Selvert-thermal-zabiegi

KOBIDO – nowy masaż już w ofercie Beauty Center!

Kobido – Liftingujący masaż twarzy. Jeden z najstarszych masaży na świecie, stanowiący głęboką kombinację tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i złożonych technik manipulacji rękoma. W przeciwieństwie do innych masaży twarzy działających powierzchniowo, Kobido poprzez swoją wielopoziomowość i intensywność technik działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, przyczynia się do szybkiego usuwania toksyn z układu chłonnego, dotlenienia komórkowego, pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz prowadzi do zmniejszenia napięcia mięśniowego, odpowiedzialnego za tworzenie zmarszczek mimicznych. Celem masażu jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i praca w strategicznych obszarach twarzy, pozwalające na uzyskanie naturalnego efektu liftingu.

Masaże klasyczne

MASAŻ KLASYCZNY / 25 min 80 zł / 50 min 160 zł / 90 min 220 zł

Usuwa napięcie mięśni, poprawia krążenie, ujędrnia skórę, przyspiesza przemianę materii, poprawia samopoczucie. Terapeuta wykonujący masaż skupia się na partiach najbardziej przemęczonych.

MASAŻ KLASYCZNY NA OLEJU ARGANOWYM / 25 min 90 zł / 50 min 170 zł / 90 min 230 zł

Usuwa napięcie mięśni, poprawia krążenie, ujędrnia skórę, przyspiesza przemianę materii, poprawia samopoczucie. Terapeuta wykonujący masaż skupia się na partiach najbardziej przemęczonych.

MASAŻ PLECÓW Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ / 25 min 80 zł / 50 min 160 zł

Usuwa napięcie mięśni, poprawia krążenie.

MASAŻ LECZNICZY /25 min 80 zł / 50 min 160 zł

Zalecany jest do terapii dolegliwości bólowych, regeneracji mięśni i tkanek oraz korekty wad postawy.

MASAŻ IZOMETRYCZNY / 25 min 90 zł / 50 min 160 zł / 90 min 220 zł

Energiczny masaż wybranych grup mięśniowych wykonywany na napiętym mięśniu. Zalecany jest w rehabilitacji pourazowej w szczególności w stanach niedowładu lub zaniku mięśni. Stosuje się go również w intensywnych kuracjach odchudzających i antycellulitowych.

MASAŻ LIMFATYCZNY / 50 min 160 zł / 90 min 220 zł

Masaż zapobiegający zatrzymywaniu wody i limfy w organizmie, wspomagający pracę układu limfatycznego.

MASAŻ TWARZY / 30 min 90 zł

Intensywny masaż przeciwzmarszczkowy zapobiegający utracie jędrności i elastyczności skóry. Polecany dla kobiet i mężczyzn.

MASAŻ TWARZY LIFTINGUJĄCY KOBIDO / 75 min 190 zł

Kobido – Jeden z najstarszych masaży na świecie, stanowiący głęboką kombinację tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i złożonych technik manipulacji rękoma. W przeciwieństwie do innych masaży twarzy działających powierzchniowo, Kobido poprzez swoją wielopoziomowość i intensywność technik działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, przyczynia się do szybkiego usuwania toksyn z układu chłonnego, dotlenienia komórkowego, pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz prowadzi do zmniejszenia napięcia mięśniowego, odpowiedzialnego za tworzenie zmarszczek mimicznych. Celem masażu jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i praca w strategicznych obszarach twarzy, pozwalające na uzyskanie naturalnego efektu liftingu.

MASAŻ TWARZY LIFTINGUJĄCY Z AMPUŁKĄ SELVERT / 75 min 260 zł

MASAŻ GŁOWY, TWARZY, SZYI, DEKOLTU / 50 min 160 zł

Masaż na ciepłym oleju arganowym  marki Natural Beauty.

MASAŻ STÓP / 30 min 90 zł

Relaksuje i odpręża zmęczone i opuchnięte nogi.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH / 50 min 160 zł

Masaż tkanek głębokich to terapia powięziowa i praca na punktach spustowych. Jest zabiegiem stymulującym organizm, polecany dla osób, które skarżą się na częste bóle głowy, mięśni, rwę kulszową czy urazy przeciążeniowe.

KINESIOTAPING / od 40 zł do 80 zł

FONOFOREZA / 30 zł

Polega na miejscowym wprowadzeniu za pomocą ultradźwięków leku pod skórę.

Masaże relaksacyjne

MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ / 50 min 160 zł / 90 min 220 zł

Odprężający masaż relaksacyjny, który pozwoli uwolnić stres i rozluźnić ciało. Wykonany jest przy użyciu naturalnych olejów zapachowych pochodzenia roślinnego.

MASAŻ CZEKOLADOWO POMARAŃCZOWY / 50 min 180 zł / 90 min 240 zł

Masaż czekoladowy to idealna recepta na stres, przemęczenie i obniżony nastrój. Świetnie wpływa na skórę, układ nerwowy, mięśnie i stawy. Aromatyczny zapach koi zmysły i uspokaja.

MASAŻ ŚWIECĄ / 50 min 180 zł / 90 min 240 zł

Masaż aromatyczny świecą doskonale relaksuje a ciepło oraz zapach wosku działa kojąco na wszystkie zmysły. Skóra staje się głęboko nawilżona, aksamitna oraz gładka w dotyku.

MASAŻ SYCYLIJSKI / 50 min 180 zł / 90 min 240 zł

Intensywny i energetyczny masaż całego ciała połączony z elementami stretchingu. Wykonywany na ciepłym oleju przy dźwiękach muzyki włoskiej.

MASAŻ ANDALUZYJSKI / 50 min 180 zł

Relaksujący masaż całego ciała na bazie ciepłych olejów cytrusowych połączony z masażem twarzy.

MASAŻ MEKSYKAŃSKI GORĄCYMI KAMIENIAMI / 90 min 200 zł

Masaż ten uważany jest za najbardziej odprężający, relaksujący i likwidujący napięcie mięśniowe. Rozgrzane kamienie bazaltowe dostarczają do tkanek kojące ciepło, co jest szczególnie polecane w okresie jesienno – zimowym. Na ciele rozmieszczone są ośrodki energii zwane w jodze czakrami.

MASAŻ AYURWEDYJSKI / 120 min 220 zł

Masaż opiera się na tradycyjnej indyjskiej Ayurwedzie zwanej jako „nauce o długim życiu”. Wszystkie etapy masażu koncentrują się na napięciach mięśniowych. Mieszanka naturalnych olei roślinnych w połączeniu z głębokimi, rytmicznymi ruchami masażu spowoduje rozluźnienie spiętych mięśni i przyniesie uczucie prawdziwego relaksu.

MASAŻ AYURWEDYJSKI DLA PAR / 120 min 400 zł

Masaż opiera się na tradycyjnej indyjskiej Ayurwedzie zwanej jako „nauce o długim życiu”. Wszystkie etapy masażu koncentrują się na napięciach mięśniowych. Mieszanka naturalnych olei roślinnych w połączeniu z głębokimi, rytmicznymi ruchami masażu spowoduje rozluźnienie spiętych mięśni i przyniesie uczucie prawdziwego relaksu.

MASAŻ MUSZLAMI TAU-MARI-U nowość! / 50 min 180 zł / 90 min 240 zł

Głęboko relaksujący masaż całego ciała, wykonywany za pomocą ciepłych muszli z wodą. Zapewnia efekt odprężenia, odstresowania i zrównoważenia fizycznego i mentalnego.

PEELING CIAŁA (dodatkowo do zabiegu) / 20 min 70 zł

KĄPIEL MLECZNA Z HYDROMASAŻEM / 50 min 170 zł

Masaże modelujące

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY / 50 min 190 zł / 90 min 240 zł

Modelowanie wyszczuplające prowadzi do uzyskania perfekcyjnej sylwetki i udoskonalenia konturów ciała. Masaż polecany dla kobiet i mężczyzn jako część kuracji wyszczuplającej. Efektem masażu jest redukcja komórek tłuszczowych oraz poprawa mikrokrążenia.

MASAŻ MODELUJĄCY SYLWETKĘ Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ / 50 min 190 zł / 90 min 240 zł

Intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu, rozbija tkankę tłuszczową, działa drenująco, pobudza układ limfatyczny, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt.