masaz-pabianice

Masaże

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny polegający na sprężystym odkształcaniu tkanek. Masaż to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów, w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Masaż powinien być wykonywany rytmicznie, bez rozciągania skóry. Masaż może mieć cele lecznicze, relaksacyjne, modelujące, ujędrniające, antycellulitowe lub przygotowywać mięśnie do wysiłku.

1. MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY (KRĘGOSŁUP, PLECY, BARKI)

2. MASAŻ PLECÓW I KRĘGOSŁUPA Z WYKORZYSTANIEM MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Łagodzi dolegliwości związane z przeciążeniami kręgosłupa, zwyrodnieniami i dyskopatią, działa rozluźniająco i przeciwbólowo

3. MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY NA OLEJU ARGANOWYM

4. MASAŻ KLASYCZNY CAŁKOWITY

Leczniczy całego ciała, poprawia samopoczucie, usuwa napięcie mięśni, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie, ujędrnia skórę.

5. MASAŻ KLASYCZNY CAŁKOWITY NA OLEJU ARGANOWYM

Leczniczy całego ciała, poprawia samopoczucie, usuwa napięcie mięśni, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie, ujędrnia skórę.

6. FONOFOREZA

Polega na miejscowym wprowadzeniu za pomocą ultradźwięków leku pod skórę

7. MASAŻ MUSZLAMI – nowość!

Głęboko relaksujący masaż całego ciała, wykonywany za pomoca ciepłych musli. Zapewnia efekt odprężenia, odstresowania i zrównoważenia fizycznego i mentalnego

8. MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ

Masaż z wykorzystaniem esencji aromaterapeutycznych dobieranych w zależności od samopoczucia i kondycji psychofizycznej. Głęboka relaksacja, przywrócenie równowagi, stymulowanie sił witalnych i odpornościowych organizmu.

9. MASAŻ CZEKOLADOWO POMARAŃCZOWY

Masaż relaksacyjny całego ciała z ciepłym okładem z ciemnej czekolady. Zawarte w czekoladzie substancje stymulujące, wydzielanie hormonów szczęścia wprowadzają w doskonały nastrój.

10. MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem świecy aromaterapeutycznej, której wosk pod wpływem ciepła zmienia się w pachnący olej do masażu. Unosząca się woń aromatu zawartego w świecy oddziałowuje na zmysły i wprowadza w stan głębokiego ukojenia i odprężenia.

11. MASAŻ SYCYLIJSKI

Masaż intensywny, energetyczny masaż całego ciała połączony z elementami strtchingu. Wykonywany jest ciepłym olejem przy dźwiękach muzyki włoskiej.

12. MASAŻ ANDALUZYJSKI

Relaksujący masaż całego ciała na bazie ciepłych olejów cytrusowych połączony z masażem twarzy owocowymi stemplami.

13. MASAŻ TAJSKI ZIOŁOWYMI STEMPLAMI

Delikatnie peelingujący masaż całego ciała wykonywany za pomocą bawełnianych woreczków wypełnionych ziołowymi mieszankami.

14. MASAŻ MEKSYKAŃSKI

Masaż ciepłymi i zimnymi kamieniami bazaltowymi, połączenie technik masażu klasycznego z mocą kamieni wulkanicznych z wykorzystaniem aromaterapii i muzykoterapii, eliminuje zmęczenie, stres, przywraca równowagę energetyczną i spokój wewnętrzny organizmu, oczyszcza i usuwa toksyny z organizmu.

15. MASAŻ AYURWEDYJSKI

To masaż ciepłymi olejami z aromaterapią. Ayurweda to indyjska filozofia życia wywodząca się z medycyny naturalnej. Zgodnie z jej zasadami jedynie równowaga pomiędzy ciałem, umysłem oraz duchem zapewnia długie życie i wspaniały wygląd. Masaż usuwa napięcie i stres, poprawia koncentrację i podnosi energię życiową, zakończony peelingiem z ziemi wulkanicznej.

16. MASAŻ AYURWEDYJSKI DLA PAR

To masaż ciepłymi olejami z aromaterapią. Ayurweda to indyjska filozofia życia wywodząca się z medycyny naturalnej. Zgodnie z jej zasadami jedynie równowaga pomiędzy ciałem, umysłem oraz duchem zapewnia długie życie i wspaniały wygląd. Masaż usuwa napięcie i stres, poprawia koncentrację i podnosi energię życiową, zakończony peelingiem z ziemi wulkanicznej.

17. MASAŻ TWARZY ANTI-AGING

Intensywny masaż przeciwzmarszczkowy zapobiegający utracie jędrności i elastyczności skóry, a także wygładzający powstałe już zmarszczki. Polecany dla kobiet i mężczyzn od 25 roku życia jako zabieg zapobiegający przedwczesnemu starzeniu się skóry.

18. MASAŻ TWARZY, SZYI, DEKOLTU

Masaż na ciepłym oleju arganowym  marki Natural Beauty

19. MASAŻ IZOMETRYCZNY

Energiczny masaż wybranych grup mięśniowych wykonywany na napiętym mięśniu. Celem masażu jest spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej i przywrócenie siły i masy mięśnia.

20. MASAŻ MODELUJĄCY SYLWETKĘ Z BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Intensywny masaż ukierunkowany na eliminację nagromadzonego cellulitu, rozbuja tkankę tłuszczową, działa drenująco, pobudza układ limfatyczny, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt.

21. MASAŻ DRENAŻ LIMFATYCZNY

Masaż zapobiegający zatrzymywaniu wody i limfy w organizmie, wspomagający pracę układu limfatycznego.

22. MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

Modelowanie wyszczuplające prowadzi do uzyskania perfekcyjnej sylwetki i udoskonalenia konturów ciała. Zabieg ten to najnowocześniejsze modelowanie sylwetki przy użyciu żelu antycellulitowego z kofeiną i ekstraktem z alg. Zabieg polecany dla kobiet i mężczyzn jako część kuracji wyszczuplającej, efektem zabiegu jest redukcja komórek tłuszczowych, poprawa mikrokrążenia.