siłownia Pabianice

DZIEŃ OTWARTY z technologią ACCENT PRIME - ujędrnianie, modelowanie

22 stycznia – TEGO DNIA MOŻESZ UMÓWIĆ SIĘ NA ZABIEG LUB WYKUPIĆ (jeden zabieg na dowolną okolicę) Z AŻ 50% RABATEM (KLIKNIJ TUTAJ)


Witamy w naszym klubie fitness/ siłowni 🙂


Beauty Center to także KLUB FITNESS oraz SIŁOWNIA w wyjątkowym klimacie i z najlepszą atmosferą, to klimatyzowane, przestronne i estetycznie urządzone pomieszczenia, dwie sale fitness, sala indoor cycling, strefa cross, część cardio, siłowa oraz funkcjonalna, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów personalnych możesz zadbać o kondycję fizyczną, wzmocnić i wyrzeźbić ciało, a także aktywnie wypocząć.

Siłownia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt marki Precor, Life Fitness.


 • Bezpłatne konsultacje z trenerem personalnym

  10 luty

  Jak Twoja forma? Wymaga sprawdzenia, poprawy? A może właśnie teraz chcesz szczególnie o nią zadbać?

  Zapraszam Cię na DZIEŃ OTWARTY (spotkanie bezpłatne) z trenerem osobistym, na którym otrzymasz:

  – dokładny pomiar składu ciała
  – konsultację trenerską
  – zabierz ze sobą strój sportowy bo po konsultacji przejdziemy na siłownię zrobić wspólnie trening 🙂 (KLIKNIJ TUTAJ)

 • BRAK WOLNYCH MIEJSC!

  dodatkowo jako BONUS otrzymasz 3 miesięczyny KARNET NA SIŁOWNIĘ (bez ograniczeń wejść)

  Drodzy Państwo, nowością w nadchodzących edycjach będzie to, że każdy uczestnik zajęć zostanie wyposażony w URZĄDZENIE MONITORUJĄCE:
  – tętno podczas jego aktywności fizycznej
  – spalone kalorie podczas treningu
  – a także kroki  (KLIKNIJ TUTAJ)

Silownia Pabianice Beauty Center

Silownia Pabianice Beauty Center011. JAK MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY NA SIŁOWNI?

Zadzwoń do nas pod numer 502 503 524, następnie na swoim telefonie wciśnij „3” aby połączyć się bezpośrednio z trenerem dyżurującym na siłowni. Powiedz, że chcesz umówić się na „TWÓJ PIERWSZY” bezpłatny trening i wyznaczycie sobie termin tego spotkania. Co ze sobą zabrać na siłownię, oraz jak się do tego spotkania przygotować i jeszcze więcej informacji uzyskasz od trenera podczas rozmowy 🙂

2. NASZ GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

Jeśli chcesz przyjść na zajęcia grupowe, sprawdź dostępny na naszej stronie internetowej harmonogram zajęć (KLIKNIJ TUTAJ) a następnie skontaktuj się z nami pod numerem 502 503 524, wybierając na swoim telefonie numer 2 połączysz się z recepcją klubu fitness, a my zapiszemy Cię na zajęcia.

3. NOWOROCZNE POSTANOWIENIA?

Jak co roku, styczeń czyli początek roku to czas postanowień! Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, poprawić swoją kondycję i popracować na ciałem, proponujemy Ci dołączenie do 3 miesięcznej METAMORFOZY. Jesteśmy już po XV edycjach i zrzuciliśmy GRUBO PONAD TONĘ KILOGRAMÓW…… i działamy dalej! (KLIKNIJ TUTAJ)

4. W CIEMNO ODPOWIADAMY TAK 🙂 A JAKIE BYŁO PYTANIE?

Oczywiście w naszym klubie honorujemy karty: BENEFIT, FITPROFIT, OK SYSTEM. Jeśli posiadasz któryś z systemów, pamiętaj zabrać ze sobą dowód osobisty i dobry humor, reszta jest już na miejscu 🙂

5. TRENUJ BEZPIECZNIE

Każdy z nas jest inny więc wymaga indywidualnego podejścia do swoich zamiarów i planów treningowych. Celem jednych będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, inni będą chcieli zbudować masę mięśniową, a kolejni zwiększyć aktywność i odzyskać energię czy też wrócić do formy po rehabilitacji. Dlatego klub Beauty Center gwarantuje tzw. trening personalny, dostosowany do Twoich potrzeb (KLIKNIJ TUTAJ)