Redensity

 

Redensity I – przywrócenie młodości

Redensity I Beauty Center BEAUTY CENTEROdwodniona, zmęczona skóra? Martwa, pozbawiona blasku cera? Przebarwienia, nierównomierny koloryt?

Zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Prosta i skuteczna kuracja, 3 sesje co 3 tygodnia. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

Ekskluzywna formuła występującego naturalnie w skórze kwasu i wyselekcjonowanych składników, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej i zapewniają pełną ochronę antyoksydacyjną.

W skórze dojrzałej postępuje proces zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych które odpowiadają za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, tworzących nieregularną sieć. Skóra w zagłębieniach traci zdolność odbijania światła, co prowadzi do powstawania na twarzy obszarów cieni.

Cena zabiegu 500 zł

 

Redensity II – redukcja cieni pod oczamiredensity 2 Beauty Center BEAUTY CENTER

Redukcja cieni pod oczami. Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca. To właśnie oczy w pierwszej kolejności zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem efekt widoczny jest na całym konturze oka. W rezultacie nasze oczy są smutne i zmęczone, a twarz wygląda o kilka lat starzej. Teosyal Redensity II to rewolucyjna, pełna synergii formuła produktu 3-w-1 stworzona z naturalnych składników. Preparat gwarantuje rewolucyjne efekty.

Ten unikalny produkt został stworzony przy zastosowaniu wiedzy, umiejętności i badań prowadzonych w departamencie Laboratorium TEOXANE

Wskazania:

– cienie pod oczami
– dolina łez
– worki pod oczami
– fałd powiekowo-policzkowy

Cena zabiegu 1000 zł