redukcja bruzd wargowo-nosowych i zmarszczek. Wyraźna poprawa owalu twarzy.

Czym jest zabieg CoaxMed na twarz?

CoaxMed jest spektakularnym zabiegiem odmładzającym o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów aparat CoaxMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

Kto jest idealnym kandydatem do zabiegu CoaxMed na twarz?

Osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby się poddać liftingowi twarzy. Zabieg CoaxMed zaleca się stosować także prewencyjnie, dla opóźnienia widocznych skutków upływającego czasu. CoaxMed gwarantuje trwałe rezultaty w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości, unikając metod inwazyjnych.

Jak działa i jakie efekty przynosi zabieg?

Istotą zabiegu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o szerokim spektrum parametrów (od 300 kHz do 1 MHz) inicjują strukturalną przemianę kolagenu oraz neokolagenezę – proces produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie zabiegów CoaxMed Klient otrzymuje następujące rezultaty:

  • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
  • pogrubienie skóry w okolicy oka, likwidacja linii oraz minimalizacja zmarszczek w okolicy oka, lifting górnej części policzków,
  • napięcie skóry oraz zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
  • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
  • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi,
  • restrukturyzacja dekoltu.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

Jak odczuwa się zabieg?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa głębokie ciepło. Dzięki zaawansowanym sensorom obecnym w głowicy aparatu, informującym o stanie skóry, jej temperaturze, głębokości energii zabiegu, systemie chłodzenia i innych ważnych danych, specjalista wykonujący zabieg stale kontroluje ilość dostarczanej energii. W ten sposób osiąga się maksymalne efekty, przy jednoczesnej trosce o jak największy komfort pacjenta. Głowica aparatu jest zaopatrzona w specjalny układ chłodzący, który zabezpiecza naskórek przed zbyt intensywnym działaniem ciepła.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg CoaxMed na twarz trwa ok 45 min, w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Pojedynczy zabieg przynosi efekty głęboko satysfakcjonujące Klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, Wasz terapeuta zaleci odpowiednią serię sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia docelowych rezultatów.

Po jakim czasie widoczne są najlepsze wyniki serii zabiegowej?

Ostatnio opublikowane badania wskazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu leczenia. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnięcie pełnej satysfakcji z zabiegów w krótszym czasie.

Jak długo będą się utrzymywać efekty zabiegów CoaxMed?

Dzięki CoaxMed uzyskuje się natychmiastowy skurcz struktury kolagenu, oraz stopniowe tworzenie nowych włókien kolagenowych. W świetle badań przeprowadzonych przez specjalistów Biotec, efekty będą utrzymywać się do 24 miesięcy lub dłużej, w zależności od naturalnych procesów starzenia się pacjenta.

Czy zabieg przynosi działania niepożądane?

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.

Ile czasu musi upłynąć, aby pacjent mógł wznowić normalną aktywność?

Powrót do normalnej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu CoaxMed. Specjalista opiekujący się Państwem zaleci pielęgnację, dostosowaną dla Państwa rodzaju skóry, w oparciu o odpowiednie produkty Renlive lub Rejuve.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed? Czy to bezpieczna metoda?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów CoaxMed są: choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciąża oraz okres karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg. CoaxMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000.