SELVERT THERMAL – ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEG PROFESJONALNY SOIN D`OR – dla wymagających

Luksusowy, niezwykle nowoczesny i wyjątkowy. Wielo-zadaniowy i ekskluzywny. Zabieg dla najbardziej wymagających skór dojrzałych – szarych, z oznakami miostarzenia, odwodnionych, pozbawionych napięcia i jędrności.

Swoją skuteczność opiera na synergii drogocennych (24 karatowe złoto, złota kolagenina, proszek perłowy, diamenty) i unikatowych substancjach aktywnych. Technologia, zastosowana przez Selvert Thermal, pozwalająca na połączenie metali i kamieni szlachetnych z peptydami, stawia ten zabieg w czołówce innowacji kosmetologicznych. Kuracja wykazuje silnie działanie przeciwstarzeniowe. Napina i wygładza zmarszczki. Wzmacnia ,,rusztowanie” skóry, wpływają na jej zagęszczenie, poprawiając jej jędrność, zwartość i spójność. Wykazuje niezwykle delikatne działanie złuszczające, zapobiega odwodnieniu i nawilża. Odżywia i regeneruje. Nadaje promienność i blask.

Najważniejsze wyselekcjonowane substancje czynne zabiegu:

 • ZŁOTO:
  100% czyste 24-karatowe złote w postaci mikrocząsteczek złota, zamkniętych w złotych arkuszach, aplikowanych a następnie wmasowywanych w skórę. Ten cenny metal daje skórze szereg korzyści, które szybko stają się widoczne ze względu na natychmiastowy efekt napięcia i zwiększenia promienności. Złoto to nie tylko luksus, ale szereg terapeutycznych właściwości.
  Mikrocząteczki złota:
  – wykazują działanie przeciwzapalne i hipoalergiczne,
  – stymulują syntezę kolagenu i elastyny,
  – pobudzają reprodukcję i regenerację komórek,
  – chronią przed agresjami środowiskowymi,
  – aktywują mikrokrążenie, wpływając na wzrost dotlenienia, odżywienia i detoksykację.
 • PROSZEK PERŁOWY:
  – 100% czysty proszek perłowy, uzyskiwany z pereł rozdrobnionych w niskich temperaturach, dzięki czemu jest niezwykle miękki i jedwabisty. Dzięki obecności w nim białka i niezbędnych aminokwasów, wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, stymuluje aktywność komórek skóry właściwej. Działa regenerująco i ujędrniająco.
 • PROSZEK DIAMENTOWY:
  100% czysty proszek diamentowy, w postaci mikroskopijnych cząstek. Działa jako naturalny złuszczacz, delikatnie peelingując martwy naskórek, pozostawiając skórę jedwabiście miękką i przyjemną w dotyku, zwiększając jednocześnie penetrację innych składników aktywnych.
 • PEPTYD-8:
  To kompleks, stanowiący połączenie peptydu z ośmioma aminokwasami. Wykazuje niezwykle silne działanie przeciwzmarszczkowe, poprzez wpływ na zmniejszanie głębokości istniejących już zmarszczek utrwalonych. Skuteczność potwierdzona badaniami.
 • KWAS HIALURONOWY:
  Jeden z podstawowych składników skóry. Wpływa na aktywność komórek, poprzez tworzenie korzystnych warunków dla prawidłowej aktywności komórek w postaci optymalnego nawodnienia i nawilżenia skóry. Czyni skórę miękką, zwiększa jej elastyczność, łagodzi i minimalizuje zmarszczki.
 • KWAS LAKTABIONOWY:
  Działa przeciwzapalnie, nawadniająco i depigmentacyjnie. Stymuluje odnowę komórkową. Zwiększa padstawową warstwę naskórka oraz poprawia jednorodność i miękkość skóry.
 • WYCIĄGI ROŚLINNE:
  Z winogron, kwiatów nagietka, z Spilanthes Acmella, olej Jojoba. Nawadniają, działają antyoksydacyjnie, antystarzeniowo, przeciwzapalnie.

Wskazania

– skóra szara, ziemista, pozbawiona blasku
– oznaki starzenie,
– utrata jędrności, zmarszczki,
– potrzeba spektakularnego efektu bankietowego ,,glow”.

Przeciwwskazania

– aktywna infekcja bakteryjna, grzybicza, wirusowa (w tym opryszczka),
– otwarte rany, zadrapania,
– choroby zakaźnie i infekcyjne,
– alergia na substancje, zastosowane w zabiegu.