Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka

Kiedy wybieram się do salonów SPA, to na pewno zależy mi na bardzo profesjonalnej ofercie, na dobrych zabiegach, robionych na dobrej jakości kosmetykach i wykonywanych przez fachowców. Bardzo ważną rolę spełnia dla mnie również estetyka danego salonu, a zatem ideałem są takie miejsca jak Beauty Center, w których jest elegancko, wnętrza są urządzone ze smakiem, a jednocześnie można się tutaj oddać pod opiekę dobrych specjalistów. Spędziłam tu przeuroczy dzień dobroci, pełnego relaksu i odnowy. Udało mi się skorzystać z bardzo luksusowych zabiegów na twarz, z wykorzystaniem złota. Efekt jest piorunujący i olśniewający.

Iwona Pavlowić

Cieszę się, że są takie cudowne miejsca jak Beauty Center. Lubię profesjonalistów. Bardzo miła obsługa, serdeczna, ciepła. Miałam zabiegi na ciało, na twarz. Dzień spędzony rozleniwił mnie na maksa. Wrócę tu jeszcze na pewno i oddam się w ręce tych fachowców a to wszystko w pięknej atmosferze. Wnętrze robi wrażenie coś fantastycznego w moim odczuciu. Polecam Beauty Center.

Anna Popek

Oczarował mnie wystrój Beauty Center, dużo przestrzeni, wnętrza urządzone ze smakiem. Ciepło i urok otulił mnie od wejścia. Kosmetolog zaproponowała mi zabieg na twarz Intraceuticals z kwasem hialuronowym – silnie odmładzającym. Skóra po zabiegu była silnie odżywiona, napięta i rozświetlona. Podobało mi się także kreatywne podejście do czasu Klientki, w czasie zabiegu na twarz zadbano także o moje stopy i dłonie. Polecam Beauty Center.