masaz-pabianice

Pielęgnacja De Saint Malo, ciało

Saint Malo to francuska marka kosmetyczna. Ekskluzywna, prestiżowa, skuteczna i bezpieczna. Łączy w sobie to, co we współczesnej kosmetyce najcenniejsze: naturalne składniki, technologie, dbałość o dobre samopoczucie i komfort. W marce tej znajdujemy prawdziwe rarytasy: mirrę podarowaną Chrystusowi tuż po narodzinach (oprócz złota i kadzidła) przez Trzech Króli, mirt i inne rośliny znane z Biblii, lub z medycyny naturalnej, czy współczesnej medycynie estetycznej. Zaskakuje nas lawa wulkaniczna z Sycylii, solanki i wody termalne, ciekawe oleje roślinne (żurawinowy, z czerwonej palmy). Zaciekawia korsykańska opuncja, kwiaty i olejki eteryczne z Madagaskaru. Obecnie są także nowości kosmetyczne: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, haksapeptyd, wyciąg z młodych pędów jęczmienia, czy niespodziewany, zupełnie nowy w kosmetyce – wyciąg z ostrygi.

1. Zabieg modelujący

Uaktywnia mechanizm wyszczuplania, dzięki samo-rezgrzewającej się unikalnej masce. Modeluje sylwetkę. Re-mineralizuje, rewitalizuje, nawilża, wygładza. Zwiększa eliminowanie nadmiaru wody, lipidów i toksyn. Stymuluje metabolizm komórkowy. Odżywia i ujędrnia. Wzmacnia i nasila mikro-krążenie. Zapewnia doznania łagodnego ciepła.

2. Detox

Anty-cellulitowy. Pobudza usuwanie toksyn. Działa odtruwająco i przyspiesza pocenie. Ujędrnia i wygładza. Działa leczniczo na bóle reumatyczne i artretyczne. Odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami i relaksuje. Stymuluje krążenie. Wzmacnia.

3. Wzmacniający nogi

Poprawia mikro-krążenie, drenuje i odświeża. Wzmacnia, stymuluje, re-mineralizuje. Flebotaniczny, ściągający, ochronny. Nawilża, odżywia i zmiękcza. Natychmiast zmniejsza dyskomfort i zmęczenie nóg.

4. Termiczny Ciepło-Zimno

Zabieg dobrego samopoczucia o zróżnicowanym działaniu na górną (rozgrzewanie) i dolną (chłodzenie) część ciała. Górną część re-mineralizuje i regeneruje. Stymuluje energetycznie i rewitalizuje. Dostarcza przyjemne doznanie ciepła i relaksuje. Odżywia i nawilża. Wzmacnia skórę włąściwą. Poprawia mikro-krążenie, elastyczność i napięcie skóry. W dolnej części ciała poprawia mikro-krążenie i drenuje. Natychmiast zmniejsza dyskomfort i zmęczenie. Głęboko nawilża i odżywia. Wzmacnia strukturę tkanki. Napina, poprawia elastyczność. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne. Przeciwrodnikowy. Regeneruje i re-mineralizuje.

5. Zabieg na plecy

Złuszcza, odtruwa i rewitalizuje. Stymuluje ogólny metabolizm, zapewnia doznania łagodnego ciepła.