1. ICOONE już jest!!!

Idealny zabieg, który odpowie na wszystkie potrzeby Twojego ciała

 

Złogi tłuszczu nie znikają? Coraz więcej cellulitu? Skóra traci jędrność? Nie pomaga żadne leczenie ani dieta?
Icoone Beauty Center Pabianice BEAUTY CENTERPostęp naukowy pozwolił nam zastosować rewolucyjną jak i bezinwazyjną technologię, która daje niezwykłe rezultaty w najtrudniejszych przypadkach. Dzięki nowym opatentowanym minigłowicom, możesz stosować multi mikropęcherzykową stymulację nie tylko do ciała, ale również do twarzy. Każdy milimetr masowanej skóry jest stymulowany za pomocą skutecznych i przyjemnych zabiegów. ICOONE za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr Twojej skóry. Dzięki ekskluzywnemu, opatentowanemu systemowi, ICOONE jest jedyną technologią umożliwiającą stosowanie multi mikropęcherzyków i – 1180 multi mikrostymulacji na każdy dm 2 przynosi nadzwyczajne rezultaty, zarówno dla ciała jak i twarzy.

Zastosowanie:

– cellulit (oddziaływanie mikropęcherzykowe sprzyja wymianie płynów ustrojowych oraz pobudza lipolizę)
– nagromadzone złogi tłuszczu (dzięki programowi „Fokus” obszary z nadmiarem tłuszczu są w sposób szczególny stymulowane tak, aby osiągnąć zdumiewająco dobre rezultaty nawet w najtrudniejszych przypadkach)
– kontury (icoone pozwala na stworzenie nowego wzorca figury, wprowadzając do sylwetki ciała harmonię)
– luźna skóra – stymulacja fibroblastów i produkcja nowego kolagenu)
– zmarszczki (redukcja zmarszczek nawet w delikatnych obszarach)
– owal twarzy (remodelowanie konturów twarzy i ponowne odkrycie ich harmonii)
– loose skin (działanie tonizujące i drenujące w celu wygładzenia i ujędrniania skóry)

 

2. Platforma medyczna NEW MIDAS ICE RF + IR

Światowy hit w liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej

 

New Midas Beauty Center Pabianice BEAUTY CENTERNEW MIDAS to wyjątkowe połączenie 3 technologii ICE RF IR (kriogenika + fale radiowe + podczerwień)

Silny system chłodzenia oraz energia fal radiowych i podczerwieni służą do przenikania skóry właściwej i wspomagania regeneracji kolagenu. To efekt synergii daje niepowtarzalny rezultat liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, zwiększenia gęstości i napięcia skóry, remodelingu kolagenu oraz poprawy owalu twarzy.

Zastosowanie:

– redukcja zmarszczek
– lifting skóry
– odbudowa kolagenu
– wyszczuplanie policzków
– wyszczuplanie twarzy
– powiększone pory
– blizny trądzikowe
– podwójny podbródek
– zaburzony owal twarzy
– cienie i worki pod oczami

3. INTRACEUTICALS

Tlenowa metoda odmładzania skóry. Ulubiony zabieg Gwiazd!!!

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Zabieg jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Loper, Noami Campbell gwiazdy polskiego formatu tj. Justyna Steczkowska, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Katarzyna Glinka, Maja Ostaszewska, Magdalena Różczka, Joanna Krupa i wiele innych

4. Laser frakcyjny Co2

Laser frakcyjny CO2 to jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie laseroterapii. Urządzenie to stosowane jest w medycynie estetycznej w celu pobudzenia do pracy głębokich warstw skóry właściwej.

Varilite Beauty Center Pabianice BEAUTY CENTERTechnologia tego urządzenia jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej w dermatologii. Laser wytwarza strumień impulsów o mikroskopowej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą, jak sprayem. Efektem działania jest odmładzanie skóry, wygładzanie zmarszczek oraz blizn bez tworzenia widocznych ran z długim okresem bolesnego leczenia. Laser frakcyjny Co2 „dziurkuje” skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół „strumień oparzeń” siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nie uszkodzonej skóry. Dzięki temu proces leczenia postępuje bardzo szybko bez tworzenia widocznych ran.

Zastosowanie:

– zmarszczki w okolicy oczu i ust
– zmarszczki i zwiotczenia skóry
– rozszerzone pory, zaskórniki
– fotouszkodzenia skóry
– zmiany pigmentacyjne
– przebarwienia
– blizny (po poparzeniach, trądzikowe, chirurgiczne)
– rozstępy
– szorstka skóra, wyrównanie nierówności

5. EAT SkinShock

Redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała

Natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie ciała – to wszystko gwarantuje dostępny w naszym salonie zabieg Terapii Elektro-Akustycznej Skin Shock (EAT Skin Shock). To nowatorskie rozwiązanie bazuje na połączeniu terapii falami akustycznymi (shockowymi) i elektrycznymi. Zabieg jest niezwykle wszechstronny – pobudza regenerację i odbudowę tkanek, w tym nasila produkcję kolagenu. EAT bywa wykorzystywany w terapii antycellulitowej – doskonale usprawnia metabolizm komórkowy – zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Używa się go do redukcji blizn i rozstępów. Jego skuteczność potwierdziły badania kliniczne.Skinshock Beauty Center Pabianice BEAUTY CENTERZastosowanie:– redukcja cellulitu
– ujędrnienie, wygładzenie skóry
– zwiększenie elastyczności i napięcia skóry
– poprawa kolorytu skóry
– redukcja obrzęków
– redukcja blizn
– redukcja rozstępów

6. Laser VARILITE

Zamykanie naczynek krwionośnych na twarzy i nogach

Zmiany naczyniowe, niezłośliwe zmiany barwnikowe, zmiany skórne oraz nadmierne owłosienie mogą być leczone laserowo przy użyciu światła widzialnego oraz o długości fali zbliżonej do podczerwieni. Światło lasera jest pochłaniane przez oksyhemoglobinę i melaninę. Dzięki temu, w odróżnieniu od urządzeń wykorzystujących światło widzialne, zastosowanie lasera pozwala na selektywne nagrzewanie nawet drobnych fragmentów zmian.Zastosowanie:– rozszerzone naczynia krwionośne
– lecznie żył kończyn dolnych
– popękane naczynka włosowate tzw. pajączki
– trądzik różowaty
– naczyniaki starcze
– neowaskularyzacja
– Port Wine Stains
– drobne pęcherzyki z krwią na uszach osób starszych

Leczenie zmian pigmentacyjnych, w tym:

– piegi
– brodawki
– przebarwienia
– poikiloderma of Civatte
– melanoderma

Leczenie zmian skórnych, w tym:

– brodawki
– brodawki miękkie lub starcze
– zrogowacenia naskórka

 7. Laser LightSheer

Depilacja laserowa. Najskuteczniejsza metoda w Polsce!!!

Obecnie nie tylko moda na gładkie ciało, ale również dbałość o higienę powoduje, że coraz częściej – nie tylko latem ale również w zimie – pod warstwą ubrań, włosy stają się niemile widziane. Problem niechcianego owłosienia dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn.

Usuwanie zbędnego owłosienia:

Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera, pochłaniane wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę,  zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania kliniczne, zjawisko to jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe włosów czyli faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są „nieme” na działanie lasera.
Urządzenie LightSheer Diode Laser System oferuje wysoką moc a także krótkie i bardzo długie impulsy aby bezpiecznie i skutecznie przeprowadzać zabiegi na wszystkich typach skóry włączając w to skórę opaloną i najszerszy zakres jeżeli chodzi o kolor włosów, głębokość i obszar działania.

ikona2ver3 BEAUTY CENTERZobacz więcej