MesoTherm – pierwsze urządzenie w woj. łódzkim!

odkryj sekrety globalnej odnowy

 

Czym jest i jak działa MesoTherm?

MesoTherm jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry, aktywnego odmładzania oraz spektakularnej poprawy jej kondycji! „Sercem” metody jest radiofrekwencja igłowa – jednoczesne połączenie mechanicznego mikronakłuwania oraz diatermii. Badania potwierdzają, że ten duet jest obecnie najskuteczniejszą terapią regeneracyjną i odnawiającą wszystkich typów skór, a szczególnie tych, które wymagają intensywnej terapii bądź prewencji anti-age. Urządzenie MesoTherm posiada europejski certyfikat medyczny CE.

MesoTherm łączy w sobie 6 różnych technologii w jednym, nieinwazyjnym urządzeniu:

 • – mikrodermabrazja korundowa wysokiej mocy
 • – laser biostymulacyjny
 • – fala radiowa monopolarna
 • – mikronakłuwanie
 • – elektroporacja
 • – drenaż limfatyczny

Przed i po BEAUTY CENTER

Z jakimi niedoskonałościami skóry najlepiej radzi sobie MesoTherm?

Jest to metoda, która sprzyja rewolucyjnemu procesowi silnej regeneracji i odnowy skóry. Zabieg z powodzeniem leczy szereg zmian i zaburzeń na skórze twarzy i ciała, jak:

 • – nieprawidłowa keratynizacja (zaburzenia złuszczania naskórka)
 • – nadmierne rogowacenie
 • – łojotok
 • – rozszerzone pory
 • – trądzik
 • – przyspieszone procesy starzenia
 • – zwiotczenie skóry
 • – zmiany grawitacyjne
 • – fotostarzenie
 • – zaburzenia na tle melaninowym (przebarwienia)
 • – blizny (również potrądzikowe)
 • – rozstępy

Stosuje się go także w terapiach trychologicznych skóry głowy, przeciw wypadaniu włosów, oraz dla wzmocnienia i poprawy ich kondycji.

mesotherm02 BEAUTY CENTER

W czym tkwi sekret skuteczności i jak dokładnie wygląda procedura zabiegowa?

Istotą MesoTherm jest synergia działań, które są oparte na najskuteczniejszych technologiach, stosowanych obecnie w estetyce:

Procedura Abralase: złuszczanie + laser biostymulacyjny

Mikrocząsteczki tlenku glinu zostają podane na powierzchnię skóry przez sterylną głowicę. Kiedy strumień cząsteczek uderzy o powierzchnię skóry, zostaje natychmiast zassany z powrotem do urządzenia wraz z martwymi komórkami naskórka. W tym samym czasie laser diodowy emituje podczerwień, zdolną wnikać głęboko w tkanki skóry. Energia lasera jest pochłaniana przez cytochromy znajdujące się w tkankach. W mitochondriach poszczególnych komórek energia świetlna jest przekształcana w energię komórkową. Jednocześnie dzięki przepływowi światła zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej keratynocytów, lepszym odżywieniem, poprawą pracy i normalizacją obrotu komórkowego (szybszą produkcją nowych komórek naskórka).

Procedura Tightening / ujędrnianie: radiofrekwencja igłowa z vacuum

W tej części zabiegu wykorzystywane jest połączenie fali radiowej monopolarnej, mikronakłuwania specjalną głowicą z mikroigłami, oraz pulsacyjnego masażu próżniowego. Widoczne efekty tej procedury to: poprawa struktury tkanek, zwiększenie gęstości i wygładzenie skóry, likwidacja bądź wypłycenie zmarszczek i linii mimicznych, silne ujędrnienie, zredefiniowanie konturów twarzy, podniesienie owalu, lifting twarzy, szyi, dekoltu, wypłyceenie bruzdy nosowo-wargowej, podniesienie kącików ust. Skóra uzyskuje stanowczo młodszy wygląd. Podczas zabiegu skóra jest zasysana do wnętrza specjalnie zaprojektowanej głowicy przez działanie próżni. W tym momencie emitowana jest fala radiowa. Głębokie ciepło diatermii powoduje skórcz i regenerację włókien kolagenowych. Jednocześnie mikroigły wytwarzają w skórze setki mikrokanałów. Mikronakłuwanie jest mniej bolesne i bardziej dokładne, niż przy zastosowaniu tradycyjnego rollera. Mikronakłucia przyczyniają się do neokolagenezy – produkcji nowych włókien kolagenowych w skórze właściwej poprzez mikrouszkodzenia naczyń włosowatych; mikrozakrzepy są najlepszym środowiskiem dla tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Efektem końcowym jest istotna odnowa tkanek, skóra jest widocznie napięta i ujędrniona, a zmarszczki znacznie wypłycone.

Procedura Mesoskin: elektroporacja (mezoterapia bezigłowa)

W ostatniej fazie zabiegu, wykorzystując zjawisko elektroporacji, koncentrujemy się na utworzeniu w skórze kanałów jonowych, które pozwolą na penetrację w tkankach odpowiednich rodzajów serum, zawierających stężone witaminy, aminokwasy, makro- i mikroelementy. Po elektroporacji terapeuta zaaplikuje odpowiednią maskę kojącą, a następnie nałoży krem ochronny z filtrami UV.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg uważany jest za komfortowy. Jedynie podczas radiofrekwencji igłowej może być odczuwalny lekki dyskomfort, który jednak już po kilku chwilach staje się akceptowalny nawet dla najbardziej wrażliwych osób.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Wiele badań, prowadzonych na różnych typach skór, nie wykazało pojawienia się żadnych reakcji niepożądanych. Bezpieczeństwo metody, nawet przy terapii skór atopowych i nadwrażliwych, zagwarantowane jest dzięki zastosowaniu hypoalergicznych kosmeceutyków Renlive.

mesotherm03 BEAUTY CENTER

Jak wygląda skóra po zabiegu i dlaczego konieczna jest dalsza pielęgnacja w domu?

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest rumień i obrzęk. Stan ten trwa zwykle kilka godzin, a uczucie lekkiej nadwrażliwości skóry może trwać do dwóch dni po zabiegu. W celu ochrony, uspokojenia, normalizacji i zrównoważenia skóry, terapeuta zaleci stosowanie odpowiednich kosmeceutyków Renlive, mających na celu uzupełnienie i wzmocnienie efektów synergii z aparaturą MesoTherm. Renlive to skuteczne preparatu, będące wynikiem najbardziej zaawansowanych badań w dziedzinie kosmetologii i chemii kosmetycznej: zawierają testowane dermatologicznie, czyste, wysokiej jakości skłądniki aktywne nadające skórze nową energię i jasność. Ponadto nie zawierają alergizujących konserwantów, które pochodzą z przerobu ropy naftowej, niestety tak powszechnie stosowanych dziś w kosmetyce. Badania, rozwój i produkcja kosmeceutyków Renlive są prowadzone zgodnie z regulacjami ISO 9001.

 

Ile zabiegów trzeba wykonać dla najlepszych rezultatów?

Efekty zabiegu MesoTherm będą widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Natomiast dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów terapeuta zaleci indywidualnie dla Państwa dobraną serię od 6 do 10 zabiegów. Konieczność wykonania serii zabiegowej wiąże się z trybem naszego życia, który niestety nie zawsze jest zdrowy, z niewłaściwą dietą oraz z zanieczyszczeniem środowiska zewnętrznego. Kondycja skóry oraz wiek warunkują ilość zabiegów, niezbędnych dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Badania wskazują, że u osób regularnie poddających się terapii MesoTherm, wiek skóry został obniżony aż do kilkunastu lat w stosunku do wieku biologicznego!

Oferta zabiegów MesoTherm

1. – Mikrodermabrazja korundowo-laserowa
– Radiofrekwencja igłowa z apmułką
– Elektroporacja z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 600 zł
– Twarz + szyja 700 zł
– Twarz + szyja + dekolt 900 zł
– Szyja + dekolt 600 zł
– Dłonie 400 zł

 

2. – Mikrodermabrazja korundowo-laserowa
– Radiofrekwencja igłowa z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 450 zł
– Twarz + szyja 500 zł
– Twarz + szyja + dekolt 600 zł

 

3. – Mikrodermabrazja korundowo-laserowa
– Elektroporacja z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 350 zł 
– Twarz + szyja 400 zł
– Twarz + szyja + dekolt 500 zł
– Szyja + dekolt 350 zł

 

4. – Radiofrekwencja igłowa z ampułką
– Elektroporacja z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 500 zł
– Twarz + szyja 600 zł
– Twarz + szyja + dekolt 800 zł
– Szyja + dekolt 500 zł

 

5. – Mikrodermabrazja korundowo-laserowa z maską

Cennik
– Twarz 250 zł
– Twarz + szyja 300 zł
– Twarz + szyja + dekolt 400 zł
– Szyja + dekolt 250 zł

 

6. – Radiofrekwencja igłowa z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 350 zł
– Twarz + szyja 450 zł
– Twarz + szyja + dekolt 550 zł
– Szyja + dekolt 400 zł

 

7. – Elektroporacja z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 300 zł
– Twarz + szyja 350 zł
– Twarz + szyja 450 zł
– Szyja + dekolt 300 zł

 

8.  – Mikrodermabrazja korundowo-laserowa
– Radiofrekwencja bezigłowa z ampułką
– Elektroporacja z ampułką i maską

Cennik
– Twarz 550 zł
– Twarz + szyja 650 zł
– Twarz + szyja + dekolt 850 zł