Lipoliza podbródka i szyi

 

Lipoliza podbródka i szyi BEAUTY CENTER

Minimalizacja ilości tkanki tłuszczowej na podbródku i szyi. Napięcie skóry, a także zmniejszenie głębokości zmarszczek na szyi. To wszystko w jednym zabiegu CoaxMed – nazwany sprawcą rewolucji estetycznej – urządzenie medyczne.

CoaxMed – kriolipoliza

 

Jedno z trzech najlepszych na świecie urządzeń do kriolipolizy – trwałej likwidacji komórek tłuszczowych. W tej metodzie pozbywamy się komórek tłuszczowych całkowicie.

1. Krio Lipo ICE 

Jest to nowa nieiwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Jest toniechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -7 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury!

CoaxMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie nieinwazyjnej procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu. KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności.

2. Sonotermolipoliza

Jest to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Sonotermolipoliza łączy w sobie jednoczesną (!) emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi.

3. Diatermia + vacuum 

Podczas tej fazy zabiegu koncentrujemy się na przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry, pobudzeniu krążenia, odprowadzeniu limfy i przyspieszeniu metabolizmu. Masaż próżniowy jest wskazany przy programie antycellulitowym, wyszczuplającym i przeciwobrzękowym. Rozluźnia i odpręża. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Diatermia powoduje głębokie rozgrzanie szeregu warstw skóry, co przynosi absolutnie spektakularne efekty w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności.

Jakie efekty przynosi zabieg CoaxMed na ciało?

  • – Mechaniczne: mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych (lepsze odżywienie oraz przygotowanie do działania składników lipolitycznych zawartych w specjalnym serum, które jest aplikowane podczas zabiegu);
  • – Termiczne: wysoka temperatura (w etapie sonotermolipolizy oraz diatermii) przyczynia się do zwiększenia cyrkulacji krwi i limfy oraz do poprawy metabolizmu komórkowego; niska temperatura (Krio Lipo Ice) – likwidacja komórek tłuszczowych;
  • – Chemiczne: rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne w celu ich zmetabolizowania.

Jak CoaxMed działa na cellulit i miejscowy przyrost tkanki tłuszczowej?

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze, co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.

Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość. Korzystając z zabiegów CoaxMed cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra jest wzmocniona i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje CoaxMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków. Dzięki technologiom oferowanym przez CoaxMed dochodzi do szeregu procesów w skórze, których efektem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organizmu.

Zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i zmiana struktury lipidów powoduje, że skóra staje się napięta i elastyczna. Wyraźne napięcie jest widoczne nie tylko na udach i brzuchu, ale także na pośladkach, a nawet ramionach i nad kolanami.

Przeprowadzone badania wskazują, że w 100% przypadków pacjentki zauważają redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość w ocenie pacjentek jeśli chodzi o poprawę w zakresie cellulitu wyniosła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wyniosło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentek nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry.

Jak długo trwa zabieg na ciało?

Pełen zabieg, skłądający się ze wszystkich etapów (Krio Lipo Ice, Sonotermolipoliza, Diatermia + Vacuum) wraz z odpowiednimi kosmeceutykami pielęgnacyjnymi, trwa do 2 godzin. Zabiegi cząstkowe, które może zarekomendować Państwu indywidualnie Wasz terapeuta, mogą trwać odpowiednio krócej.

Ile zabiegów trzeba wykonać dla najlepszych rezultatów?

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych, ich częstotliwość oraz sekwencja, zależy od indywidualnych cech pacjenta, i zostanie ustalona przez profesjonalnie przygotowanego terapeutę podczas pierwszej konsultacji.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed?

Generalne przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed to: choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, ciąża i laktacja, zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia. O możliwości zakwalifikowania Państwa do zabiegu CoaxMed zadecyduje terapeuta podczas pierwszej konsultacji.

CoaxMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Został oznaczony symbolem CE Medical i posiada certyfikaty ISO 9001 oraz EN2000.

COAXMED ZABIEG NA TWARZ!

Otrzymują Państwo do dyspozycji spektakularny zabieg odmładzający. Nie bez powodu CoaxMed został przez jego użytkowniczki i użytkowników nazwany sprawcą rewolucji estetycznej!

Kto jest idealnym kandydatem do zabiegu CoaxMed na twarz?

Osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby się poddać liftingowi twarzy. Zabieg CoaxMed zaleca się stosować także prewencyjnie, dla opóźnienia widocznych skutków upływającego czasu. CoaxMed gwarantuje trwałe rezultaty w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości, unikając metod inwazyjnych.

Jak działa i jakie efekty przynosi zabieg?

Istotą zabiegu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o szerokim spektrum parametrów (od 300 kHz do 1 MHz) inicjują strukturalną przemianę kolagenu oraz neokolagenezę – proces produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie zabiegów CoaxMed Klient otrzymuje następujące rezultaty:

– lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,

– pogrubienie skóry w okolicy oka, likwidacja linii oraz minimalizacja zmarszczek w okolicy oka, lifting górnej części policzków,

– napięcie skóry oraz zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,

– zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,

– naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi,

– restrukturyzacja dekoltu.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

 

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Pojedynczy zabieg przynosi efekty głęboko satysfakcjonujące Klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, Wasz terapeuta zaleci odpowiednią serię sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia docelowych rezultatów.

Ostatnio opublikowane badania wskazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu terapii. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnięcie pełnej satysfakcji w krótszym czasie.

Czy zabieg przynosi działania niepożądane?

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.

Powrót do normalej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu. Specjalista opiekujący się Państwem zaleci odpowiednią pielęgnację w domu na bazie kosmeceutyków Renlive lub Rejuve, dla utrwalenia efektów zabiegu.

 

Cennik

TWARZ – RF SHAPE
– Lipoliza podbródka i szyi 250 zł (30 min)
– Twarz 450 zł (60 min)
– Twarz + szyja 550 zł (75 min)
– Twarz + szyja + dekolt 600 zł (75 min)

RF – NATYCHMIASTOWY LIFTING 200 zł (40 min)

CIAŁO
– Kriolipoliza – 1 przyłożenie 500 zł (80 min)
– Kriolipoliza – 2 przyłożenia 800 zł (150 min)
– Kriolipoliza – 1 przyłożenie + RF + liposukcja kawitacyjna 800 zł (120 min)
– Kriolipoliza – 1 przyłożenie + RF + liposukcja kawitacyjna 1200 zł (150 min)
– RF + liposukcja kawitacyjna 500 zł (90 min)
– RF + endomasaż 400 zł (90 min)