W najnowszym wydaniu LNE 3/2015, właścicielka salonu Beauty Center w Pabianicach Jolanta Zajunc w roli eksperta!

Temat: Nowoczesne technologie w salonie

 

LNE 100 BEAUTY CENTER

 

„Dobór urządzeń nie może być przypadkowy. Technologie warto dobierać tak, by móc zaproponować odpowiednie zabiegi osobie w każdym wieku”

 

Właścicielka salonu Beauty Center Medical Wellness & SPA Jolanta Zajunc w roli eksperta – magazyn LNE nr 3/2015

Uważam, że nowoczesny salon powinien mieć w ofercie szeroki wachlarz zabiegów aparaturowych. Dobór urządzeń nie może być przypadkowy – powinien stanowić odpowiedź na potrzeby klientów. Technologie warto dobierać tak, by móc zaproponować odpowiednie zabiegi osobie w każdym wieku. W naszym centrum stosujemy wiele nowoczesnych metod, które wzajemnie się uzupełniają. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z tych urządzeń, które pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów w stosunkowo krótkim czasie: masażu podciśnieniowego, który ujędrnia i wyszczupla sylwetkę, kriolipolizy, liposukcji kawitacyjnej, mezoterapii bezigłowej przy użyciu tlenu hiperbarycznego oraz kompleksowych zabiegów z mikronakłuwaniem. Przynoszą one bardzo widoczne rezultaty, co przekłada się na zadowolenie klientów. Z powodzeniem stosujemy także: fale radiowe i podczerwień do zabiegów modelujących i liftingujących, fale elektroakustyczne o działaniu ujędrniającym, urządzenia laserowe do zamykania naczyń krwionośnych i do depilacji oraz laser frakcyjny. Przy wyborze sprzętu niezwykle ważny jest dla nas nie tylko kraj pochodzenia i producent, ale także dystrybutor w Polsce. Powinien on mieć wieloletnie doświadczenie, istotne są też rekomendacje i liczne pozytywne opinie użytkowników. Niestety, trzeba się natrudzić we własnym zakresie żeby mieć opinię, ale naprawdę warto podjąć ten wysiłek – stawką jest nie tylko opłacalność inwestycji, ale też bezpieczeństwo klientów. Poza tym zwracamy uwagę na oferowany przez dystrybutora system szkoleń i opieki nad pracownikami w początkowym etapie pracy na nowym sprzęcie. Dystrybutor powinien również gwarantować usługi serwisowe. Koniecznie trzeba przeanalizować parametry sprzętu pod kątem funkcji, jakie ma on spełniać w naszym salonie, tak żeby dokonać optymalnego wyboru spośród dostępnych modeli.

Niektórych urządzeń, nie trzeba koniecznie kupować – czasem można poprzestać na wypożyczaniu ich raz lub dwa razy w miesiącu od wyspecjalizowanej firmy. Dotyczy to zabiegów, po których czas rekonwalescencji jest wydłużony, a odstępy pomiędzy zabiegami wynoszą minimum tyle, ile przerwa pomiędzy dniami wynajmu urządzenia.