Złoty zabieg 24k Soin D`or – nowość

 

logo thermal y formulation BEAUTY CENTER

Zoto BEAUTY CENTER

 

 

 

Złoto zawsze wyższe sfery uważały za drogocenny metal oraz symbol bogactwa, siły i dobrego samopoczucia. Selvert thermal wprowadził złoto do kosmetyki po to, by stało się dostępne dla wszystkich, którzy pragną poprawić stan swojej skóry w spektakularny sposób, nadać jej wieczną młodość i dobre samopoczucie.

Dawno temu, lekarze na dworze cesarskim w Chinach używali arkuszy ze złota, pokruszonych i rozsypanych po ciele, jednocześnie dla jego ochrony przed agresjami zewnętrznymi oraz dla odżywienia i witalizacji krwi.

Cesarska medycyna oraz niezliczone  badania technologiczne na polu kosmetyki profesjonalnej udowodniły, że czyste złoto – wspaniały, szlachetny, łagodny i drogocenny metal – daje ciału ogrom luksusowych, terapeutycznych i kosmetycznych właściwości.

Selvert Thermal wybiera złoto jako zasadniczy składnik linii 24k Soin D`or  z  szeregu powodów. Pierwszym i najważniejszym  jest to, że złoto stymuluje witalną energię, wspomaga przedłużanie życia komórkowego skóry i wzmacnia działanie towarzyszących mu nowych składników aktywnych.

Jakie inne właściwości  przynosi  złoto skórze?

Złoto samo w sobie daje szereg działań i korzyści:

– Stymulacja reprodukcji i regeneracji komórek. Wspomaga ona procesy leczenia, migracji i   metabolizmu

komórek.

– Stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, zapewniająca efekt natychmiastowego napięcia i intensywne

nawadnianie od skóry właściwej.

– Ochrona przed agresjami środowiskowymi, zwiększanie  obronności i odporności skóry. Złoto –  dzięki

swojej strukturze molekularnej – pomaga  zwalczać starzenie się komórek, odżywia skórę i tworzy dla niej

ochronną tarczę. Zwiększa to obronność naskórka, chroni go przed działaniem czasu, agresjami zewnętrznymi

i fałszywymi alergenami.

– Działanie przeciwzapalne i hipoalergiczne.

-Aktywizacja  mikro-krążenia krwi, dająca skórze  żywotność i promienność.

Obecność złota w 24K Soin D`or?

W kosmetykach linii 24K Soin D`or  ten cenny metal znajduje się w formie mikrocząstek czystego 24-karatowego złota, które działają na skórę jak „enzymy” i sprawiają, że wyżej wymienione  działania stają się skuteczne.

Składniki aktywne:

ZŁOTO

Skład:
100% czyste 24-karatowe złoto.

Właściwości kosmetyczne:
Ten cenny metal daje skórze szereg korzyści, które szybko stają się widoczne ze względu na natychmiastowy efekt napięcia i zwiększenie promienności. Ale jego zalety nie kończą się na tym. Składniki aktywne towarzyszące mu w formule kosmetycznej poprawiają jego skuteczność.

PROSZEK PERŁOWY

Skład:
100% proszek perłowy.

Właściwości kosmetyczne:

Ujędrniający, regenerujący, zmiękczający
Proszek perłowy uzyskiwany jest z pereł podczas procesu mikronizacji [rozdrobnienia] w niskich temperaturach. Ten ultra drobny proszek jest szczególnie miękki i jedwabisty w dotyku. Różnorodne badania naukowe udowodniły, że dzięki obecności w nim białka i niezbędnych aminokwasów zwiększa się  elastyczność skóry. Ponadto  stymuluje on działanie komórek skóry właściwej, ułatwiając regenerację i ujędrnianie.

PROSZEK DIAMENTOWY

Skład:
100% proszek diamentowy.

Właściwości kosmetyczne:

Naturalny złuszczasz
Drogocenny kamień o bardzo wysokim  – w stanie naturalnym – poziomie twardości. Diament sproszkowany na mikroskopijne cząstki lub w postaci mikro-kryształów doskonały jest do eliminowania martwych komórek z powierzchni skóry.

WYCIĄG Z WINOGRON VITIS VINIFERA

Skład:
Resveratrol, cukry, kwasy organiczne (kwas winowy i kwas jabłkowy), taniny.

Właściwości kosmetyczne:

Przeciw-utleniający, ochronny i nawadniający
Wyciąg z winogron (Vitis Vinifera) bogaty jest  w różno-rodne składniki aktywne o bardzo wysokiej skuteczności kosmetycznej. Ostatnie badania wykazały, że w wyciągu z winogron obecny jest Resveratrol  – substancja wysoce skuteczna w zabiegach anty-starzeniowych. Składnik ten skoncentrowany jest szczególnie w skórce winogron i generowany jest wtedy, kiedy winogrona „cierpią” z powodu stresu klimatycznego. Resveratrol posiada szeroki zakres właściwości kosmetycznych: przeciw wolnym rodnikom, przeciw-zapalne, przeciw alergenom oraz chroni integralność DNA komórek.

PEPTYD-8

Skład:
100% peptyd: ACETYL GLUTAMYL HEPTAPEPTIDE-1.

Właściwości kosmetyczne:

Przeciw-zmarszczkowe, odprężające
Peptyd-8 to mały peptyd z 8 niezbędnymi aminokwasami, który skutecznie redukuje głębokość zmarszczek w ciągu zaledwie 28 dni, szczególnie na czole oraz w okolicach ust i oczu. Jego wysoka skuteczność została udowodniona w trakcie próby przeciw-zmarszczkowej na 17 uczestniczkach i dawce 10% Peptydu-8. Wykazano, że w czasie krótszym niż miesiąc można uzyskać średnią redukcję zmarszczek o 35%. W szczególnych przypadkach redukcja zmarszczek może sięgać  63%.

WYCIĄG KWIATOWY ZE SPILANTHES ACMELLA

Skład:
Wyciąg olejowy bogaty w alkilamidy, ekstrahowany z kwiatów Spilanthes Acmella.

Właściwości kosmetyczne:

Nadaje kształt, ujędrnia, anty-starzeniowe
SPILANTHES ACMELLA to roślina podzwrotnikowa, która dzięki swojemu składowi stała się innowacyjnym, roślinnym składnikiem aktywnym o działaniu ujędrniającym i przeciw-zmarszczkowym, pomocnym  w stymulowaniu naturalnej zdolności skóry do jędrności.

KWAS LAKTOBIONOWY

Skład:
100% kwasu laktobionowego.

Właściwości kosmetyczne:

Odnowa komórkowa, przeciwzapalne, nawadniające, depigmentacyjne
Molekuła kwasu laktobionowego pojawiła się w wyniku badań nad zoptymalizowaniem skuteczności i bezpieczeństwa kwasu salicylowego. Kwas laktobionowy derywowany jest z kwasu salicylowego, na którym zaszczepiono łańcuch tłuszczu, co nadaje mu niezwykłe podobieństwo do lipidów w błonie warstwy rogowej.

Przeprowadzono różnorodne porównawcze badania naukowe  kwasu laktobionowego, salicylowego i glikolowego  w celu ustalenia ich skuteczności w stymulowaniu odnowy komórkowej w naskórku. Wyniki pokazały, że kwas laktobionowy znacznie zwiększa podstawową warstwę naskórka oraz poprawia miękkość i jednorodność skóry.

KWAS HIALURONOWY

Skład:
100% kwas hialuronowy.

Właściwości kosmetyczne:

Nawadniające, błonotwórcze, przeciw-zmarszczkowe, zmiękczające
Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych składników skóry. Wraz z upływem czasu i agresjami zewnętrznymi zanika, a jego funkcje w skórze słabną. Przeciw – starzeniowa i nawadniająca kuracja skóry z użyciem synergistycznego połączenia kwasu hialuronowego o różnych ciężarach cząsteczkowych,  pozwala  zachować optymalne nawodnienie i  elastyczność skóry, łagodzić i minimalizować zmarszczki.

OLEJ Z NASION SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA)

Skład:
W jego kompleksowym składzie występuje 96% ceramidów, które czynią go niezmiernie stabilnym w  cieple , dzięki czemu zachowuje swoje właściwości, pomimo upływu czasu. W jego składzie występuje również witamina E i kwas linolowy.

Właściwości kosmetyczne:

Nawadniające, ochronne i zmiękczające
Olej z jojoby – znany również jako „roślinne złoto” –  łatwo i głęboko wnika w skórę. Jako bogaty nawilżacz reguluje przepływ wody od wnętrza na zewnątrz skóry właściwej i z powrotem.  Dzięki temu zapobiega odwodnieniu i wynikającym z niego zmarszczkom oraz nadaje skórze napięcie i młodzieńczy wygląd. Działa jak skuteczny i naturalny zabieg kosmetyczny: odżywia, zmiękcza, nawadnia i chroni  wszystkie rodzaje skóry,  z niezmiernie suchymi włącznie.

WYCIĄG Z NAGIETKA (CALENDULA OFFICINALIS)

Skład:
W jego różnorodnym i kompleksowym składzie znajdują się: witaminy A i E, karotenoidy, alkohol trójterpenowy (calenduladiol), sterole i kwasy fenolowe.

Właściwości kosmetyczne:

Uspokajające, przeciwzapalne, zmiękczające, regenerujące, antyseptyczne
Olej pochodzenia roślinnego o wspaniałej wartości odżywczej dla skóry. Dostarcza witaminy oraz substancje regenerujące i zmiękczające. Preparatom kosmetycznym nadaje właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne i lecznicze.

TLENEK CYNKU

Skład:
100% tlenek cynku.

 Właściwości kosmetyczne:

Ochronne, uspokajające, przeciw-podrażnieniowe
Podstawowym działaniem tlenku cynku jest ochrona tkanki naskórka przed podrażnieniem i rumieniem.

Dzięki tym właściwościom ochronnym stosowany jest w szerokiej gamie produktów kosmetycznych do kuracji wrażliwej i delikatnej skóry, dla  jej ochrony i uspokojenia.

FUKOŻEL

Skład:
Wiele roślin syntetyzuje kompleksowe struktury chemiczne, uformowane poprzez łączenie się różnych cukrów. Jedną z jest biosacharyd –  wielocukier o niskiej wadze cząsteczko-wej, uformowany z jednostek śluzu, galaktozy i kwasu galakturonowego.

Właściwości kosmetyczne:

Przeciw-obrzękowe, przeciw-podrażnieniowe, przeciw-alergenowe i nawilżające. Przypadkowy lub powtarzający się kontakt skóry z alergenami obecnymi w zanieczysz-czeniach środowiskowych często powoduje reakcję alergiczną, która w większości wypadków rozpoczyna się od rumienia, obrzęku i/lub świądu. Narastające stężenie zanieczyszczeń środowiskowych sprawia, że coraz więcej ludzi reaguje w ten sposób. Biosacharyd (trójsacharyd)  – dzięki wysokiemu stężeniu śluzu –  wybiórczo przyłącza się do rozpoznających alergeny receptorów komórek skóry, blokując w ten sposób reakcje alergiczne i zmniejszając brak tolerancji reaktywnej skóry. Jego specjalna struktura chemiczna gwarantuje dużą zdolność nawodnienia, które na dłuższą metę przewyższa działanie kwasu hialuronowego.

Korzystnie działa na skóry wrażliwe i uczulone lub narażone na ciągłe działanie zanieczyszczenia środowiskowego.

 

Cena 900 zł (120 min)