Nowy trend w branży Beauty

HEALTHY AGING czyli zdrowe starzenie się

 

Upiększanie nie powinno być próbą zatrzymania czasu ale elementem wszechstronnej dbałości o jakość życia. HEALTHY AGING to koncepcja w której wszelkiego rodzaju prozdrowotne porady i zabiegi upiększające pomagają pacjentowi dbać o siebie kompleksowo na różnych etapach życia. Nie możemy przestać się starzeć, ale możemy starzeć się zdrowo. Żebyśmy jak najdłużej utrzymywali dobrą formę, a nasze samopoczucie i wygląd były możliwie najlepsze.

Healthy Aging Beauty Center BEAUTY CENTER

HEALTHY AGING to odpowiednie nastawienie do życia, umiejętność wyciszenia się. Kolejna rzecz to indywidualnie zbilansowana dieta, następnie aktywność fizyczna oraz mikroodżywianie, ponieważ nie wszystkie problemy można rozwiązać dietą.

Zabiegi kosmetyczne, masaże, zabiegi na ciało są ukoronowaniem wszystkich innych starań, podkreślają ich wizualne efekty. Najlepiej jak HEALTHY – AGINGIEM zajmuje się kilku współpracujących ze sobą specjalistów, angażując lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów, dietetyków, trenerów fitness i trenerów personalnych, tak jak to jest w Beauty Center Medical Wellness & SPA

 

Zapraszamy!