Thermes Marins De Saint-Malo

nowa marka kosmetyczna w salonie Beauty Center

Saint Malo Beauty Center BEAUTY CENTER

 

Łagodzący – dla skór wrażliwych oraz potrzebujących ukojenia po słońcu, antybiotykach lub inwazyjnych zabiegach. Natychmiast usuwa dyskomfort, odpręża i relaksuje. Dostarczając niezbędne minerały i pierwiastki śladowe, regeneruje oraz długotrwale nawilża. Przeciw-utleniający i ochronny. Poprawia sprężystość, elastyczność i miękkość. Razem ze specjalnym masażem relaksującym, daje wspaniałe efekty.

Cena 180 zł (60 min)

Odżywczy – dla skóry szarej bez życia, zestresowanej i zmęczonej. Odżywczy i naprawczy. Odbudowuje film hydro-lipidowy. Pobudza energię komórkową. Poprawia sprężystość skóry i regeneruje ją. Optymalizuje poziomy nawadnienia. Chroni i zmiękcza. Po zabiegu i masażu rozświetlającym skóra odzyskuje piękny koloryt, świeżość i komfort.

Cena 180 zł (60 min)

Liftingujący – przeciwstarzeniowy, ujędrniający i regenerujący – dla skór poluźnionych, bez napięcia. Poprawia kontury twarzy, wygładza i napina. Przywraca promienność. Stymuluje regenerację tkanek, odżywia, rewitalizuje, odświeża. Odtruwa i oczyszcza. Re-mineralizuje, zmiękcza. Zwęża pory skóry. W połączeniu z masażem rozświetlającym spektakularnie poprawia kontury twarzy, natychmiast napina i wygładza.

Cena 250 zł (90 min)

Rozświetlający – jednolita, jasna i promienna skóra to najważniejszy wyznacznik młodego wyglądu. To zabieg dla skór pozbawionych blasku i świeżości. Reguluje produkcję melaniny. Przeciw-utleniający i zagęszczający. Zapewnia optymalne nawadnienie skóry. Wspaniale odświeża. Wzmacnia naturalną naprawę tkanki. Poprawia komunikację między-komórkową. Zabieg i masaż rozświetlający przywraca skórze promienność i witalność.

Cena 220 zł (90 min)

Przeciwzmarszczkowy – opóźnia starzenie się skóry i zapobiega zmarszczkom. Nawadnia, odżywia i rewitalizuje. Stymuluje regenerację tkanek. Ujędrnia i napina. Re-mineralizuje, zmiękcza. Wygładza i przywraca promienność. Stymulując syntezę kolagenu i elastyny, zagęszcza. Odświeża, chroni i daje komfort. Efektem zabiegu i masażu rozświetlającego jest pobudzona do życia skóra.

Cena 250 zł (90 min)

Ekskluzywny, antystarzeniowy GLOBAL to unikalny sposób na opóźnienie starzenia. Dostarczając w multi-lamelarnych liposomach, nowy w kosmetyce, chrono-biologiczny wyciąg z ostryg oraz kompleks anty-starzeniowy i kolagen morski, stymuluje ATP (komórki) i optymalizuje wydajność energetyczną komórek. Przywraca im witalność. Głęboko odżywia. Zagęszcza i napina. Reguluje nawilżenie, natychmiast wygładza i zwiększa jędrność skóry. Wypełnia zmarszczki i linie mimiczne oraz działa na biochemiczny mechanizm ich powstawania. Zabieg i specjalny masaż przeciwstarzeniowy Global natychmiast wygładza, spłyca zmarszczki i zmniejsza ich widoczność.

Cena 300 zł (90 min)