Majowy konkurs w aplikacji mobilnej BC

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a z nią długiiiiii weekend i wypoczynek… hm… a co powiecie jak po świętach otrzymalibyście od nas informację że wygraliście dodatkowy relaks w postaci „Masażu meksykańskiego”???

MASAŻ MEKSYKAŃSKI

Masaż ciepłymi i zimnymi kamieniami bazaltowymi, połączenie technik masażu klasycznego z mocą kamieni wulkanicznych z wykorzystaniem aromaterapii i muzykoterapii, eliminuje zmęczenie, stres, przywraca równowagę energetyczną i spokój wewnętrzny organizmu, oczyszcza i usuwa toksyny z organizmu.

Jest to możliwe bo przygotowaliśmy dla Was konkurs!!

Aby wziąć udział należy zrobić kolejne kroki:

Krok 1

Masz już pobraną naszą bezpłatną aplikację? Jeśli nie to wejdź na stronę https://beauty-center.com.pl/aplikacja-mobilna/ ze swojego urządzenia mobilnego i pobierz ją. Jak zakończy się instalacja na Twoim urządzeniu, wejdź do aplikacji BC i kliknij „Pobierz kupon” 01 BEAUTY CENTER

Krok 2

Po kliknięciu „Pobierz kupon” otworzy się strona w której musisz wybrać naszą lokalizację 02 BEAUTY CENTER

Krok 3

Następnie naciśnij „Zamelduj się tutaj” 03 BEAUTY CENTER

Krok 4

Ostatnim krokiem jest wpisanie w miejscu – Skomentuj – hasła: „Majowy konkurs w aplikacji BC” a następnie potwierdzenie klikając „Wyślij”. Zwróć uwagę abyś był zalogowany przez facebook’a jeśli tak jest, logo facebook będzie w kolorze niebieskim. Jak zrobisz wszystkie kroki, na Twoim koncie facebook na tablicy pojawi się informacja że byłeś w Beauty Center. 04 BEAUTY CENTER
Po majówce 5 maja wylosujemy osobę która otrzyma w PREZENCIE „Masaż meksykański” do zrealizowania dowolnym terminie w Beauty Center Medical Wellness & SPA w Pabianicach. Oczywiście aby wziąć udział w losowaniu, wszystkie kroki muszą być wykonane poprawnie.

Miłego długiego weekendu i powodzenia w konkursie!!!