Video zabiegi

 

Icoone – Idealny zabieg, który odpowie na wszystkie potrzeby Twojego ciała

ICOONE, za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr Twojej skóry. Dzięki ekskluzywnemu, opatentowanemu systemowi, ICOONE jest jedyną technologią umożliwiającą stosowanie multi mikropęcherzyków i ? 1180 multi mikrostymulacji na każdy dm 2 przynosi nadzwyczajne rezultaty, zarówno dla ciała jak i twarzy.

FRx Laser frakcyjny Co2 ze skanerem

Technologia tego urządzenia jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej w dermatologii. Laser wytwarza strumień impulsów o mikroskopowej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą, jak sprayem. Efektem działania jest odmładzanie skóry, wygładzanie zmarszczek oraz blizn bez tworzenia widocznych ran z długim okresem bolesnego leczenia.

New Midas ICE RF + IR

To wyjątkowe połączenie 3 technologii ICE RF IR (kriogenika + fale radiowe + podczerwień). Silny system chłodzenia oraz energia fal radiowych i podczerwieni służą do przenikania skóry właściwej i wspomagania regeneracji kolagenu. To efekt synergii daje niepowtarzalny rezultat liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, zwiększenia gęstości i napięcia skóry, remodelingu kolagenu, poprawy owalu twarzy oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Intraceuticals

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Zabieg jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Loper, Noami Campbell gwiazdy polskiego formatu tj. Justyna Steczkowska, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Katarzyna Glinka, Maja Ostaszewska, Magdalena Różczka, Joanna Krupa i wiele innych

 

EAT Skin Shock

Natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie ciała – to wszystko gwarantuje dostępny w naszym salonie zabieg Terapii Elektro-Akustycznej Skin Shock (EAT Skin Shock). To nowatorskie rozwiązanie bazuje na połączeniu terapii falami akustycznymi (shockowymi) i elektrycznymi. Zabieg jest niezwykle wszechstronny – pobudza regenerację i odbudowę tkanek, w tym nasila produkcję kolagenu. EAT bywa wykorzystywany w terapii antycellulitowej – doskonale usprawnia metabolizm komórkowy – zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Używa się go do redukcji blizn i rozstępów. Jego skuteczność potwierdziły badania klinicznie.

Body Health

Niezwykle skuteczna metoda zwalczania i łagodzenia objawów cellulitu, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz regeneracji tkanki łącznej. Wykorzystuje kombinacje podciśnienia i rytmicznego masażu mechanicznego, przez co pobudza naturalne procesy zachodzące w organizmie. Pozytywne rezultaty oddziaływania masażu próżniowego na różne obszary skóry, tkankę łączną, tłuszczową jak również system limfatyczny i system krążenia zostały klinicznie potwierdzone.

Varilite

System VariLiteTM firmy Iridex (USA) stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń, m. in. przy leczeniu zmian naczyniopochodnych, zmian naczyń twarzy oraz kończyn dolnych, łagodnych zmianach barwnikowych, zmianach skórnych.

LightSheer Duet

LightSheer Duet jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym system z cenionej na całym świecie serii LightSheer, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji. Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera, pochłaniane wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę,  zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania kliniczne, zjawisko to jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu

Mezo Roller – terapia mikroigłowa

Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Igły nakłuwają naskórek tworząc mikro-kanały. Zwiększa to  wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie aplikujemy na skórę odżywczy mezokoktajl z wybranych substancji aktywnych. Zabieg wykonywany jest na kremie znieczulającym.

Collagene Hyaluronique – SOTHYS