siłownia Pabianice

BOTOX DAY 21 marca - lek. med. Katarzyna Rozmus-Kurczewska

jedna okolica 299 zł, dwie okolice 550 zł, trzy okolice 800 zł


Witamy w naszym klubie fitness/ siłowni 🙂


Beauty Center to także KLUB FITNESS oraz SIŁOWNIA w wyjątkowym klimacie i z najlepszą atmosferą, to klimatyzowane, przestronne i estetycznie urządzone pomieszczenia, dwie sale fitness, sala indoor cycling, strefa cross, część cardio, siłowa oraz funkcjonalna, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów personalnych możesz zadbać o kondycję fizyczną, wzmocnić i wyrzeźbić ciało, a także aktywnie wypocząć.

Siłownia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt marki Precor, Life Fitness.


Silownia Pabianice Beauty Center
Silownia Pabianice Beauty Center01

1. DZIEŃ KOBIET Z KLUBEM FITNESS BEAUTY CENTER

Drogie Panie, spędźmy fajnie i wesoło ten dzień, zapraszamy 8 marca na BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS, 10:00 Body Ball, 11:00 Wstawaj Szkoda Ciała, 12:00 Salsa, 13:00 Pilates. Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, zapraszamy więc do rezerwowania pod numerem 502 503 5242. JAK MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY NA SIŁOWNI?

Zadzwoń do nas pod numer 502 503 524, następnie na swoim telefonie wciśnij „2”. Powiedz, że chcesz umówić się na „TWÓJ PIERWSZY” bezpłatny trening i wyznaczycie sobie termin tego spotkania.

3. NASZ GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

Jeśli chcesz przyjść na zajęcia grupowe, sprawdź dostępny na naszej stronie internetowej harmonogram zajęć (KLIKNIJ TUTAJ) a następnie skontaktuj się z nami pod numerem 502 503 524, wybierając na swoim telefonie numer 2 połączysz się z recepcją klubu fitness, a my zapiszemy Cię na zajęcia.

4. NOWOROCZNE POSTANOWIENIA?

Jak co roku, styczeń czyli początek roku to czas postanowień! Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, poprawić swoją kondycję i popracować na ciałem, proponujemy Ci dołączenie do 3 miesięcznej METAMORFOZY. Jesteśmy już po XV edycjach i zrzuciliśmy GRUBO PONAD TONĘ KILOGRAMÓW…… i działamy dalej! (KLIKNIJ TUTAJ)

5. W CIEMNO ODPOWIADAMY TAK 🙂 A JAKIE BYŁO PYTANIE?

Oczywiście w naszym klubie honorujemy karty: BENEFIT, FITPROFIT, OK SYSTEM. Jeśli posiadasz któryś z systemów, pamiętaj zabrać ze sobą dowód osobisty i dobry humor, reszta jest już na miejscu 🙂

6. TRENUJ BEZPIECZNIE

Każdy z nas jest inny więc wymaga indywidualnego podejścia do swoich zamiarów i planów treningowych. Celem jednych będzie zrzucenie zbędnych kilogramów, inni będą chcieli zbudować masę mięśniową, a kolejni zwiększyć aktywność i odzyskać energię czy też wrócić do formy po rehabilitacji. Dlatego klub Beauty Center gwarantuje tzw. trening personalny, dostosowany do Twoich potrzeb (KLIKNIJ TUTAJ)