Konsultacja trychologiczna

Czym jest konsultacja trychologiczna i czego można się spodziewać po wizycie u specjalisty trychologa, odpowiadamy:
Wychodząc na przeciw pacjentom z problemami nadmiernego wypadania włosów i zaburzeniami w obrębie skóry głowy oferujemy Państwu możliwość profesjonalnej konsultacji trychologicznej w trakcie której na podstawie zebranego wywiadu i przeprowadzonego badania specjalistyczzną mikro-kamerą trychologiczną o 200-krotnym powiększeniu uzyskacie Państwo szczegółowe informacje o nasileniu problemu, jego przyczynach oraz przedstawimy możliwości jego rozwiązania.
Trycholog w celu szczegółowej diagnozy zleca odpowiednie badania laboratoryjne jeśli wymaga tego zaistniały problem. Wizyta zostaje zakończona stworzeniem indywidualnego programu leczniczego, opartego na dermo-trychologicznej pielęgnacji domowej lub planem odpowiednio dobranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Jak należy przygotwać się do wizyty z trychologiem?

– 24h przed wizytą nie myjemy włosów

– w dniu wizyty rezygnujemy z produktów do stylizacji włosów

Małgorzata Kiljańska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie nauczyło ją pełnego pasji, świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych i dermo-trychologicznych, pomagając pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu prawidłowej pielęgnacji domowej. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem, przeprowadzając dodatkowo szkolenia pracownicze. Bierze udział w licznych kongresach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia.

Specjalizuje się w diagnostyce trychologicznej oraz w zabiegach kosmetologicznych: pielęgnacja twarzy marek Intraceuticals, Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Saint Malo, peelingi medyczne; pielęgnacja ciała marek Diego Dalla Palma, Saint Malo, masaże oraz zabiegi aparaturowe: MesoTherm, CoaxMed, ICOONE, Zaffiro, New Midas, EAT SkinShock; zabiegi laserowe X-Lase (depilacja laserowa, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, usuwanie: blizn, rozstępów, tatuaży).