O nas

Beauty Center Medical Wellness & SPA to miejsce dla klientów, którzy cenią sobie jakość, profesjonalizm oraz klimat. Już od 7 lat cieszymy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Główną domeną naszego centrum urody jest kosmetologia, medycyna estetyczna, odprężające i regenerujące zabiegi SPA, masaże oraz kosmetyka HI-TECH do której należą np: metody modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, likwidacji owłosienia, zamykania naczyń krwionośnych a także metody uzyskania zdrowszej i młodszej skóry bez blizn, rozstępów i przebarwień.

Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach, doświadczonych długoletnim stażem, wiodących, światowych marek tj: Intraceuticals – Australia, Diego dalla palma – Włochy, Sothys – Francja, Selvert – Szwajcaria, Sesderma – Włochy.

W obiekcie znajduje się 6 gabinetów wyposażonych w profesjonalny sprzęt do pielęgnacji twarzy i ciała, a także pokój do wypoczynku po zabiegu oraz gabinet manicure.

Terapeuci Beauty Center podczas wizyty będą z Państwem przez cały czas trwania zabiegu, otoczą opieką oraz przygotują indywidualny program zabiegowy dostosowany do Państwa potrzeb. Wystrój salonu, kolory, aromaterapia oraz muzyka wszystko to przyczynia się do ostatecznego relaksu klienta.

Beauty Center Medical Wellness & SPA W Pabianicach nie jest tradycyjnym centrum urody, to innowacyjna oaza poświęcona ludziom, którzy pragną czuć się dobrze we własnym ciele i umyśle.

Filozofią naszego centru urody jest połączenie dbałości o urodę z wysiłkiem fizycznym, co daje odpoczynek psychiczny i dobre samopoczucie.

W obiekcie znajdują się także 2 sale fitness, sala indor cycling, sala funkcjonalna do zajęć crossbeauty, siłownia wyposażona w sprzęt najlepszych światowych marek Life Fitness i Precor oraz strefa saun (sucha i parowa).

W Beauty Center dbamy o komfort naszych klientów oraz o jakość wykonywanych usług. Profesjonalny personel sprawia, że Beauty Center jest pionierskim centrum, gdzie każdy klient może poczuć się dobrze, a upływający czas zdecydowanie mniej jest odczuwalny.

Serdecznie zapraszamy