Drogie Panie, czas na modelowanie

 

CoaxMed –  mamy do dyspozycji silny i skuteczny aparat o udowodnionych klinicznie rezultatach. Dzięki niemu terapeuta dociera do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej w celu ich zagęszczenia, ujędrniania i poprawy struktury. W efekcie zabiegu uzyskujemy widoczne wypełnienie zmarszczek, podniesienie konturów twarzy, wypłycenie bruzdy nosowo wargowej, a w pielęgnacji ciała – likwidację miejscowej otyłości, likwidację cellulitu, ujędrnienie i napięcie skóry oraz poprawę jej struktury.

Icoone – najnowsza opatentowana technologia Icoone pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Eat SkinShock – to nowatorskie rozwiązanie bazuje na połączeniu terapii falami akustycznymi i elektrycznymi. Zabieg jest niezwykle wszechstronny – pobudza regenerację i odbudowę tkanek, w tym nasila produkcję kolagenu, doskonale usprawnia metabolizm komórkowy.

New Midas ICE RF + IR – innowacyjna technologia szybkiego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki. Silny system chłodzenia pozwala podgrzać obszary tkanki tłuszczowej. Fale radiowe i podczerwień dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jej rozkładu. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu.

Diego Dalla Palma – zabieg wyszczuplający z bandażowaniem. Pomaga zwalczyć kumulowanie się miejscowej otyłości oraz modeluje profil ciała. Zawiera kompleks Slim Designer, innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu i hamuje rozwój nowych komórek tłuszczowych, zarówno ilościowo jak i objętościowy.

 

Beauty Center zaprasza na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem

Umów się pod numerem tel.

T: 42 212 16 35 M: 502 503 524