Nagrody dla Beauty Center Medical Wellness & SPA

 

06.06.2014r

1 pomniejszone BEAUTY CENTERJuż po raz dziesiąty odbył się Kongres Kosmoprof, tym razem w Krakowie w Hotelu Galaxy. Kolejny Kongres w czasie, którego zwierają szeregi kosmetolodzy, terapeuci oraz lekarze medycyny estetycznej z całej Polski. Po co pytacie?
By sprostać wyzwaniom i wciąż rosnącym oczekiwaniom Klientów salonów kosmetologicznych, day SPA oraz SPA w Polsce. Dużo spotkań, dużo nowej wiedzy. Kongres trwał 3 dni i był przepełniony wykładami i spotkaniami z ludźmi, którzy mają w temacie kosmetologii coś do powiedzenia: przedstawicielami marek kosmetycznych, naukowcami i praktykami, lekarzami oraz autorytetami branży beauty. Kongres uświęciła uroczysta kolacja z recitalem Magdy Steczkowskiej, podczas której wręczono statuetki najlepszym salonom w Polsce.

Beauty Center Medical Wellness & SPA zostało wyróżnione i znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepszych salonów w Polsce w kategorii EXPERT URODY INTRACEUTICALS

NAJLEPSZY SALON ROKU 2014 – to druga kategoria – i tu także Beauty Center Medical Wellness & SPA znalazło się w pierwszej dziesiątce.

Cieszymy się bardzo i dziękujemy naszym Klientom za to, że lubią nasze marki, zabiegi oraz jakość naszej pracy i całego Beauty Center. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.