Masaz muszlami Selvert Thermal

Pakiety SPA

PAKIET „Czekoladowo-pomarańczowa rozkosz” / 120 min 340 zł

Peeling całego ciała wraz z masażem na oleju ze słodkich migdałów i pomarańczy, okład na plecy z naturalnej czekolady oraz masaż twarzy. Aromatyczne zapachy uspokajają i koją zmysły. Po zabiegu sok z pomarańczy do wypicia.

PAKIET „Cytrusowy Raj” / 120 min 340 zł

Regenerujący peeling oraz relaksacyjny masaż całego ciała i twarzy na olejku arganowym. Wykonywany przy użyciu naturalnych olejów pochodzenia roślinnego.

PAKIET „Men w SPA” / 90 min 260 zł

Odprężający masaż relaksacyjny, połączony z masażem twarzy na oleju arganowym. Doskonałe połączenie pozwalające pozbyć się stresu i rozluźnić ciało.

PAKIET modelująco-ujędrniający / 90 min 370 zł

Peeling całego ciała z masażem modelującym, który ma działanie antycellulitowe i wyszczuplające. Dodatkowo podczas zabiegu nakładane są maski dostosowane indywidualnie do potrzeb Klienta. Zabieg połączony jest z masażem twarzy  anti- aging.

PAKIET „Chwile relaksu” / 120 min 380 zł

Dostosowany do potrzeb skóry zabieg na twarz marki Diego Dalla Palma wraz z masażem twarzy oraz odprężający masaż aromatyczną świecą, która doskonale relaksuje ciało i działa kojąco na wszystkie zmysły.

PAKIET „Wspaniałe odprężenie” / 120 min 470 zł

Dostosowany do potrzeb skóry zabieg na twarz marki Selvert Thermal połączony z głęboko relaksującym masażem całego ciała przy użyciu ciepłych muszli.

PAKIET „Lux” / 120 min 730 zł

Poczuj się jak gwiazda za pomocą zabiegu Intraceuticals na twarz połączonym z aromatycznym peelingiem całego ciała oraz odprężającym masażem na oleju arganowym.