Zbiórka dla naszej kochanej Roksany, pomóżmy jej wygrać z chorobą!

roksana

Roksana, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3, ma 14 lat i od blisko dwóch lat choruje na straszne schorzenie – wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Niestety, choroba jest nieuleczalna. Można jedynie łagodzić jej skutki. Dziewczynka jest wycieńczona przez chorobę. Przez 20 miesięcy jej trwania była już 10 razy w szpitalu, bardzo schudła. Jakby tego było mało, nastolatka zachorowała również na rumień guzowaty. Choroba objawia się czerwonymi, gorącymi guzami na ciele, szczególnie na łydkach. Ból potrafi być tak silny, ze dziecko nie może nawet samo wstać do toalety.

– Roksana przeszła wszystkie etapy leczenia, począwszy od leków przeciwzapalnych, po sterydy, immunosupresję i leczenie biologiczne. Poprawa była tylko kilkudniowa i wszystko zaczynało się od nowa. Roksanie grozi operacja usunięcia jelita grubego i stomia. Aby uratować dziecko przed tak okaleczająca operacją czeka mnie bardzo kosztowne leczenie, prywatne wizyty i badania – mówi mama, która samotnie wychowuje córkę. – Skończyły mi się oszczędności, a do tej pory mogłam liczyć głównie na pomoc mojej mamy. Wahałam się, żeby prosić obcych o pomoc, ale nie mam wyjścia.

Samo żywienie Roksany kosztuje około 1500 zł miesięcznie. Do tego dochodzą leki, wizyty u lekarzy. Mama dziewczynki jest bezradna, bo nie chce, aby Roksanie usuwali jelito. To wiązałoby się ze stomią.

– Może jest jakaś szansa za granicą, może ktoś ma wiedzę na temat leczenia takich schorzeń. Myślałam też o metodach niekonwencjonalnych. Proszę o pomoc – mówi zrozpaczona mama… link do artykułu EPAinfo >> 

Roksanie pomogło już ponad 180 osób, chcemy pomóc i my!

Jak możesz pomóc w zbiórce pieniędzy dla Roksany? Poniżej znajdziesz nasze AUKCJE, po kliknięciu w link przejdziesz na fb gdzie w komentarzu wpisz swoją cenę. Osoba która zaproponuje największą wartość otrzymuje usługę.

Co dalej?

Pierwsza tura usług na aukcje trwa od 05.07.2019 do 12.07.2019 do godz. 20:00. O tej godzinie kończymy licytacje. Aby odebrać w Beauty Center usługę na nasz adres mailowy marketing.beautycenter@op.pl należy będzie przesłać potwierdzenie wpłaty.