Opinie o zabiegu ICOONE

 

dr Roman Prończuk
Icoone jest idealnym rozwiązaniem dla osób bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, mających problem z luźną skórą, walczących z cellulitem, jak również po liposukcji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu: zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest też bardziej jędrna i napięta.Icoone jest również fantastycznym uzupełnieniem zabiegów, które na co dzień wykonuję w mojej codziennej praktyce jak: Fraxel, Thermage, wypełniacze, laserowe usuwanie blizny pooperacyjnych i pooparzeniowych, rozstępów, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych.Urządzenie Icoone daje wszechstronne możliwości ze względu na możliwość pracy na wielu programach kosmetycznych jak również medycznych. Polecam dr Roman Prończuk
dr Piotr Sznelewski
„To urządzenie powinno być bardzo popularne właśnie w SPA i w gabinetach kosmetycznych, gdy chcemy szybko poprawić kondycję skóry, by świetnie wyglądać na imprezie. A dodatkowo jest to niesłychanie przyjemny zabieg, sam testowałem to urządzenie i miło je wspominam. ”
(źródło: Magazyn SPA & Welnes EDEN 11/2012)
dr Robert Chmielewski
Precyzyjne urządzenie – Rewelacyjne efekty zarówno na ciele jak i twarzy.
Joanna Krupa
„Krupa eliminuje niedoskonałości urody za pomocą różnych zabiegów: trzy razy w tygodniu poddaje się masażowi Icoone wygładzającemu skórę …”
(źródło: Tele Magazyn)
Maja Sablewska
Maja Sablewska przez długi czas zapewniała, że dobry wygląd zawdzięcza zdrowej diecie. Jednak później zdradziła, że lubi profesjonalne zabiegi na twarz i ciało.Bardzo lubię taki zabieg, który jest połączeniem Icoone’a, czyli takiej maszyny, która stymuluje pracę i skórę twarzy. Fajnie wydobywa później kości policzkowe. To też jest bardzo fajne dla kobiety. Ja później wychodzę z zabiegu i uwielbiam jak mam kości policzkowe. Zawsze miałam wrażenie, że moja twarz jest jak księżyc w pełni – powiedziała Sablewska w „Small Talk”.
(źródło: http://www.plotek.pl)
więcej rekomendacji na temat zabiegu ICOONE >>