DERMOMEDICA peelingi chemiczno-eznymatyczne

COPPPER RETINOID THERAPY – SILNY ANIT-AGE Z GRANACTIVE RETINOID, CZYNNIKAMI WZROSTU, TRIPEPTYDEM MIEDZIOWYM I KWASEM AZELAINOWYM

Wyjątkowa terapia stymulująca odnowę głębszych warstw skóry, obejmująca zabiegiem twarz, szyję i dekolt. Swoją skuteczność opiera na silnych substancjach czynnych o wielopłaszczyznowym działaniu:

  • Oczyszczającym, odblokowującym i wygładzającym strukturę skóry,
  • Zwiększającym penetrację składników aktywnych,
  • Opóźniającym starzenie się komórek skóry, poprzez silne działanie antyoksydacyjne,
  • Redukującym zmarszczki, poprawiającym jędrność i elastyczność skóry, poprzez stymulację syntezy i prawidłowe sieciowanie kolagenu.

Zabieg polega na synergicznym działaniu kompleksu granactive retinoid, kapsułkowanego retinolu, tripeptydu miedziowego oraz kwasu azelainowego z czynnikami wzrostu i peptydami, które aplikowane są na skórę wieloetapowo oraz innowacyjnej maski nanocelulozowej, która wzmocnia cały zabieg poprzez okluzyjne wprowadzenie neuropeptydów, antarcytyny i pantenolu. Ten koktajl wyselekcjonowanych składników wpływa na natychmiastowe i spektakularne efekty w kuracjach bankietowych, jak kompleksowej terapii skór poszarzałych, zanieczyszczonych, o obniżonej elastyczności, widocznych zmarszczkach a także z problemem trądziku, trądziku wieku dorosłego oraz trądziku różowatego. Efekty kuracji zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej jędrna, wygładzona, o ujednoliconym kolorycie i zredukowanych porach oraz zmarszczkach wyraźnie rozluźnionych i spłyconych. Odczuwalne jest odżywienie i nawilżenie skóry. Pomimo silnych substancji aktywnych zabieg jest całoroczny. Mogą z niego korzystać kobiety w okresie laktacji. Przy cerach bardzo suchych naskórek może ulec bardzo subtelnemu złuszczaniu przez okres maksymalnie 3 dni.

Wskazania

– utrata jędrności i elastyczności skóry
– zmarszczki grawitacyjne
– zmarszczki utrwalone
– nierówna powierzchnia i szary koloryt

Przeciwwskazania

– ciąża,
– aktywna infekcja bakteryjna, grzybicza, wirusowa (w tym opryszczka),
– otwarte rany, zadrapania,
– choroby zakaźnie i infekcyjne,
– alergia na substancje, zastosowane w zabiegu.

SENSITIVE HYALURONIC SNAIL – REGENERACJA BARIERY HYDROLIPIDOWEJ ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA, BETA-GLUKANEM, KWASEM L-ASKORBINOWYM i KOMPOZYCJĄ POLISACHARYDÓW

Terapia, przywracająca skórze balans. Zawiera wyselekcjonowane składniki o działaniu długotrwale nawilżającym, napinającym, wygładzającym i pobudzającym procesy naprawcze.
Wpływa na intensywne nawilżenie i zapobiega odwodnieniu skóry, stymuluje proces przebudowy skóry właściwej oraz chroni DNA komórkowe przed fotouszkodzeniem. Doskonale sprawdzi się w kuracjach zarówno bankietowych, jak kompleksowej terapii skór odwodnionych, podrażnionych, o naruszonej barierze ochronnej skóry i ze stanem zapalnym a także w przebiegu AZS, po antybiotykoterapii, w trakcie kuracji retinoidalnej, po terapii onkologicznej (radio- i chemioterapii) oraz po leczeniu sterydowym. Zabieg bezpieczny dla kobiet w ciąży i okresie laktacji.

Zabieg oparty na synergicznym działaniu ekstraktu ze śluzu ślimaka, beta-glukanu, kwasu ferulowego oraz witamin C, E i B5 w połączeniu z kompozycją sacharydów, które aplikowane są na skórę wieloetapowo oraz innowacyjnej maski nanocelulozowej, stanowiącej wzmocnienie zabiegu poprzez okluzyjne wprowadzenie skoncentrowanych polisacharydów i pantenolu. Sensitive Hyaluronic Snail daje długotrwałe efekty nawilżające, hamując transepidermalną ucieczkę wody i stabilizując poziom nawilżenia na wielu poziomach skóry. Skóra staje się wyraźnie odżywiona, nawilżona, wygładzona i napięta o ujednoliconym kolorycie, oznaki zmęczenia i uczucie szorstości znikają, a zmarszczki stają się wyraźnie rozluźnione i spłycone.

Wskazania

– skóra sucha, bardzo sucha, spierzchnięta, odwodniona
– skóra nadwrażliwa, atopowa,
– skóra skłonna do rumienia i egzemy
– po kuracjach farmakologicznych wysuszających skórę (po chemio- i radioterapii, po leczeniu sterydowym, w trakcie kuracji retinoidalnej

Przeciwwskazania

– aktywna infekcja bakteryjna, grzybicza, wirusowa (w tym opryszczka),
– otwarte rany, zadrapania,
– choroby zakaźnie i infekcyjne,
– alergia na substancje, zastosowane w zabiegu.