Nagłówek BEAUTY CENTERSzanowni Państwo jest nam bardzo miło, że zaufaliście właśnie nam i zdecydowaliście się na zakup długoterminowego członkostwa w klubie fitness Beauty Center. Jednocześnie informujemy, iż podana strona nie służy do płatności za karnety miesięczne tylko za członkostwa długoterminowe – POLECENIE STAŁE, pobierane opłaty co miesiąc z Państwa konta.
Udostępnij na Facebooku

 

korzyści płynące z zakupu karnetu długoterminowego on-line:

– omijasz kolejkę w klubie – zakup karnetu z każdego miejsca, domu, firmy, itp.

– nie musisz pamiętać do kiedy ważny jest Twoj karnet, będzie on automatycznie kontynuowany przez wybrany przez Ciebie okres
– nie nosisz ze sobą gotówki
– w razie wyjazdu, choroby, istnieje możliwość zawieszenia karnetu zgodnie z regulaminem

Krok po kroku co i jak należy zrobić:

Jeśli będziesz u nas pierwszy raz, przygotujemy dla Ciebie PREZENT, regulamin oraz formularz aplikacyjny

1. Karta członkowska

Członkostwo karta BEAUTY CENTERPierwszym krokiem jest zakup karty członkowskiej. Jeśli nie masz karty klubowej BC musisz kliknąć „Kup teraz” i dokonać zakupu karty (jest to jednorazowy zakup). Jeśli zainteresowany jesteś zakupem członkostwa długoterminowego a posiadasz już kartę BC, pomijasz ten krok.
BEAUTY CENTER

 

2. Deklaracja opcji usługi OPEN FITNESS/GYM (bez ograniczeń zajęcia grupowe i siłownia + sauna)

Członkostwo FitnessGym BEAUTY CENTERKolejnym krokiem jest wybór opcji karnetu. W tym przypadku katneru OPEN FITNESS/GYM . Jeśli chcesz aby Twoje członkostwo trwało np. 6 miesiący, klikasz „6 miesięcy za 135 zł/mc subskrybuj”.

Jest to oczywiście przykład, wybór opcji zgodny z Twoją deklaracją. Uczestnik z tym członkostwem może korzystać z wszystkich form zajęć grupowych fitness (dostępne formy zajęć znajdują się na stronie internetowej Klubu www.beauty-center.com.pl) w nieograniczonej ilości godzin z uprzednią rezerwacją miejsca, oraz siłowni bez limitu ilości godzin oraz wejść w trakcie trwania członkostwa, a także obejmuje korzystanie z sauny.

2 miesiące
155 zł / mc
BEAUTY CENTER
3 miesiące
150 zł / mc
BEAUTY CENTER
6 miesięcy
143 zł / mc
BEAUTY CENTER
12 miesięcy
135 zł / mc
BEAUTY CENTER

 

3. Deklaracja opcji usługi OPEN/GYM (bez ograniczeń siłownia + sauna)Członkostwo Gym BEAUTY CENTER

Lub też wybór opcji karnetu OPEN/GYM. Jeśli chcesz aby Twoje członkostwo trwało np. 6 miesiący, klikasz „6 miesięcy za 96 zł/mc subskrybuj”.

Jest to oczywiście przykład, wybór opcji zgodny z Twoją deklaracją.Uczestnik z tym członkostwem może korzystać bez limitu ilości godzin oraz wejść na siłownię w trakcie trwania członkostwa, a także z sauny.

2 miesiące
125 zł / mc
BEAUTY CENTER
3 miesiące
115 zł / mc
BEAUTY CENTER
6 miesięcy
105 zł / mc
BEAUTY CENTER
12 miesięcy
100 zł / mc
BEAUTY CENTER