masaz-pabianice

Masaże klasyczne

MASAŻ KLASYCZNY

Usuwa napięcie mięśni, poprawia krążenie, ujędrnia skórę, przyspiesza przemianę materii, poprawia samopoczucie. Terapeuta wykonujący masaż skupia się na partiach najbardziej przemęczonych.

MASAŻ PLECÓW Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Usuwa napięcie mięśni, poprawia krążenie.

MASAŻ LECZNICZY

Zalecany jest do terapii dolegliwości bólowych, regeneracji mięśni i tkanek oraz korekty wad postawy.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Masaż zapobiegający zatrzymywaniu wody i limfy w organizmie, wspomagający pracę układu limfatycznego.

MASAŻ TWARZY

Intensywny masaż przeciwzmarszczkowy zapobiegający utracie jędrności i elastyczności skóry. Polecany dla kobiet i mężczyzn.

MASAŻ STÓP

Relaksuje i odpręża zmęczone i opuchnięte nogi.

MASAŻ TAJSKI STÓP – nowość!

Tajski masaż stóp jest to świetne rozwiązanie dla zmęczonych stóp i nóg, poprawia krążenie i ruch limfy w stopach i podudziach oraz poprawia elastyczność stawów i wiązadeł. Refleksologia – metoda stosowana w masażu tajskim stóp pomaga organizmowi odzyskać i utrzymać ogólny stan zdrowia i naturalną równowagę.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Masaż tkanek głębokich to terapia powięziowa i praca na punktach spustowych. Jest zabiegiem stymulującym organizm, polecany dla osób, które skarżą się na częste bóle głowy, mięśni, rwę kulszową czy urazy przeciążeniowe.

FONOFOREZA

Polega na miejscowym wprowadzeniu za pomocą ultradźwięków leku pod skórę.

Masaże relaksacyjne

MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ

Odprężający masaż relaksacyjny, który pozwoli uwolnić stres i rozluźnić ciało. Wykonany jest przy użyciu naturalnych olejów zapachowych pochodzenia roślinnego.

MASAŻ CZEKOLADOWO POMARAŃCZOWY

Masaż czekoladowy to idealna recepta na stres, przemęczenie i obniżony nastrój. Świetnie wpływa na skórę, układ nerwowy, mięśnie i stawy. Aromatyczny zapach koi zmysły i uspokaja.

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż aromatyczny świecą doskonale relaksuje a ciepło oraz zapach wosku działa kojąco na wszystkie zmysły. Skóra staje się głęboko nawilżona, aksamitna oraz gładka w dotyku.

MASAŻ SYCYLIJSKI

Intensywny i energetyczny masaż całego ciała połączony z elementami stretchingu. Wykonywany na ciepłym oleju przy dźwiękach muzyki włoskiej.

MASAŻ ANDALUZYJSKI

Relaksujący masaż całego ciała na bazie ciepłych olejów cytrusowych połączony z masażem twarzy.

MASAŻ MEKSYKAŃSKI GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż ten uważany jest za najbardziej odprężający, relaksujący i likwidujący napięcie mięśniowe. Rozgrzane kamienie bazaltowe dostarczają do tkanek kojące ciepło, co jest szczególnie polecane w okresie jesienno – zimowym. Na ciele rozmieszczone są ośrodki energii zwane w jodze czakrami.

MASAŻ AYURWEDYJSKI

Masaż opiera się na tradycyjnej indyjskiej Ayurwedzie zwanej jako „nauce o długim życiu”. Wszystkie etapy masażu koncentrują się na napięciach mięśniowych. Mieszanka naturalnych olei roślinnych w połączeniu z głębokimi, rytmicznymi ruchami masażu spowoduje rozluźnienie spiętych mięśni i przyniesie uczucie prawdziwego relaksu.

MASAŻ AYURWEDYJSKI DLA PAR

Masaż opiera się na tradycyjnej indyjskiej Ayurwedzie zwanej jako „nauce o długim życiu”. Wszystkie etapy masażu koncentrują się na napięciach mięśniowych. Mieszanka naturalnych olei roślinnych w połączeniu z głębokimi, rytmicznymi ruchami masażu spowoduje rozluźnienie spiętych mięśni i przyniesie uczucie prawdziwego relaksu.

MASAŻ LOMI LOMI

Masaż hawajski Lomi Lomi, zwany masażem troskliwych rąk, powstał na Hawajach i był głównie stosowany przez kahunów (mistrzów masażu). Jest uważany za bezkonkurencyjny masaż relaksacyjny. U podstaw działania masażu leży filozofia huny, łącząca ciało, duszę i ducha. Huna oznacza tajemnicę lub wiedzę tajemną, która daje możliwość czynienia „cudów” i uzdrawiania ludzi. Masaż hawajski jest symbolem przychylności i szacunku dla człowieka, a oznakę tego stanowi czuły dotyk, którego celem jest przywrócenie harmonii człowieka z samym sobą i otoczeniem, wzmocnienie go przez dostarczanie mu energii życia i odprężenia.
Tylko w zdrowym i odprężonym ciele, pozbawionym napięć, niepokoju, urazów, depresji, strach, smutku, blokad energetycznych i stresu może dobrze funkcjonować duch i dusza. Jest szczególnie uwielbiany przez osoby korzystające z masaży ze względu na jego ciepły i wymowny styl, uczucie nieocenionego odprężenia i relaksu.

PEELING CIAŁA (dodatkowo do zabiegu)

Masaże liftingujące

MASAŻ TWARZY LIFTINGUJĄCY HADADO

MASAŻ TWARZY LIFTINGUJĄCY KOBIDO

Kobido – Jeden z najstarszych masaży na świecie, stanowiący głęboką kombinację tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i złożonych technik manipulacji rękoma. W przeciwieństwie do innych masaży twarzy działających powierzchniowo, Kobido poprzez swoją wielopoziomowość i intensywność technik działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, przyczynia się do szybkiego usuwania toksyn z układu chłonnego, dotlenienia komórkowego, pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz prowadzi do zmniejszenia napięcia mięśniowego, odpowiedzialnego za tworzenie zmarszczek mimicznych. Celem masażu jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i praca w strategicznych obszarach twarzy, pozwalające na uzyskanie naturalnego efektu liftingu.