RVB LAB – ZABIEGI NA TWARZ

MICROBIOMA – Odbudowa naturalnego mikrobiomu skóry

Innowacyjny i niezwykle łagodny zabieg opracowany dla skór suchych, wrażliwych, reaktywnych, zmienionych chorobowo, z uszkodzoną barierą hydrolipidową. Nie tylko bezpieczny, ale i wskazany dla osób po leczeniu antybiotykami, sterydami, retinoidami, w trakcie lub po kuracji onkologicznej: chemio- lub radioterapii oraz po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Zabieg odbudowuje naturalny mikrobiom skóry i wzmacnia jej funkcję barierową, przeciwdziałając procesom zapalnym, odwodnieniu i przedwczesnemu starzeniu się. Pozwala na zmniejszenie stanu zapalnego i przyspiesza regenerację, przynosząc skórze uczucie komfortu i ukojenia. Skóra staje się odczuwalnie wzmocniona, zrewitalizowana i nawilżona. Oznaki starzenia – zniwelowane, funkcja ochronna skóry – umocniona.

Wśród substancji czynnych w zabiegu znajdziemy:

 • HYALU SMART™ PGA – kompleks, który maksymalizuje skuteczność kwasu hialuronowego, zapewniając nawilżenie, zagęszczenie i ochronę przez tworzeniem się przebarwień. Kompleks stanowi połączenie dwóch składników:
  N-acetylo-D-glukozaminy, stymulującej produkcję kwasu hialuronowego w skórze, przeciwdziałającej przebarwieniom i neutralizującej wolnej rodniki oraz kwasu poliglutaminowego, który chroni endogenny kwas hialuronowy poprzez przeciwdziałanie jego degradacji.
 • REVIBIOME SYSTEMS – kompleks, bazujący na połączeniu prebiotyków i probiotyków, wzmacniający funkcje barierowe skóry, przywracający równowagę mikrobiomu skóry oraz przeciwdziałając podrażnieniom, odwodnieniu i przedwczesnemu starzeniu.

Wskazania

– sucha i odwodniona skóra
– skóra atopowa, przesuszona, łuszcząca się, wrażliwa, reaktywna, z uszkodzoną barierą hydrolipidową
– po leczeniu antybiotykami, sterydami, retinoidami,
– w trakcie lub po kuracji onkologicznej: chemio- lub radioterapii
– prewencja przeciwstarzeniowa skór wrażliwych

Przeciwwskazania

– aktywna infekcja bakteryjna, grzybicza, wirusowa (w tym opryszczka)
– otwarte rany, zadrapania,
– choroby zakaźnie i infekcyjne.

MESO FILL – Lifting, wypełnienie i rozjaśnienie

MESO FILL to profesjonalna kuracja, wykazująca potrójne działanie: wypełniające, ujędrniające i rozświetlające. Unikalne składniki aktywne, uczestniczące w zabiegu, pomagają w wygładzaniu zarówno zmarszczek mimicznych, głębokich oraz tych, które związane są z odwodnieniem skóry. Dodatkowo wpływają korzystnie na strukturę skóry i jej koloryt, rozjaśniając przebarwienia. W wyniku zabiegu następuje redukcja zmarszczek, wymodelowanie owalu twarzy, wygładzenie faktury skóry i poprawa jej gęstości oraz zmniejszenie widoczności przebarwień i ograniczanie powstawania nowych. Skóra staje się promienna i wypoczęta.

Zabieg odpowiedni dla skór z widocznymi zmarszczkami oraz objawami utraty gęstości skóry, z nierównomiernym kolorytem i przebarwieniami, jak również w sytuacji, gdy chcemy zadziałać prewencyjnie przeciwstarzeniowo.

Wśród substancji czynnych w zabiegu znajdziemy:

 • NIO_TECH KWAS HIALURONOWY 3D
  Kompleks, składający się cząsteczek kwasu hialuronowego w trzech formach wielkości, pozwalając na ich wnikanie na różne poziomy głębokości skóry, pełniąc odmienne funkcje: kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej – przenika do warstw pośrednich naskórka, gdzie przeciwdziała przez-naskórkowej utracie wody, kwas o bardzo niskiej masie cząsteczkowej – dociera do głębszych warstw naskórka, by wzmacniać barierę skórną oraz kwas hialuronowy o ultra niskiej masie cząsteczkowej – w najgłębszych warstwach skóry, stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.
 • FILLER + BTX TECHNOLOGY
  Kompleks, o działaniu wypełniającym skórę i rozluźniający pracę mięśni mimicznych, stanowiący połączenie kwasu γ-aminomasłowego i kwasu hialuronowego.
 • KWAS TRANEKSAMOWY
  Wykazuje działanie przeciwzapalne, zmniejsza zaczerwienienia, świąd, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt. Jednocześnie nie powoduje silnego podrażnienia skóry.
 • GLUKONOLAKTON
  Substancja, należąca do grupy kwasów polihydroksylowych, powstająca w procesie fermentacji ziaren kukurydzy. Przyspiesza odnowę komórkową, posiada właściwości antyoksydacyjne, nawilżające i przeciwzapalne. Wygładza skórę oraz zmniejsza przebarwienia. Jednocześnie łagodzi, zmniejsza zaczerwienienie i rumień napadowy. Odpowiedni do skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej, trądzikowej, naczynkowej, dojrzałej, z objawami fotostarzenia, jak również przy łuszczycy, łojotoku i egzemie.
 • HEKSAPEPTYD-1 BTX
  Neuropeptyd o silnym działaniu relaksującym skórę, przyczyniając się do redukcji zmarszczek.

Wskazania

– przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry, towarzyszące procesom starzenia się skóry,
– oznaki starzenie chronologicznego i posłonecznego,
– utrata jędrności,
– zmarszczki,
–  skóra szara, ziemista, pozbawiona blasku,
– skóra dojrzała wrażliwa i/lub naczyniowa,
– skóra dojrzała odwodniona,
– prewencja przeciwstarzeniowa.

Przeciwwskazania

– ciąża i okres karmienia piersią,
– aktywna infekcja bakteryjna, grzybicza, wirusowa (w tym opryszczka)
– otwarte rany, zadrapania
– choroby zakaźnie i infekcyjne
– alergia na substancje, zastosowane w zabiegu.