masaz-pabianice

Pielęgnacja CreamSPA, ciało

Za górami…, za lasami…, za dolinami… nad brzegiem wielkiego morza… zupełnie niedawno… odkryto Krainę CreamSPA. To kraina bardzo szczęśliwa, bo rośnie tam cudowna przyroda: wspaniałe rośliny, zboża, owoce i kwiaty. Wszystko tam jest naturalne, bardzo zdrowe, świeże i pachnące.

Odwiedzający zyskują lepszą kondycję skóry, znajdują pokłady nowej energii, poprawę krążenia, zgrabną sylwetkę, jędrność i elastyczność ciała. Na każdego, kto uda się do Krainy CreamSPA czekają wyjątkowe wrażenia i emocje korzystnie wpływające na psychikę i dobre samopoczucie. Można tam zmniejszyć stres, poprawić swój nastrój, zrelaksować się, zmniejszyć napięcie nerwowe i zadbać o to, aby łatwiej zasypiać.

Kraina CreamSPA, czeka…

1. JAGODA, GRANAT, ASTAKSANTYNA

Dzięki właściwością czarnej jagody i granatów zabieg ma właściwości przeciwutleniające, (spowalnia procesy starzenia), nawilżające i odżywcze. Działa przeciwzapalnie, wzmacnia ściany komórek. Przeciwdziała zmianom kancerogennym skóry. Uaktywnia procesy regeneracji skóry. Uszczelnia naczynia krwionośne. Chroni przed negatywnymi skutkami działania słońca.
Dzięki Astaksantynie (800 razy aktywniejszej niż koenzym Q10, 500 razy silniejszy od witaminy E oraz 40 razy skuteczniejszej niż beta-karoten) –najmocniejszemu naturalnemu antyutleniaczowi, zabieg istotnie spowalnia procesy starzenia się i poprawia kondycję skóry.

2. WINOGRONA I PŁATKI RÓŻ

Zabieg ten, dzięki witaminie C z winogron znakomicie wzmacnia kruche i delikatne naczynka krwionośne. Rozjaśnia przebarwienia, chroni przed wolnymi rodnikami i opóźnia starzenie się skóry. Dodaje energię, pobudza do działania i doskonale odświeża. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, poprawia napięcie i ujędrnia. Przyśpiesza gojenie, łagodzi stany zapalne oraz pomaga pozbyć się niedoskonałości i trądziku. Dzięki płatkom róż korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie. Działa aroma-terpeutycznie: łagodzi stres, poprawia nastrój, relaksuje, zmniejsza napięcie nerwowe i ułatwia zasypianie.