Sothys

 

1. ENERGIA MŁODOŚCI SOTHYS

Intensywny zabieg na bazie ekstraktu z żeń-szenia syberyjskiego, który jest korzeniem młodości.  Ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego chroni komórki skóry przed utratą energii, która jest odpowiedzialna za utrzymanie świeżego i młodego wyglądu skóry. Zabieg przywraca skórze blask i pełnię młodości. Twarz po zabiegu jest promienna i rozświetlona.

Cena 300 (75 min)

 

2. COLLAGÉNE HYALURONIQUE – KURACJA INTENSYWNE NAWILŻANIE

Zabieg dermokosmetyczny, przeciwzmarszczkowy. Kompleks kosmetyczny H2CR zawarty w zabiegu zwiększa ilość zdrowych komórek skóry oraz przywraca harmonię między komórkami aby na stałe zoptymalizować działanie komórek skóry. Skóra odzyskuje witalność, jest gładka i pełna blasku. Zmarszczki są wypełnione, skóra jest napięta. Zabieg przywraca równowagę skórze.

Cena 350 zł (90 min)

 

3. PEELING WYGŁADZAJĄCY *

Intensywne odnowienie skóry, zabieg inspirowany medycyną do wszystkich rodzajów skóry z wyjątkiem silnie reagujących, jego cel to eliminacja martwych komórek, stymulacja odnowy komórkowej, detoksykacja, eksfoliacja, optymalizacja funkcji skóry, wygładzenie oraz dotlenienie i przywrócenie świetlistości.

Cena 240 zł (60 min)