Beauty Center Medical Wellness SPA

Masaż podciśnieniowy

Masaż podciśnieniowy, nazywany inaczej próżniowym, to masaż aparaturowy, oddziaływujący na skórę i podskórną tkankę łączną skóry, poprzez rolki masujące, umieszczone w mikro-głowicach zabiegowych.

W przypadku twarzy konstrukcja mikrogłowic pozwala na pracę bezpośrednio na skórze. Wymienne głowice zabiegowe, dostępne są w 7 rozmiarach, pozwalając na opracowywanie różnych obszarów twarzy. Za pomocą wytwarzanych przez maszynę podciśnień, poszczególne głowice zasysają fałd skóry poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach. Zassany fałd zostaje masowany poprzez obracające się rolki. Trzymana przez terapeutę głowica przemieszcza się po twarzy pacjenta na zmianę zasysając i puszczając fałd skórny. Zabieg powoduje poszerzenie naczyń krwionośnych i przyspiesza krążenie krwi, nasilając transport tlenu i substancji odżywczych do komórek. Stymulacji podlega również przepływ limfatyczny, wzmagając redukcję obrzęków i zastojów limfatycznych, zwłaszcza w okolicy oczu. Masaż pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i innych biomolekuł.

Beauty Center Medical Wellness SPA

Zalecana seria zabiegowa to 5-10 zabiegów, wykonywanych w serii standardowej 1 raz w tygodniu. W trakcie wykonywanej serii zaleca się zwiększyć ilość wypijanej wody. Osiągnięty rezultat uzależniony jest od wieku, specyfiki i stanu wyjściowego problemu oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Wskazania

– obrzęki i zastoje limfatyczne,
– utrata jędrności skóry,
– działanie anti-aging.

Przeciwwskazania

– ciąża i okres karmienia piersią,
– choroby nowotworowe,
– choroby pęcherzowe,
– ostre zaburzenia pracy wątroby i/lub nerek,
– porfiria,
– albinizm,
– aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze, wirusowe (w tym opryszczka),
– łuszczyca,
– padaczka,
– przepukliny,
– metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu.

Skontaktuj się z nami aby umówić bezpłatną konsultację kosmetologiem

przejdź do kontakt