Zawody CBC – 7 czerwca 2014 r

Udostępnij na Facebooku

 

CROSS BEAUTY CHALLENGE (CBC). Zawody odbyły się 7 czerwca 2014r. Wydarzenie towarzyszące organizowanego po raz kolejny, biegu przełajowego na 10 km o nazwie „Dycha na Piątkę” (http://koronapabianice.pl/10na5.php). Impreza CBC odbyła się na stadionie LKS Orzeł w Piątkowisku koło Pabianic w woj. Łódzkim, w tym też miejscu znajdował się będzie Start i Meta biegu. Liczba uczestników CBC w 2014 roku, jako, że jest to pierwsza edycja, została określona na 100 osób, natomiast obu imprez w tym dniu mogło dojść do ok 1000 osób. Zawody są kierowane do osób czynnie oprawiających sport. Zawody podzielone były na dwie kategorie OPEN i ELITE, które w sposób znaczący różniły się od siebie zarówno składem WOD jak i obciążeniami w nim stosowanymi.

Spoty reklamowe:
Fotorelacja:

[doptg id=”8″]

 

7 czerwca wpisuje się do historii a nasze zawody CBC mamy nadzieje na stałe do kalendarza imprez w Pabianicach, dziękujemy Wam za obecność, za mega ogromne emocję, rywalizację i świetną zabawę.

Dziękujemy zawodnikom, kibicom, dziękujemy partnerom, wszystkim firmom za pomoc w tym Evencie: Men’s Health, Pavox, Radio Parada, Frajda TV, WKprojekt, Xenon, Scanmed, A&A Pole Golfowe, Activlab, Tiguar, STC, Jakubex, Creality, Gminie Pabianice oraz organizatorom biegu 10 na 5 (Rafał Andrzejczak – Korona Pabianice) bo to właśnie oni zaprosili nas do wspólnej organizacji.

Było super!!!:))

Zespół: Beauty Center i CBC