Brak energii, brak chęci, monotonia… a może brak Ci ruchu? Zacznij dzień aktywnie

Zapraszamy już od 17 listopada na poranną gimnastykę!

 

Ćwiczenia są niezbędne nie tylko ze względu na zdrowe ciało, ale także zdrowy, świeży umysł. Poranny trening jest w stanie nas pobudzić na resztę dnia. Zobaczmy teraz dlaczego ćwiczenia rano są lepsze od tych po południu i wieczorem.

Przyspieszenie metabolizmu 

Ważną zaletą jest przyspieszenie metabolizmu na pierwszą część dnia. Podwyższony metabolizm utrzymuje się przez kilka godzin po treningu. To powoduje, że spalamy sporo kalorii w ciągu dnia i to bez ruchu.

Pobudzenie energii 

Poranne ćwiczenia potrafią pobudzić poziomy energii. Dzięki czemu czujemy się pełni energii w ciągu dnia.

Łatwiej o regularność 

Rano rzadko zdarzają się nagłe sytuacje, które uniemożliwiają nam trening. Jedynym problemem jest wstanie z łóżka. Jeśli już tego dokonamy odpowiednio wcześniej przed wyjściem do pracy to jesteśmy w stanie zachować dużą regularność. Wieczorne ćwiczenia niestety często nachodzą na inne obowiązki, przez co zachowanie tej samej regularności jest trudne.

Wpływ na apetyt 

Poranne ćwiczenia regulują także apetyt w ciągu dnia. Ranny trening wyzwala wydzielanie się endorfin, dzięki czemu czujemy się dobrze, mamy dobry humor i przez co zjemy dużo mniej w ciągu dnia. Pozwoli to także zmniejszyć łaknienie na niezdrowe jedzenie, słodycze w ciągu dnia.

Plan zajęć porannych w naszym klubie, start od 17 listopada:

– TBC poniedziałek 9:30 – Patryk (zbieramy grupę)
– KETTLE wtorek 8:30 – Przemek (zbieramy grupę)
– PŁASKI BRZUCH środa 9:30 – Beata (zbieramy grupę)
– PILATES czwartek 8:30 – Przemek (zbieramy grupę)

Prosimy o rezerwację miejsc w recepcji klubu, lub pod numerem tel 42 212 16 35